Snažíte se najít nejekonomičtější let?

Argentina Patagonie (Bariloche, El Calafate, Ushuaia)

Letenka Argentina Patagonie (Bariloche, El Calafate, Ushuaia)


Argentina je země extrémů a všestranné krásy. Pokud hledáte dobrodružství, přírodu a úchvatné scenérie, je to správné místo pro vás. Mezi nejvíce navštěvované a oblíbené destinace patří argentinská Patagonie, která je známá svou malebnou krajinou a fascinujícím divokým životem.

Jedním z nejoblíbenějších míst v Patagonii je Bariloche. Toto město je situováno v severozápadní části argentinské Patagonie, na okraji And, a je obklopené nádhernými jezery, horami alespoň kaskádovitou kráse. Město je známé zejména pro svou alpskou architekturu a je hojně navštěvováno turisty, kteří sem přijíždějí za pěší turistikou, horským kolem a lyžováním. Z Bariloche se také nabízí výlety na okolní jezera, jako je Nahuel Huapi, a procházky po národním parku Nahuel Huapi.

Dalším fascinujícím místem v Patagonii je město El Calafate. Toto malebné město se nachází v jihozápadní části provincie Santa Cruz a představuje vstupní bránu ke slavnému ledovci Perito Moreno. Tento ledovec je jedním z nejohromujících přírodních úkazů na světě a přitahuje tisíce návštěvníků každý rok. Můžete tady prozkoumat ledovec pěšky, plavit se na lodi po jezeře Argentino nebo dokonce absolvovat náročnější treking na ledovci. Okolní krajinu také zdobí horské masivy, jezera a fantastická fauny.

Poslední, ale rozhodně ne méně důležitou destinací v Patagonii je město Ushuaia. Ushuaia je považována za nejjižnější město na světě a nachází se v provincii Tierra del Fuego. Toto město leží v srdci ohromujících fjordů, hor a vodních cest a je výchozím bodem pro návštěvu Národního parku Tierra del Fuego a dokonce i Antarktidy. Můžete si tady vychutnat nedotčenou krásu přírody, podniknout výpravu lodí do jiných ostrovů a vodních cest nebo se vydat na trek po ledovcích.

Cestování do argentinské Patagonie je nejlepší provést letecky. K dispozici jsou lety z hlavního města Buenos Aires do všech těchto destinací. Let z Buenos Aires do Bariloche trvá přibližně 2 hodiny, z Buenos Aires do El Calafate asi 3 hodiny a z Buenos Aires do Ushuaia asi 4 hodiny. Po příletu na letiště v těchto městech je snadné najít dopravu do vašeho ubytovacího místa a začít objevovat krásy Patagonie.

Nezáleží na tom, zda sem přijíždíte za dobrodružstvím, krásou přírody nebo uvolněnou atmosférou, argentinská Patagonie vám nabídne vše, co si přejete. Bariloche, El Calafate a Ushuaia jsou jen některé z míst, které byste neměli vynechat při své návštěvě. Připravte se na nezapomenutelný zážitek v jedné z nejkrásnějších částí Jižní Ameriky.


Ubytování Argentina Patagonie (Bariloche, El Calafate, Ushuaia)


Argentina Patagonie je jedinečným a malebným místem, které nabízí nádhernou přírodu a jedinečné zážitky. Tento region se nachází na jižní části Argentiny a je domovem několika slavných měst včetně Bariloche, El Calafate a Ushuaia. Pokud plánujete navštívit tyto krásné destinace, měli byste vědět, že výběr ubytování je klíčovým faktorem pro váš příjemný pobyt.

Bariloche, známý také jako "Argentinská Švýcarsko", je obklopen Andami a nachází se u jezera Nahuel Huapi. Toto město je především populární pro své vrcholky, jelikož se nachází v blízkosti národního parku Nahuel Huapi. Protože je to oblíbené turistické středisko, zde najdete mnoho různých typů ubytování. Od luxusních hotelů s výhledem na jezero a hory až po útulné horské chaty a penziony, veškeré potřeby návštěvníků jsou zde uspokojeny.

El Calafate, další důležité město v Patagonii, je známé především svými ledovci. Toto město je bránou do národního parku Los Glaciares, kde najdete jednu z nejslavnějších památek v regionu - Perito Moreno. Pobyt v El Calafate vám umožní prozkoumat tuto přírodní krásu a další ledovce v této oblasti. V tomto městě najdete různé možnosti ubytování, od pohodlných hotelů až po hostely a apartmány.

Ushuaia, která je považována za nejjižnější město na světě, je dalším důležitým bodem návštěvníků v Argentině Patagonie. Nachází se na samém konci světa a je výchozím bodem pro výpravy do Antarktidy. Ushuaia je také bránou do národního parku Tierra del Fuego, který nabízí nádherné výhledy na fjordy, vodopády a přírodní rezervace. Když jde o ubytování, město nabízí různé možnosti, od luxusních hotelů až po útulné horské chatky s výhledem na moře.

Při výběru ubytování v Argentině Patagonie je důležité vzít v úvahu své potřeby a preference. Pokud máte rádi přírodu a chcete strávit čas v národních parcích, může být vhodné zvolit hotel nebo penzion v blízkosti těchto oblastí. Pokud preferujete pohodlí a luxus, měli byste se zaměřit na hotely s vyšším standardem a širokou nabídkou služeb.

Při rezervaci ubytování v Argentině Patagonie je dobré začít co nejdříve, zejména pokud navštívíte populární místa, jako je Bariloche, El Calafate a Ushuaia. Tyto destinace jsou velmi oblíbené a mohou být rychle vyprodané, zejména během hlavní turistické sezóny, která trvá od listopadu do března.

V každém případě vám ubytování v Argentině Patagonie poskytne útulné a pohodlné zázemí pro vaše dobrodružství v této nádherné části světa. Nezáleží na tom, jestli rádi objevujete ledovce, pohoru, jezera nebo se pouštíte do dobrodružných výletů, vhodně zvolené ubytování vám umožní odpočinout si a nabrat nové síly po dni plném zážitků.


Nejčastější dotazy a odpovědi Argentina Patagonie (Bariloche, El Calafate, Ushuaia)


Dotazy:
1. Jak se dostanu z Bariloche do El Calafate?
2. Jaké vybavení bych měl/měla vzít na výlety do Patagonie?
3. Jaká je nejlepší doba návštěvy Patagonie?
4. Jak dlouho by měl trvat pobyt v Patagonii, abych viděl/a všechny hlavní atrakce?
5. Jaké jsou nejlepší treky a turistické trasy v Patagonii?
6. Jaké jsou poplatky za vstup do národních parků v Patagonii?
7. Je lepší ubytování v Bariloche, El Calafate nebo Ushuaia?
8. Jak se dostanu z Ushuaia do Bariloche?
9. Jde si v Patagonii půjčit auto?
10. Co je nejlepší způsob, jak prozkoumat ledovce v El Calafate?

Odpovědi:
1. Nejlepší cestou z Bariloche do El Calafate je letecky. Existuje několik leteckých společností, které nabízejí pravidelné lety mezi těmito dvěma destinacemi.
2. Doporučuje se vzít si pevnou obuv, oblečení na vrstvy, chránič proti dešti, teplé oblečení, sluneční brýle, opalovací krém, batoh a pitnou vodu.
3. Nejlepší dobou návštěvy Patagonie je mezi listopadem a březnem, což je letní sezóna v této oblasti. Teploty jsou příjemné a většina turistických atrakcí je otevřena.
4. Doporučuje se zůstat v Patagonii minimálně 7 až 10 dní, aby bylo možné navštívit hlavní atrakce každého města, včetně Bariloche, El Calafate a Ushuaia.
5. Nejlepší treky a turistické trasy v Patagonii zahrnují Fitz Roy Trek v El Chaltenu, trek kolem jezera Nahuel Huapi v Bariloche a trek kanálem Beagle v Ushuaia.
6. Poplatky za vstup do národních parků v Patagonii se liší podle parku. Například vstup do Národního parku Los Glaciares v El Calafate vyžaduje nákup vstupního lístku.
7. Výběr ubytování závisí na vašich preferencích. Bariloche je známé svými přírodními krásami a lyžařskými středisky, El Calafate je ideální pro prozkoumání ledovců a Ushuaia nabízí jedinečnou polohu jako nejjižnější město na světě.
8. Nejlepší způsob, jak se dostat z Ushuaia do Bariloche, je letadlem. Existují pravidelné lety mezi těmito dvěma městy.
9. Ano, v Patagonii si lze půjčit auto. Většina hlavních měst nabízí půjčovny aut, které mohou poskytnout vozidlo pro vaše cestování.
10. Nejlepším způsobem, jak prozkoumat ledovce v El Calafate, je organizovaná loď nebo výlet k ledovcům Perito Moreno nebo Upsala. Tyto výlety zahrnují plavbu kolem ledovců a možnost pozorování zblízka.


Počasí Argentina Patagonie (Bariloche, El Calafate, Ushuaia)


Argentinská Patagonie je místem dramatických kontrastů a nepředvídatelného počasí. Bariloche, El Calafate a Ushuaia jsou tři nejzápadnější města v Argentině, které jsou známé pro svou krásu, divokou přírodu a unikátní krajiny. Když se chystáte navštívit tuto část světa, musíte se připravit na různá překvapení od počasí, které může být velmi proměnlivé a nevypočitatelné. Následující článek vám poskytne více informací o počasí v těchto třech městech.

Bariloche

Bariloche se nachází v Andách a je často spojováno s jihoamerickými Alpami. Když se chystáte navštívit Bariloche, musíte si pamatovat, že počasí se může velmi rychle změnit. V zimě – od června do srpna – se můžete těšit na mnoho sněhu a teploty se mohou snadno dostat pod bod mrazu. V létě – od prosince do února – jsou teploty teplejší a denní teploty se mohou pohybovat až kolem 25 °C, s chladnými nocemi.

El Calafate

El Calafate je nejlepším místem k návštěvě ledu Perito Moreno, který se nachází v Národním parku Los Glaciares. Vzhledem k jeho geografické poloze má El Calafate podobné počasí jako Bariloche, ale s nižšími teplotami. V zimě se může teplota snadno dostat až k -10 °C, ale v létě mohou být teploty také velmi příjemné, s denními teplotami kolem 20 °C. Počasí je poměrně nevypočitatelné a změny jsou velmi rychlé.

Ushuaia

Ushuaia je nejjižnější město na světě. Nachází se v Tierra del Fuego a je obklopeno národními parky a ledovci. Když přijedete do Ushuaia v zimě od června do srpna, můžete očekávat teploty kolem -5°C (nejčastěji) nebo nižší a mnoho sněhu. V létě – od prosince do února – se teploty mohou vyšplhat až na 18 °C, ale s chladnými noci.

Celkově je Patagonie známá pro její proměnlivé počasí, což znamená, že je důležité si vzít s sebou oblečení na všechny příležitosti. Výlety do Patagonie mohou být náročné a náročné, tak si s sebou nezapomeňte vzít i správnou výbavu na turistiku. Pokud se ale skutečně chcete těšit na toto krásné místo bez překvapení, pak byste měli zvážit letní návštěvu, kdy jsou teploty příjemnější a kdy si můžete užít všechny outdoorové sporty, které tato oblast nabízí.


Dovolená Argentina Patagonie (Bariloche, El Calafate, Ushuaia)


Argentina Patagonie je jedním z nejkrásnějších míst na planetě. Toto území, nacházející se na jihu Argentiny, je bohaté na divokou a rozmanitou přírodu, překrásné scenérie a skvělé možnosti na dovolenou. Pokud máte chuť na výpravu do této části světa, připravili jsme pro vás inspiraci, kam vyrazit.

Bariloche

Bariloche je letoviskem uprostřed parku Nahuel Huapi, který se rozprostírá na území 7000 kilometrů čtverečních. Okolní krajina tvoří hory, jezera a lesy, které nabízí možnosti k spoustě outdoorových aktivit. V létě je zde možnost turistiky v horách, zimní sportovní aktivity v okolí zasněžených kopců, kajak, windsurfing atd. Mezi jedny z nejpopulárnějších aktivit patří výlet k jezeru Nahuel Huapi, jízda na lanovce Cerro Otto a návštěva historického centra města.

El Calafate

El Calafate se nachází blízko hranic s Chile a je nejlepším místem pro průzkum ledového pole Perito Moreno. Ledovcový systém ve Vysokých Andách se rozprostírá přes oblast velkou jako stát Rhode Island a tvoří osudnou atrakci. Na rozmezí 30 let se tento ledovec snížil o 18 km a každý den se stále mění. Nejlepší čas na návštěvu je obvykle koncem léta a začátkem podzimu, kdy je klima ideální. Kromě toho je El Calafate obklopeno horami, jezery a přírodními parky, jako například Národním parkem Los Glaciares.

Ushuaia

Ushuaia, nejjižnější město na světě, se nachází na ostrově Tierra del Fuego a je považováno za bránu do Antarktidy. Je to dobře známé místo, kde se setkávají dvě největší oceány, Atlantický a Tichý. Zde si můžete užít mnoho aktivit, jako například výlety lodí, kajak, turistika a horská kola. Jednou z nejpopulárnějších aktivit je výlet do národního parku Tierra del Fuego, který je domovem pro překrásné scenérie a druhovou rozmanitost, jako jsou třeba tučňáci, kormoráni a lvi mořští.

Celkově můžeme říci, že Argentina Patagonie nabízí nespočet možností na dovolenou. Od horských vrcholků a ledovců až po pralesy a stepi je zde něco pro každého. Tak si vezměte batoh, připravte svou kameru a vydejte se na cestu po této nádherné části světa.


Nejrozšířenější online nabídka letenek

Zajištění nejlepší ceny

Tisíce uspokojených klientů

Výhodné ceny letenek

Levné letenky po celém světě na jednom portálu.

Vyhledat letenky