Snažíte se najít nejekonomičtější let?

Bahamy Little Exuma

Ubytování Bahamy Little Exuma


Bahamy jsou známé svými nádhernými plážemi, tyrkysově modrým oceánem a dokonalým tropickým prostředím. Pokud plánujete svou dovolenou na Bahamách, možná byste měli zvážit pobyt na malém ostrově Little Exuma.

Little Exuma se nachází na jihovýchodě Velkých Exuma Baham. Ačkoli ostrov měří pouze 6 mil na délku, nabízí nádherné pláže a úchvatné scenérie. Pokud hledáte klidnou a odlehlou dovolenou, je Little Exuma pro vás ideální volbou.

Na Little Exuma najdete širokou škálu ubytování, které vyhovuje různým potřebám a rozpočtům. Existují luxusní all-inclusive resorty, pokud preferujete pohodlí a plány vaší dovolené vám nezbylo mnoho času. Resorty nabízejí prvotřídní zařízení, včetně bazénů, soukromých pláží, spa a restaurací, které vám poskytnou všechno, co potřebujete během svého pobytu.

Pokud preferujete více autentické ubytování, můžete si pronajmout soukromou vilu nebo apartmán. Mnoho majitelů nemovitostí nabízí zařízení, které jsou přímo u pláže, což vám umožní vychutnat si úžasný výhled na oceán přímo z vašeho balkonu. Tyto nemovitosti často nabízejí také kuchyně a obývací prostory, což je ideální pro rodiny nebo skupiny cestovatelů, kteří si přejí vytvořit si své vlastní jídlo a strávit čas společně.

V okolí Little Exuma je také několik menších hotelů a penzionů, které nabízejí přátelské a intimní prostředí. Tyto ubytovací zařízení často mají nízký počet pokojů, což zaručuje klidnou a soukromou atmosféru pro hosty. Mnoho z těchto zařízení se nachází přímo u pláže nebo jen pár kroků od ní, což vám umožní snadný přístup k nekonečným bílým písčitým plážím a teplým vodám.

Kromě úžasného ubytování nabízí Little Exuma také mnoho aktivit a zážitků. Můžete si pronajmout kajak a prozkoumat okolní ostrovy, nebo vyrazit na hloubkový rybolov a zkusit své štěstí v chytání tunáků nebo mořských okounů. Rovněž nemůžete vynechat ochutnávání místní kuchyně, která je plná čerstvého mořského ovoce a bahamských specialit.

Pokud se rádi dozvídáte o historii a kultuře, můžete navštívit také historické památky a muzea na Little Exuma. Zde najdete například slavné botanické zahrady, které hostí některé z nejvzácnějších a nejkrásnějších rostlin a květin.

Výhodou pobytu na Little Exuma je, že jste stále dostatečně blízko hlavního ostrova Velké Exuma, abyste mohli využít dalších turistických atrakcí a služeb, které nabízí. Zajištění dopravy mezi ostrovy je snadné a existuje několik možností, jak se dostat tam a zpět.

Pokud hledáte klidné a odlehlé ubytování na Bahamách, Little Exuma je perfektní volbou. Nejenže zde najdete úchvatné pláže a nádhernou přírodu, ale také širokou škálu ubytování, které bude vyhovovat vašim potřebám. Nenechte si ujít tuto vzácnou příležitost zažít tropický ráj na jednom z nejkrásnějších míst na Bahamách.


Počasí Bahamy Little Exuma


Bahamy jsou známé svým úžasným tropickým počasím a krásnými plážemi. Jednou z nejmalebnějších částí souostroví je Little Exuma, která nabízí útočiště pro milovníky slunce, písku a moře.

Bahamy jsou oblastí subtropického klimatu, což znamená teplé a vlhké léto a mírnou zimu. Little Exuma je obdařena tím nejlepším z tohoto klimatu, díky čemuž je tato malá ostrovní oblíbeným cílem pro turisty z celého světa.

Kvůli své poloze na východě Karibiku a na severu Atlantského oceánu, se počasí na Bahamách nemění příliš dramaticky. Na Little Exuma tak můžete očekávat velmi příjemné a stabilní klima po celý rok.

Letní měsíce na Bahamách jsou obzvláště teplé, se průměrnou teplotou kolem 30 °C. Slunce je na obloze v tomto období velmi intenzivní, takže je nutné se chránit před UV zářením. Vzhledem k jasnému nebi a teplému moři je toto období ideálním pro potápění, šnorchlování a opalování na plážích.

Zimní měsíce jsou na Bahamách mírnější a příjemně chladné, s průměrnou teplotou okolo 25 °C. Moře zůstává vcelku teplé, takže můžete i v tomto období užívat si vodních aktivit. Zimní měsíce jsou rovněž vhodné pro procházky po plážích a objevování okolních ostrovů.

Srpen a září jsou měsíce, kdy se na Bahamách vyskytují nejvíce tropické bouře a hurikány. Je proto dobré si toto období pečlivě naplánovat. Nicméně, pokud se návštěva Little Exuma nachází mimo tento časový úsek, pravděpodobnost nepříznivého počasí je minimální.

Celkově vzato, počasí na Little Exuma je skvělé po celý rok. Ať už si vyberete léto nebo zimu, určitě si užijete teplo slunce, azurové vody a bílé pláže v této malebné části Baham. Nezapomeňte si však přibalit opalovací krém, lehké oblečení a plavky, abyste si dokázali užít to nejlepší z tohoto ostrovního ráje.


Dovolená Bahamy Little Exuma


Bahamy – země snů, kterou si představujeme jako ráj na zemi. A když se řekne Bahamy, většině lidí se vybaví nádherné pláže, tyrkysové moře a luxusní letoviska. Patří sem také ostrov Little Exuma, který nabízí nezapomenutelnou dovolenou pro každého, kdo touží po dokonalém spojení s přírodou a klidu daleko od liduprázdného shonu.

Ostrov Little Exuma je součástí Exumas, řetězce oblíbených bahamských ostrovů ležících v Karibském moři. Místo je známé svou bohatou přírodou a neuvěřitelně krásnými plážemi. Pokud hledáte dovolenou daleko od turistického ruchu, je Little Exuma skvělou volbou.

Pokud se rozhodnete pro návštěvu tohoto ostrova, určitě nevynechejte nejznámější pláž Little Exuma – Tropic of Cancer Beach. Tato pláž se nachází na jihu ostrova a je nazvána po rovníku. Je to místo, kde protékají klidné vlny a bílý písek se stoprocentně slučuje s tyrkysově modrou barvou moře. Určitě si zde budete připadat jako v ráji.

Další zajímavou atrakcí ostrova je přírodní památka – Exuma Cays Land and Sea Park. Tato rezervace se nachází na sousedním ostrově a rozhodně stojí za návštěvu. Park je domovem mnoha druhů vzácného mořského života a korálových útesů, které si můžete prohlédnout při potápění či šnorchlování. Milovníci přírody si v rezervaci mohou také vychutnat krásné procházky či pikniky v klidu a příjemném prostředí.

Pro milovníky golfového sportu je na Little Exuma připraveno překrásné golfové hřiště s názvem Sandals Emerald Bay Golf Course. Toto hřiště můžete ocenit i při procházkách kolem, díky jeho malebnému umístění na pobřeží.

Ostrov Little Exuma také nabízí mnoho možností pro komunikaci s místními obyvateli a poznání jejich kultury. Navštivte místní trhy, kde si můžete zakoupit místní produkty jako ryby, exotické ovoce či ručně vyrobené suvenýry. Určitě vás překvapí pohostinnost a srdečnost místních lidí.

Pokud jste dobrodružné povahy, můžete si tady pronajmout loď nebo člun a vydat se na objevování okolních ostrovů. Navštivte třeba Allanovu Cay, kde můžete plavat s divokými prasaty, nebo se vydejte na Great Exuma, centrum Exumas, kde najdete restaurace, obchody a další turistické atrakce.

Ostrov Little Exuma je tedy skutečným rájem pro ty, kteří touží po klidnější dovolené v nádherném prostředí tropických pláží a přírody. Ačkoliv se jedná o menší ostrov, je zde tolik krásných míst k prozkoumání, že se sem budete chtít vrátit znovu a znovu.


Letenka Bahamy Little Exuma


Bahamy jsou jedním z nejoblíbenějších turistických cílů pro milovníky pláží, slunce a relaxace. Pokud byste se chtěli vydat na návštěvu Little Exuma, malebného ostrova v Bahamách, nezapomeňte rezervovat letenky včas.

Little Exuma je jedním z nejkrásnějších ostrovů v Bahamách. Tento malý ostrov, který se nachází na jihovýchodě země, je ideálním místem pro milovníky přírody, pláží a vodních sportů. Tento ostrov je domovem mnoha krásných pláží, například Forbes Hill, Tropic of Cancer a Stocking Island Beach.

Když cestujete na Little Exuma, budete mít na výběr z mnoha typů letenek. V závislosti na vašem rozpočtu a požadavcích se můžete rozhodnout pro přímý let nebo pro odlet z letiště v blízkosti vašeho domova s jedním nebo více přestupy. Nejčastěji se létá z Floridy nebo New Yorku, takže pokud se nacházíte v těchto oblastech, můžete si užít snadnou cestu.

Cena letenky na Little Exuma závisí na mnoha faktorech, například na ročním období, délce letu a počtu přestupů. Obecně platí, že letenky jsou nejdražší během vrcholové sezóny, od prosince do března, kdy je nejvíce návštěvníků. Pokud chcete ušetřit nějaké peníze, plánujte svou cestu během nejmenší sezóny, od června do října.

Pokud se rozhodnete cestovat s rodinou nebo s větší skupinou, je výhodnější koupit letenky jako společnou rezervaci, abyste mohli využít slevu na skupiny. To může být výhodné, pokud máte omezený rozpočet a potřebujete ušetřit nějaké peníze.

Plánování cesty na Little Exuma by mělo zahrnovat také ubytování. Na tomto ostrově najdete mnoho různých možností ubytování, jako jsou hotely, penziony nebo soukromé pronájmy. V závislosti na vašich preferencích a rozpočtu si můžete zvolit ubytování, které bude nejvhodnější pro vaši cestu.

Všechny letenky na Little Exuma by měly obsahovat přílet na některé z pár základních přistávacích ploch na ostrově s dostatečným časovým prostorem pro dobrou přípravu a naplánování vaší cesty do skutečnosti. Ať už cestujete do Little Exuma s rodinou či přáteli, tato krásná oblast Bahamám vám nabízí nezapomenutelné zážitky a způsoby, jak si užít skutečnou slunečnou dovolenou. Nedělejte chybu a navštivte Little Exuma v nejbližší době!


Nejčastější dotazy a odpovědi Bahamy Little Exuma


Několik častých dotazů a odpovědí o Bahamách, konkrétně o ostrově Little Exuma, může zahrnovat:

Dotaz: Kde se nachází ostrov Little Exuma?
Odpověď: Ostrov Little Exuma se nachází v souostroví Bahamy ve Zlatém trojúhelníku, na jihovýchod od hlavního ostrova Great Exuma.

Dotaz: Jak se dostanu na ostrov Little Exuma?
Odpověď: Nejčastější způsob, jak se dostat na ostrov Little Exuma, je letadlem. Je zde letiště nazvané Exuma International Airport, které je přístupné letecky z mnoha destinací. Další možností je trajekt z hlavního ostrova Great Exuma.

Dotaz: Jaká je nejlepší doba na návštěvu ostrova Little Exuma?
Odpověď: Nejlepší doba na návštěvu ostrova Little Exuma je během suché sezóny, která probíhá od listopadu do dubna. Teploty jsou příjemné a je méně pravděpodobné, že se budou vyskytovat deštivé počasí.

Dotaz: Co je možné si na ostrově Little Exuma prohlédnout?
Odpověď: Na ostrově Little Exuma je mnoho přírodních a kulturních atrakcí. Můžete navštívit pláže jako Tropic of Cancer Beach nebo Coco Plum Beach, objevovat jeskyně, jako je George Town Cave nebo přírodní přírodní bazény v oblasti známé jako "The Salt Hole". Můžete také vyzkoušet šnorchlování nebo potápění v okolních mořských oblastech.

Dotaz: Kde mohu najít ubytování na ostrově Little Exuma?
Odpověď: Na ostrově Little Exuma jsou různé možnosti ubytování, včetně hotelů, resortů, pronájmu domů a apartmánů. Můžete si vybrat z rozmanitých možností podle svých preferencí a rozpočtu.

Dotaz: Jak mohu cestovat na ostrově Little Exuma?
Odpověď: Na ostrově Little Exuma je doprava omezena, ale můžete si pronajmout auto, aby bylo pohodlnější prozkoumávat ostrov. Další možností je využít taxíky nebo organizovat dopravu prostřednictvím resortu nebo ubytovacího zařízení, ve kterém pobýváte.

Toto jsou některé z nejčastějších dotazů a odpovědí týkajících se ostrova Little Exuma na Bahamách. Je však vždy dobré zkontrolovat aktuální informace od místních turistických úřadů nebo poskytovatelů služeb.


Nejrozšířenější online nabídka letenek

Zajištění nejlepší ceny

Tisíce uspokojených klientů

Výhodné ceny letenek

Levné letenky po celém světě na jednom portálu.

Vyhledat letenky