Snažíte se najít nejekonomičtější let?

Mauricius Eureka House

Ubytování Mauricius Eureka House


Nádherný ostrov Mauricius, který se nachází v Indickém oceánu, je oblíbeným cílem dovolené pro turisty z celého světa. Kromě svých krásných pláží a vodních aktivit nabízí také bohatou historii a kulturu. Pokud se chystáte navštívit Mauricius, jedno z míst, které byste neměli vynechat, je Eureka House.

Eureka House se nachází v oblasti Moka na západním pobřeží ostrova a je považována za jedno z nejvýznamnějších historických míst Mauricia. Tato koloniální posvátnost pochází z 19. století a je známa svou impozantní architekturou a zachovalým zařízením.

Dům byl postaven v roce 1830 a původně sloužil jako rodinná rezidence guvernéra Mauricia, Jeana Baptista François Huguesa. Později byl dům prodán britskému kupecovi jménem William Ehrhardt, od kterého se odvíjí jeho současné jméno - Eureka.

Jedinečná architektura Eureka House zachycuje styl evropské koloniální doby a kombinuje prvky francouzského, britského a indického designu. Dům je postavený ve dvou patrech a obklopen exotickou zahradou plnou tropických rostlin a květin.

Během prohlídky domu se turistům zpřístupňuje velká část interiéru, která zahrnuje hlavní ložnici, jídelnu a obývací pokoj. Interiéry jsou plné hodnotných historických artefaktů, jako jsou vzácné nábytek, obrazy a porcelánové předměty. Navštěvníci se mohou seznámit s životem vyšší třídy ve 19. století a mohou si vytvořit představu o tehdejším životním stylu.

Další zajímavou atrakcí v Eureka House je muzeum šišek. Toto muzeum představuje sbírku šišek z různých částí světa a je jedním z největších svého druhu na Mauriciu. Poskytuje fascinující pohled na přírodní krásu a rozmanitost Mauricia a jeho okolních oblastí.

Eureka House je také obklopená krásnou zahradou, která nabízí nádherné výhledy na obklopující krajinu. Návštěvníci se mohou procházet okolo rybníků a fontán, užívat si poklidné atmosféry a pozorovat místní flóru a faunu. Na pozemcích Eureka House se také nachází rumovárna, kde si lze prohlédnout a ochutnat místní rumové speciality.

Eureka House je tedy ideálním místem pro ty, kteří si přejí poznat bohatou historii Mauricia a zároveň se ponořit do nezapomenutelné atmosféry exotického ostrova. Je to místo, které nabízí krásu, kulturu a vzpomínky na minulost, a stojí za to ho zařadit do svého itineráře při návštěvě Mauricia.


Letenka Mauricius Eureka House


Mauricius Eureka House - Tajemství nádherného ostrova

Mauricius je rájem na zemi a domov některých z nejkrásnějších přírodních krás na světě. Zahrajte si na skutečného dobrodruha a prozkoumejte ostrov, na kterém se setkají exotické pláže s tyrkysovou vodou, křišťálově čistým mořem a upoutá vás nádhernou přírodou. Pokud se chystáte na dovolenou na tomto místě, letenka Mauricius Eureka House by mohla být tou správnou volbou.

Eureka House se nachází v pohoří Moka na západním pobřeží ostrova Mauricius. Historické sídlo z 19. století se postavilo v romantickém stylu francouzské koloniální architektury, a s nadměrnou péčí a úsilím se udržuje v neuvěřitelné kondici, aby i dnes mohli jeho návštěvníci ochutnat život v tehdejší době.

Eureka House a jeho objekty nabízí úžasnou atmosféru z minulosti, kdy zde byly velkostatky a pěstitelé kávy. V areálu se dnes nachází nejen elegantní dům, ale také impozantní zahrady s nádhernou sbírkou rostlin všech koutů světa. Naleznete zde také několik tradičních muzeí, jako například muzeum dopravy a muzeum lahví, kde se můžete podívat na unikátní sbírku starých parních vlaků a řídit je ve stimulaci.

Kromě toho můžete v Eureka House ochutnat jedinečné mauricijské pokrmy v historické restauraci, kde se podávají autentické pokrmy, jako například pokrmy z rýže a přátelský mauricijský rum. Pro romantiky je zde také možnost objednat si večeři při svíčkách pod hvězdami v zahradě, což vám poskytne neopakovatelný zážitek.

Mauricius Eureka House je ideálním místem pro ty, kteří si chtějí odpočinout a zároveň objevit to nejkrásnější, co ostrov nabízí. Určitě tedy stojí za návštěvu.

Pokud vás tato cesta láká, můžete si zakoupit letenky Mauricius Eureka House online na jednom z mnoha online portálů. Vycestujte do této nádherné destinace a zažijte jeden z nejkrásnějších ostrovů na světě!


Nejčastější dotazy a odpovědi Mauricius Eureka House


Kolik stojí vstup do Eureka House na Mauritiusu?
Cena vstupenky do Eureka House je 200 mauricijských rupií pro dospělé a 100 mauricijských rupií pro děti.

Jaké jsou otevírací hodiny Eureka House?
Eureka House je otevřen od pondělí do soboty od 9:00 do 17:00.

Je nutná rezervace předem pro návštěvu Eureka House?
Rezervace předem není nutná, ale doporučuje se zejména během turisticky vyhledávaných období, abyste si zajistili místo.

Jak dlouho trvá prohlídka Eureka House?
Prohlídka Eureka House trvá zhruba 1 až 2 hodiny, v závislosti na vašem zájmu o podrobnosti.

Můžu si vzít foťák nebo kameru do Eureka House?
Ano, je povoleno fotit a natáčet veřejné prostory Eureka House. Nicméně v některých místnostech může být zakázáno používání blesku.

Je Eureka House přístupná pro osoby se zdravotním postižením?
Ano, Eureka House má přístup pro osoby se zdravotním postižením. Vstup a některé místnosti jsou přizpůsobeny pro pohodlnou prohlídku.

Má Eureka House vlastní parkoviště?
Ano, Eureka House má vlastní parkoviště pro návštěvníky s dostatečným množstvím parkovacích míst.

Je v Eureka House k dispozici restaurace nebo kavárna?
Ano, v Eureka House je k dispozici restaurace, kde si můžete odpočinout a najíst se. Nabízí široký výběr jídel a nápojů.

Existuje možnost koupě suvenýrů v Eureka House?
Ano, v Eureka House je také suvenýrový obchod, kde si můžete zakoupit různé suvenýry a připomínky z vaší návštěvy.

Je přítomný průvodce během prohlídky Eureka House?
Ano, průvodce je k dispozici během prohlídky Eureka House, který vám poskytne informace a odpoví na vaše otázky.


Dovolená Mauricius Eureka House


Mauricius Eureka House: Dovolená plná historie, krásy a relaxace

Mauricius je jedním z nejkrásnějších ostrovů na světě a nabízí svým návštěvníkům neopakovatelnou kombinaci luxusu, exotické přírody a historie. Jedným z nejznámějších a nejnavštěvovanějších míst na Mauriciu je určitě Eureka House.

Tato historická budova, kde žil v 19. století nejbohatší obchodník na Mauriciu, nabízí jedinečný zážitek. Eureka House se nachází v údolí Moka, obklopená krásnou zahradou plnou vzácných rostlin a mistrovsky navržených teras. Pokud se rozhodnete navštívit tuto budovu, určitě si nechte trochu času a nepřejíždějte ji jen tak rychle. Podívejte se na pozoruhodné okolí a vychutnejte si atmosféru tohoto místa.

Interiér budovy je vybavený historickým nábytkem a starožitnými předměty, což umocňuje pocit historického významu Eureka House. Navíc, budova je plná fascinujících předmětů a nástrojů, které byly používány k ochraně obchodních lodí proti pirátům, kde se dochovala také skvostná knihovna se starými mapami, knihami a spisy. Eureka House poskytuje jedinečný pohled do života na Mauriciu v minulosti.

Pokud se rozhodnete pro dovolenou na Mauriciu, Eureka House je na vašem seznamu míst, která musíte navštívit. Navštivte úchvatnou botanickou zahradu, prohlédněte si nádherné místnosti, připojte se k průvodcově prohlídce a nakonec si dopřejte osvěžující koktejl v místní kavárně, kde můžete posedět, užít si příjemného prostředí a relaxovat.

Celkově, Mauricius a Eureka House jsou naprosto kouzelné místo pro vaši dovolenou. Pokud jste fanoušky historie, přírody, a především luxusu, pak Mauricius je určitě tím pravým místem pro vás. Zážitky, které získáte na této dovolené, budou určitě nezapomenutelné a budete je rádi vzpomínat po mnoho let.


Počasí Mauricius Eureka House


Mauricius je známý svou překrásnou přírodou, bílými plážemi a tyrkysovým oceánem. Neméně fascinující je však i jeho historie a kulturní dědictví. Jedno z nejvýznamnějších míst, které stojí za návštěvu, je Eureka House, a to nejen kvůli architektonickému významu, ale také kvůli jeho jedinečné poloze a počasí.

Eureka House, který se nachází nedaleko města Moka, je historická vila, která byla postavena v roce 1830. Byla příbytkem bohatého rodinného vlastníka půdy a dnes slouží jako muzeum, které návštěvníkům přináší zpět do minulosti Mauricia. Dům je postaven v koloniálním stylu, se zdmi z červených cihel a prostornými otevřenými balkony.

Jedním z aspektů, který činí Eureka House tak zvláštním, je jeho geografická poloha a příslušnost k Mauricijskému ostrovu. Mauricius leží v jihozápadním Indickém oceánu a těší se příznivému subtropickému počasí. To znamená, že místní klima je příjemné a teplé po celý rok, s průměrnými teplotami kolem 25°C až 30°C.

Eureka House leží v kopcovité oblasti, kde se tvoří místní mikroklima. Dům samotný se nachází na návrší s výhledem na údolí a okolní zeleň. To znamená, že místo je obklopeno bohatou vegetací a stromy, které poskytují stín a ochranu před sluncem. To také přispívá k příjemnému počasí v okolí.

Díky poloze a místnímu podnebí je Eureka House výborným místem pro prozkoumání krásy Mauricia. Návštěvníci mohou procházet rozlehlou zahradou a obdivovat různé druhy rostlin, květin a stromů, které tvoří ráj pro milovníky přírody. Procházka po zahradě nabízí nezapomenutelné pohledy na okolní krajinu a přírodní scenérie.

Navštívte-li Eureka House, budete mít také možnost se dozvědět více o historii Mauricia a jeho kultuře. V muzeu najdete sbírku z historických dob, včetně tradičního mauricijského nábytku, uměleckých děl a četných artefaktů. Procházka po Dómu slouží jako časový stroj, který vás zavede zpět do 19. století. Během této cesty se můžete dozvědět o životě místních obyvatel, jejich zvyklostech a tradicích.

Eureka House je nejen krásným historickým místem, ale také nabízí jedinečné spojení s podnebím a přírodou Mauricia. Nechte se unést krásou tohoto místa, kde se setkává historická architektura s tropickým počasím. Prohlídkou tohoto místa se stanete součástí jeho bohaté historie a budete mít možnost si vychutnat krásu přírody tohoto ostrova.


Nejrozšířenější online nabídka letenek

Zajištění nejlepší ceny

Tisíce uspokojených klientů

Výhodné ceny letenek

Levné letenky po celém světě na jednom portálu.

Vyhledat letenky