Snažíte se najít nejekonomičtější let?

Egypt Hurghada Sahl Hasheesh

Letenka Egypt Hurghada Sahl Hasheesh


Egypt je jednou z nejpopulárnějších turistických destinací na světě a má mnoho krásných pláží a atrakcí, které si turisté rádi užívají. Jednou z oblíbených lokalit v Egyptě je Hurghada, která je známá svými nádhernými plážemi a bohatým podmořským životem.

Mezi nejvyhledávanější pláže v Hurghadě patří Sahl Hasheesh. Tato oblázková pláž je jedinečná svým klidem a krásou. Je zde dostatek místa pro opalování, relaxaci nebo procházky podél vody. Turisté se sem také rádi vydávají za účelem potápění nebo šnorchlování, protože podmořský svět v oblasti je prostě ohromující.

Sahl Hasheesh je také ideálním místem pro milovníky sportovních aktivit na vodě. Můžete si pronajmout vodní skútry, kajaky nebo se vydat na vodní lyže. A pro ty, kteří preferují rybaření, je zde také možnost chytit nějaký ten úlovek.

Jedním z hlavních lákadel Sahl Hasheesh je jeho podmořský svět. Koralové útesy jsou tady bohaté na různé druhy ryb a další mořský život, což umožňuje jedinečný zážitek při potápění nebo šnorchlování. Můžete se potopit do těchto hlubin a objevovat krásy, které tvoří ​​podmořské jeskyně a korálové útvary. Pro ty, kteří se potápěnímu nevěnují, je možné si najmout skleněnou loď, která vám umožní vidět do podmořského světa bez potápění.

Dalším lákadlem Sahl Hasheesh jsou překrásné hotely a resorty, které nabízejí luxusní ubytování a prvotřídní služby. V kopcích okolo Sahl Hasheesh se nachází luxusní rezorty s moderními bazény a lázněmi, které poskytují relaxaci a pohodlí. Některé hotely mají i ​​vlastní soukromé pláže, kde si můžete užívat soukromí a klid.

Pro ty, kteří by rádi poznali více než jen pláže a podmořský svět, je v Hurghadě mnoho dalších atrakcí. Můžete navštívit Staré město a projít se po úzkých uličkách plných trhovního zboží. Hurghada je také výchozím bodem pro výlety do dalších oblíbených turistických destinací, jako je Káhira s pyramidami a chrámem Ramesse II. v Luxoru.

Pokud hledáte dovolenou s krásnými plážemi, úžasným podmořským světem a skvělým ubytováním, Hurghada a Sahl Hasheesh jsou pro vás tou správnou volbou. Egypt nabízí svým návštěvníkům mnoho zážitků a dává jim možnost prozkoumat krásy a bohatou historii této země. Hurghada je skvělým výchozím bodem pro dobrodružství, odpočinek a zároveň zážitky z orientální kultury.


Počasí Egypt Hurghada Sahl Hasheesh


Egypt je známý svým slunečným a teplým počasím po většinu roku. Jedním z nejpopulárnějších turistických letovisek v Egyptě je Hurghada, která se nachází na pobřeží Rudého moře. Nedaleko Hurghady se nachází další turistické letovisko Sahl Hasheesh. Oba tyto regiony nabízejí nádherné pláže, jasně modré moře a fantastické slunečné počasí.

Hurghada a Sahl Hasheesh jsou obě známé svým příznivým klimatem. Letní teploty se zde pohybují okolo 30°C a v zimě zřídka klesnou pod 20°C. Tímto teplým počasím se tyto destinace stávají oblíbenými pro dovolenou i pro ty, kteří hledají únik před chladnými zimními měsíci.

Turisté, kteří se rozhodnou navštívit Hurghadu a Sahl Hasheesh, si mohou užívat příjemného slunečního počasí téměř po celý rok. Važení návštěvníci se mohou těšit na přes 300 slunečných dní ročně a občasné deště, které přijdou, jsou zpravidla krátké a rychle mizí.

V létě, které trvá od června do září, se teploty mohou vyšplhat až na 40°C. Toto horké počasí v kombinaci s osvěžujícím mořem dělá z pobytu v Hurghadě a Sahl Hasheesh velmi oblíbenou volbu.

V zimě je stále dostatek slunečního svitu a teploty zůstávají příjemně teplé. Je ideální období pro ty, kteří nevyhledávají extrémní horko. Na plážích se stále můžete opalovat, ale nebudete zde mít tolik turistů jako v létě.

Hurghada a Sahl Hasheesh jsou také populární mezi potápěči, díky příznivým podmínkám pro potápění. Voda je zde teplá a průzračná, což poskytuje skvělou možnost k prozkoumání podmořského světa.

Ať už se rozhodnete navštívit Hurghadu nebo Sahl Hasheesh, můžete se těšit na nádherné slunečné počasí a krásné pláže. Užijte si příjemný pobyt a načerpejte novou energii v těchto nádherných egyptských destinacích.


Nejčastější dotazy a odpovědi Egypt Hurghada Sahl Hasheesh


1. Jak se dostanu z letiště do Hurghady/Sahl Hasheese?
Odpověď: Z letiště v Hurghadě je možné se dostat do města taxíkem, autobusem nebo pronájmem auta. Pokud přijíždíte do Sahl Hasheesh, je nejlepší si objednat transfer přes hotel.

2. Jaká je nejlepší doba na návštěvu Egypta, Hurghady/Sahl Hasheesh?
Odpověď: Nejlepší doba na návštěvu Egypta je v období od října do dubna, kdy je teplota příjemná a není příliš horko.

3. Co je nejlepšího vidět a dělat v Hurghadě/Sahl Hasheesh?
Odpověď: V Hurghadě můžete navštívit národní park Giftun, orientální tržiště Dahar, akvapark vodního parku Titanic nebo si užívat sluneční koupání na krásných plážích. V Sahl Hasheesh si můžete užít luxusní resort s prvotřídními službami, golfové hřiště, potápění nebo jízdu na vodním skútru.

4. Má Hurghada/Sahl Hasheesh dobré potápěčské možnosti?
Odpověď: Hurghada a Sahl Hasheesh jsou známé svými dobře vybavenými potápěčskými středisky a úžasnými korálovými útesy, které lze objevovat při potápění. Je zde také mnoho potápěčských lokalit a vraků, které stojí za to prozkoumat.

5. Jak je to s ubytováním v Hurghadě/Sahl Hasheesh?
Odpověď: V Hurghadě a Sahl Hasheesh najdete širokou škálu ubytování, od luxusních resortů až po levnější hotely. Je důležité si rezervovat ubytování předem, zejména v hlavní turistické sezóně.

6. Existují nějaká bezpečnostní rizika v Egyptě, Hurghadě/Sahl Hasheesh?
Odpověď: Stejně jako v jakékoliv jiné turistické destinaci existují v Egyptě určitá bezpečnostní rizika. Je však důležité být obezřetný, dodržovat pokyny místních úřadů a vyhnout se oblastem s vysokým rizikem.

7. Jaká je místní měna v Egyptě a jaká je situace s platebními kartami?
Odpověď: Místní měnou v Egyptě je egyptská libra (EGP). Většina obchodů v Hurghadě/Sahl Hasheesh přijímá platební karty, ale je také doporučeno mít dostatečné množství hotovosti pro menší nákupy a drobné platby. Bankomaty jsou také k dispozici v celém městě.

8. Jaká je cena za jídlo a pití v Hurghadě/Sahl Hasheesh?
Odpověď: Ceny jídla a pití se mohou lišit v závislosti na místě, ve kterém se nacházíte. Obecně však Egypt nabízí cenově dostupné stravování. Místní jídla jsou obvykle levnější než mezinárodní kuchyně.

9. Potřebuji vízum pro vstup do Egypta, Hurghady/Sahl Hasheesh?
Odpověď: Ano, většina návštěvníků vyžaduje vízum pro vstup do Egypta. Víza lze získat na letišti v Egyptě nebo je možné si je předem vyřídit na egyptském konzulátu nebo ambasádě ve vaší zemi.

10. Jak dlouho bych měl zůstat v Hurghadě/Sahl Hasheesh?
Odpověď: Doporučuje se zůstat v Hurghadě/Sahl Hasheesh minimálně 5-7 dní, abyste měli dostatek času na prozkoumání města, pláží a dalších atrakcí.


Ubytování Egypt Hurghada Sahl Hasheesh


Egypt je jednou z nejpopulárnějších turistických destinací na světě a jeho oblíbené letovisko Hurghada láká ročně tisíce návštěvníků. Mezi nejprestižnější a nejluxusnější části Hurghady patří Sahl Hasheesh, který nabízí exkluzivní ubytování a jedinečné zážitky.

Sahl Hasheesh se nachází na pobřeží Rudého moře, pouhých 20 km jihozápadně od hlavního města Hurghady. Toto půvabné letovisko je známé pro své krásné pláže s bílým pískem a tyrkysovou vodou, které přivítají návštěvníky s nádhernými panoramaty a klidnou atmosférou.

V Sahl Hasheesh je k dispozici široká škála luxusních ubytovacích zařízení. Mnoho hotelů a letovisek nabízí prvotřídní služby a moderní vybavení. Hosté se mohou těšit na prostorné pokoje, soukromé bazény, výhledy na moře a soukromé pláže. Mnoho hotelů má také wellness centra, bazény a restaurace, které nabízejí zážitkové gastronomické zážitky.

Kromě toho mohou turisté v Sahl Hasheesh využít širokou škálu aktivit. Nejoblíbenější je potápění a šnorchlování, protože Rákosové moře je domovem bohatého a pestrého podmořského života. Potápěči se mohou těšit na průzračnou vodu, korálové útesy a pestrost ryb a podmořských živočichů.

Příznivci golfového sportu se také nebudou nudit, protože Sahl Hasheesh je domovem několika mezinárodních golfových hřišť. Tato půvabná lokalita nabízí úchvatné výhledy na moře a nedotčenou přírodu.

Pro ty, kteří hledají adrenalinová dobrodružství, je tu možnost projížďky na čtyřkolkách po poušti nebo jízdy na velbloudech. Tato aktivita je oblíbená u turistů, kteří se chtějí seznámit s místní kulturou a životem v poušti.

Sahl Hasheesh je také vhodné místo pro ty, kteří hledají klid a odpočinek. Pláže jsou čisté, tiché a nedotčené masovou turistikou, což je ideální pro ty, kteří chtějí uniknout každodennímu shonu a stresu.

Pokud se návštěvníci rozhodnou opustit oázu luxusu v Sahl Hasheesh, mohou se vydat do blízkého města Hurghada, kde najdou živější atmosféru, tradiční bazary a bohatý noční život. Zde si mohou užít tradiční egyptskou kuchyni, nákupy suvenýrů a procházky po malebném přístavním městě.

Sahl Hasheesh je skvělým místem pro ty, kteří hledají luxusní a klidnou dovolenou v Egyptě. To je oáza klidu a pohody, která nabízí nádherné pláže, bohatou podmořskou faunu a prvotřídní ubytování. Ať už se turisté rozhodnou pro relaxaci na pláži, dobrodružný vodní sport nebo objevování okolní pouště, Sahl Hasheesh je ideálním místem pro ty, kteří hledají to nejlepší z Egypta.


Dovolená Egypt Hurghada Sahl Hasheesh


Hurghada Sahl Hasheesh - Ráj a dějiny na jednom místě

Egypt je jednou z destinací, která láká miliony turistů z celého světa. Tato země je bohatá na historii, více než 7000 let starou kulturou a dech beroucími památkami. Jedno z oblíbených turistických míst v Egyptě je Hurghada, která nabízí nádherné pláže a fantastický podmořský svět. Nedaleko Hurghady se nachází Sahl Hasheesh, malebná oblast, která je považována za jedno z nejkrásnějších letovisek ve východním Egyptě.

Hurghada je tradiční turistické město, které se rozkládá na 36 kilometrech pobřeží Rudého moře. V minulosti to byla malá rybářská vesnice, která se postupně vyvinula v moderní turistickou destinaci. Dnes je Hurghada jedním z nejpopulárnějších míst pro potápění a šnorchlování na světě, díky svému křišťálově čistému moři a velkému množství korálových útesů. Turisté se sem vracejí opakovaně kvůli fantastickému podmořskému světu, který je domovem tropických ryb a dalších mořských živočichů.

Sahl Hasheesh je nedaleké letovisko od Hurghady, které se nachází asi 25 kilometrů na jih od města. Toto letovisko je známé svou neuvěřitelně krásnou pláží, která se táhne na 12 kilometrech pobřeží. Bílý písek a tyrkysově modré hladiny Rudého moře vytvářejí scenérii jako z pohádky. Pláže jsou dobře udržované a nabízejí všechny možné služby, které potřebujete pro perfektní dovolenou.

Kromě pláží Sahl Hasheesh nabízí také řadu luxusních hotelů a resortů. Tyto hotely mají vynikající nabídku zařízení a služeb, včetně bazénů, restaurací, spa a různých aktivit. Mnoho z nich má vlastní korálové útesy, které přímo na hotelovém pozemku lákají turisty k potápění a šnorchlování. Tyto korálové útesy jsou plné života a jsou ideálním místem pro objevování fascinujícího podvodního světa.

Sahl Hasheesh je také dokonalé místo pro golfové nadšence. V této oblasti se nachází několik luxusních golfových hřišť s výhledem na moře a krásným okolím. Golfová hřiště jsou dobře udržovaná a přitahují hráče z celého světa.

Pokud chcete poznat více zeegyptské kultury a historie, můžete se vydat na výlet do blízkého města Luxor. Luxor se nachází asi 3 hodiny cesty od Sahl Hasheesh a je známý svými úžasnými památkami, jako je Údolí králů a královen, chrám Karnaku a chrám Hatshepsut. Navštívíte-li tyto památky, nebudete litovat, protože se vám naskytne neopakovatelná příležitost vidět jedny z nejvýznamnějších historických míst na světě.

Hlavním lákadlem pro mnoho turistů přijíždějících do Egypta je také jeho slavné podnebí. Hurghada a Sahl Hasheesh jsou známé svým horkým počasím po většinu roku. Turisté sem proudí hlavně na jaře a na podzim, kdy jsou teploty příjemné a vhodné pro plážové aktivity.

Hurghada Sahl Hasheesh spojuje nádhernou plážovou dovolenou s bohatou historií a neuvěřitelným podmořským světem. Tato kombinace dělá z tohoto místa v Egyptě jedinečnou destinaci pro dovolenou. Ať už jste dobrodruh nebo hledáte luxus a relaxaci, Hurghada Sahl Hasheesh má vše, co potřebujete, aby byla vaše dovolená skvělým zážitkem.


Nejrozšířenější online nabídka letenek

Zajištění nejlepší ceny

Tisíce uspokojených klientů

Výhodné ceny letenek

Levné letenky po celém světě na jednom portálu.

Vyhledat letenky