Snažíte se najít nejekonomičtější let?

Mauricius Belle Mare

Nejčastější dotazy a odpovědi Mauricius Belle Mare


1. Jak se dostanu z letiště na Mauriciusu do Belle Mare?
Odpověď: Nejjednodušší způsob je využít taxík nebo privátní přepravu z letiště SSR na Mauriciusu. Cesta trvá přibližně 1 hodinu.

2. Jaké jsou nejlepší pláže v Belle Mare?
Odpověď: Belle Mare je známé svými nádhernými plážemi s bílým pískem a tyrkysově modrým mořem. Mezi nejoblíbenější patří Belle Mare Public Beach a Long Beach.

3. Kde mohu rezervovat ubytování v Belle Mare?
Odpověď: Existuje mnoho hotelů a resortů v Belle Mare, které nabízejí ubytování. Můžete rezervovat přes různé webové stránky s cestovními službami nebo přímo na webových stránkách vybraného hotelu.

4. Jaké vodní aktivity jsou k dispozici v Belle Mare?
Odpověď: V Belle Mare si můžete vychutnat širokou škálu vodních aktivit, jako jsou potápění, šnorchlování, windsurfing, kajakování, jízda na banánu nebo jízda na vodním skútru.

5. Kde se nachází nejbližší supermarket a restaurace v Belle Mare?
Odpověď: Nejbližší supermarket se nachází v blízkém okolí Belle Mare, v oblasti Trou d'Eau Douce. Kromě toho je v Belle Mare mnoho restaurací nabízejících širokou škálu kuchyní od místní po mezinárodní.

6. Jsou v Belle Mare nějaké historické památky k vidění?
Odpověď: I když Belle Mare není známé pro své historické památky, v blízkém okolí se nacházejí některé zajímavé místa, jako jsou muzeum v Mahébourg nebo Bazar v Flacq.

7. Jaká je nejlepší doba na návštěvu Belle Mare?
Odpověď: Nejlepší doba na návštěvu Belle Mare je v období od dubna do listopadu, kdy je nižší vlhkost a teploty jsou příjemně teplé.

8. Co v Belle Mare dělat večer?
Odpověď: Večer můžete vychutnat skvělé restaurace s místními specialitami, jít na večerní procházku pláží, navštívit noční trh v Flacq nebo si vychutnat večerní zábavu v některém z hotelů nebo plážových barů.

9. Jaké další atrakce jsou v blízkém okolí Belle Mare?
Odpověď: V blízkém okolí Belle Mare se nachází několik atrakcí, jako jsou vodopády Alexandra, přírodní rezervace Ile aux Aigrettes nebo slavný chrám Maheshwarnath.

10. Jak dlouho bych měl plánovat pobyt v Belle Mare?
Odpověď: Doporučuje se strávit v Belle Mare alespoň týden, aby bylo dostatek času na prozkoumání okolí, relaxaci na pláži a vychutnání místního prostředí a kultury.


Ubytování Mauricius Belle Mare


Mauricius je známý svou neuvěřitelnou krásou, překrásnými plážemi a křišťálově čistým mořem. Pokud plánujete navštívit tento ostrovský ráj v Indickém oceánu, měli byste zvážit možnosti ubytování v Belle Mare.

Belle Mare se nachází na východním pobřeží Mauricia a je oblíbenou destinací mezi turisty z celého světa. Jeho známá pláž Belle Mare Plage je proslulá svým bílým pískem, modří aklidnou atmosférou. Tato pláž je rovněž ideálním místem pro vodní sporty, jako je potápění, šnorchlování a jachting.

Pokud hledáte ubytování v Belle Mare, máte na výběr mezi mnoha luxusními hotely a letovisky, které nabízejí špičkový servis a komfortní pokoje. Můžete si vybrat z luxusních plážových vil, kde si budete moci užívat soukromí a výhledu na moře, nebo z moderních hotelů s bohatými rekreačními a wellness zařízeními.

Jeden z nejvýznamnějších hotelů v Belle Mare je Constance Belle Mare Plage. Tento luxusní komplex nabízí svým hostům nekonečné množství aktivit, jako je golf, tenis, vodní sporty a mnoho dalších. Kromě toho zde najdete také několik restaurací s vynikající kuchyní a rozsáhlé wellness centrum, kde si můžete dopřát relaxaci a péči o sebe.

Další možností je One&Only Le Saint Géran, jedno z nejprestižnějších letovisek na Mauriciu. Toto luxusní letovisko si získává své hosty svou exkluzivitou, nekonečnými možnostmi zábavy a zážitků. Pokud hledáte úplné zklidnění, můžete si objednat i svého osobního asistenta.

Pro rodinné dovolené je Long Beach Golf & Spa Resort ideální volbou. Toto letovisko nabízí velké bazény, aquapark a mnoho dalších aktivit pro děti všech věkových kategorií. Zde si můžete vychutnat klid na soukromé pláži a navštívit také některou z vyhlášených restaurací.

Ať už si zvolíte jakékoliv ubytování v Belle Mare, máte jistotu, že budete mít přístup k nejlepším plážím na Mauriciu a mnoha aktivitám, které vám cestu do tohoto ráje ještě více zpříjemní. Belle Mare je opravdu jednou z nejkrásnějších a nejprestižnějších lokalit na Mauriciu, která je dokonalou destinací pro relaxaci a romantiku.


Letenka Mauricius Belle Mare


Mauricius je exotický ostrov v Indickém oceánu, který je známý svou krásnou přírodou, bílými písčitými plážemi a křišťálově čistými vodami. Jeho jedinečná kombinace tropického klimatu, luxusních letovisek a bohatého kulturního dědictví láká turisty z celého světa. Pokud hledáte dokonalý únik z každodenního shonu a stresu, letenka do Mauricia je tou správnou volbou.

Jedním z nejznámějších letovisek na Mauriciu je Belle Mare. Nachází se na východním pobřeží ostrova a nabízí neuvěřitelný výhled na Indický oceán. Belle Mare je známé svými nekonečnými plážemi s měkkým pískem a jasnou, tyrkysovou vodou. Můžete si zde užívat lenošení na slunci, procházet se po pláži nebo si zahrát některý ze sportů na vodě, jako je potápění, šnorchlování, surfování nebo jízda na vodním skútru.

Kromě pláží je Belle Mare také ideálním výchozím bodem pro objevování dalších krás Mauricia. Můžete se projít po památkách v hlavním městě Port Louis, navštívit historickou pevnost Citadella nebo si prohlédnout chrám Ganga Talao, který je jedním z nejvýznamnějších hinduistických svatostánků ostrova. Pro milovníky přírody je tu národní park Black River Gorges, kde můžete objevovat tropickou flóru a faunu, a s příchodem večera se vydat na nezapomenutelnou procházku po útesech při západu slunce.

Pokud jde o ubytování, v Belle Mare máte na výběr z mnoha luxusních letovisek, která nabízejí prvotřídní služby a pohodlné a moderní vybavení. Od wellness center, přes bazény a restaurace s exotickou kuchyní, až po špičkové golfové hřiště - Belle Mare má vše, co potřebujete k relaxaci a odpočinku.

Jak se dostat do Belle Mare? Nejlepší způsob, jak se dostat na Mauricius, je letadlem. Existuje mnoho leteckých společností, které nabízejí lety do Port Louis, hlavního letiště na Mauriciu. Let trvá přibližně 12 hodin z Evropy a 6 hodin z Johannesburgu v Jižní Africe. Po příletu na Mauricius si můžete pronajmout auto nebo využít taxi služby, abyste se dostali do Belle Mare, což je asi hodinová jízda autem.

Mauricius Belle Mare je skutečným rájem na zemi. Letenka do tohoto krásného letoviska vás přenese na ostrov plný exotické krásy a dovolená zde vám poskytne dokonalou kombinaci relaxace, dobrodružství a kultury. Takže neváhejte a zažijte nezapomenutelnou dovolenou na Mauriciu Belle Mare.


Počasí Mauricius Belle Mare


Mauricius je ostrov nacházející se v jižní části Indického oceánu a je známý svými krásnými plážemi, tyrkysově modrou vodou a tropickým podnebím. Jednou z nejpopulárnějších destinací na Mauriciu je oblast Belle Mare, která nabízí návštěvníkům skvělé počasí a mnoho aktivit na volném vzduchu.

Belle Mare je známé svým teplým a slunečným klimatem po většinu roku. V létě, které trvá od listopadu do dubna, teploty se pohybují kolem 30 °C, s vysokou vlhkostí vzduchu díky nedalekým tropickým lesům. Tato oblast je ideální pro milovníky slunce a koupání, jelikož teplota mořské vody zůstává téměř konstantní až kolem 27 °C.

Co se týče srážek, Belle Mare dostává nejvíce deště během letních měsíců. Ty mohou být docela silné a časté, obvykle se však jedná pouze o krátkodobé přeháňky, které rychle pominou. Naštěstí mají turisté stále spoustu času si užít slunečné dny a relaxovat na plážích. V zimě, která trvá od května do října, je srážek mnohem méně a dny jsou slunečné a příjemné, s průměrnými teplotami kolem 25 °C.

Belle Mare je oblíbenou destinací nejen pro návštěvníky, kteří hledají sluneční pobyt na pláži, ale také pro milovníky vodních sportů. Vrcholoví surfaři zde mají skvělé podmínky, díky silným větrům, které přináší hlavně v zimních měsících. Možnosti potápění jsou také bohaté, s úchvatnými korálovými útesy a pestrou podmořskou faunou.

Belle Mare má také mnoho luxusních hotelů a resortů, které nabízejí širokou škálu zařízení a služeb. Zdejší pláže jsou naprosto nádherné, s bílým pískem, který se tvoří z koralových útesů, a tyrkysovou vodou, která zve k odpočinku a relaxaci.

Dalšími zajímavými atrakcemi v Belle Mare jsou golfové kurzy, kde si mohou návštěvníci užít hru na jednom ze světově nejlepších hřišť s panoramatickými výhledy na oceán. Pro ty, kteří preferují dobrodružství mimo hotelový areál, je tu také možnost navštívit nedaleké národní parky, vyhlídkové body a známý vodopád Grand River South East.

Pokud hledáte kouzelný tropický ráj s příjemným a slunečným počasím, Belle Mare na Mauriciu je pro vás tou správnou destinací. Vaše dovolená bude plná krásných pláží, vodních sportů, exotického jídla a dobrodružství. Můžete si být jisti, že zdejší počasí vám nabídne příjemný a slunný pobyt, který nezapomenete.


Dovolená Mauricius Belle Mare


Mauricius, nejznámější ostrov v Indickém oceánu, je rájem pro milovníky slunce, písku a moře. Mezi nejvíce oblíbené pláže na tomto ostrově patří Belle Mare, která láká návštěvníky svou krásnou krajinou, jemným pískem a tyrkysovým mořem.

Belle Mare je dlouhá písečná pláž, která se táhne na východním pobřeží ostrova, poblíž obce Belle Mare. Je považována za jednu z nejkrásnějších a nejčistších pláží na Mauriciu, což ji činí dokonalým místem pro dovolenou.

Jedním z hlavních lákadel Belle Mare je její nádherné pobřeží s jemným bílým pískem. Pláž je široká a procházet se po ní během západu slunce je prostě magické. Zde si můžete rozložit deku a relaxovat, číst knihu nebo jen tak sledovat, jak se vlny valí na břeh. Pro ty, kteří mají rádi vodní sporty, Belle Mare nabízí také širokou škálu aktivit, jako je windsurfing, kiteboarding, potápění, vodní lyžování a mnoho dalšího.

Pokud se rozhodnete prozkoumat více než jen pláž, Belle Mare je také obklopena nádhernou přírodou. Nedaleko se nachází slavný přírodní rezervát Bras d'Eau, který je domovem pro vzácné ptáky a rostliny. Návštěvníci zde najdou také několik stezek, které lze projít až k vodopádu Cascade Bras d'Eau.

Dalším zajímavým místem v blízkosti Belle Mare je ostrov Île aux Cerfs. Tento malý ráj je dosažitelný pouze lodí a nabízí úchvatné bílé písečné pláže a průzračné moře. Můžete se zde potápět, šnorchlovat nebo si užívat sluneční lázně na pláži. Île aux Cerfs je také znám pro své golfové hřiště, které je jedno z nejlepších na Mauriciu.

Belle Mare také nabízí širokou škálu ubytování pro různé typy cestovatelů. Od luxusních letovisek až po menší rodinné hotely, každý zde najde něco, co vyhovuje jeho potřebám. Ať už se rozhodnete zůstat na pláži nebo se vydat na objevování blízkých atrakcí, Belle Mare je ideálním místem pro strávení dovolené na Mauriciu.

Celkově řečeno, Belle Mare na Mauriciu je úchvatnou destinací pro ty, kteří hledají krásné pláže, tyrkysově modré moře a aktivní dovolenou. Bez ohledu na to, jestli jste milovníkem slunečních lázní, vodních sportů nebo procházek přírodou, Belle Mare určitě překvapí svou krásou a přívětivostí.


Nejrozšířenější online nabídka letenek

Zajištění nejlepší ceny

Tisíce uspokojených klientů

Výhodné ceny letenek

Levné letenky po celém světě na jednom portálu.

Vyhledat letenky