Snažíte se najít nejekonomičtější let?

Gabon N'Gomo Safari Park

Počasí Gabon N'Gomo Safari Park


Gabon N'Gomo Safari Park je jedným z najkrajších miest v Gabone, ktoré ponúka úžasné dobrodružstvo v prírode. Nachádza sa v juhozápadnej časti krajiny, blízko hlavného mesta Libreville, a je domovom mnohých fascinujúcich živočíchov.

Počasie v N'Gomo Safari Park je typické pre rovníkové podnebie. Teploty sú tu vysoké po celý rok, s minimálnymi kolísaniami. Priemerné teploty dosahujú približne 26 stupňov Celzia, pričom najvyššie teploty sú zaznamenávané v priebehu leta, keď sa môže thermometr vyšplhať až na okolo 30 až 32 stupňov Celzia. Nízke teploty sú veľmi zriedkavé a iba zriedka klesajú pod 20 stupňov Celzia.

Dažde sú tiež bežnou súčasťou počasia v N'Gomo Safari Park. Vďaka blízkosti Atlantického oceánu, ktorý vytvára drsné monzúnové stavy, tu dochádza k hojným zrážkam počas celého roka. Najvyšší počet dažďových dní a najintenzívnejšie zrážky sú zaznamenané v období medzi októbrom a májom. Je dôležité si to uvedomiť, keď sa plánuje návšteva parku.

Aj keď počasie v N'Gomo Safari Park môže byť mokré a teplé, ponúka to aj niektoré výhody. Tieto klimatické podmienky vytvárajú ideálne prostredie pre rast exotických rastlín a pralesových oblastí, čo zase privádza množstvo zaujímavých druhov zvierat. Park je domovom mnohých ohrozených druhov, ako napríklad gorily, slony, levov a leopardov, ktoré sa túlajú v prírodnom prostredí parku. Taktiež je tu veľa vzácnych druhov vtákov, obojživelníkov a plazov.

N'Gomo Safari Park je takisto známe aj svojou bohatou a rozmanitou flórou. Kvitnúce rastliny a bujná vegetácia vytvárajú farebný obraz a dodávajú tomuto miestu jedinečnú atmosféru. Vianočné stromčeky a mnohé iné stromy tvoria prekrásny tropický les, ktorý je domovom pre množstvo endemických druhov.

Počasie v N'Gomo Safari Park môže ovplyvniť organizáciu aktivít a túr v parku. Mnohé aktivity, ako napríklad safari, turistiku alebo horské bicyklovanie, môžu byť rušené silnými dažďami alebo nepríjemnými horúčavami. Je preto dôležité pri plánovaní návštevy vziať do úvahy poveternostné podmienky a zvoliť si vhodný čas na návštevu.

N'Gomo Safari Park ponúka jedinečnú prírodnú krásu a fascinujúce zážitky s divokými zvieratami. Napriek tomu, že počasie môže byť nepredvídateľné, park stále láka návštevníkov svojou exotickou atmosférou a možnosťou objaviť krásu divočiny Gabonu.


Dovolená Gabon N'Gomo Safari Park


Gabon N'Gomo Safari Park je jedním z nejúžasnějších destinací pro dovolenou v Africe. Nachází se v srdci Gabonu, v západní Africe, a nabízí návštěvníkům jedinečnou příležitost zažít úžasné dobrodružství nejen v safari, ale i v poznávání a ochraně vzácných druhů zvířat a přírody.

Park se rozkládá na rozsáhlém území, které obsahuje různé typy přírodních prostředí, včetně deštného pralesa, pláží, řek a močálů. Díky této rozmanitosti je park domovem mnoha druhů zvířat, jako jsou sloni, gorily, šimpanzi, levharti, krokodýli, antilopy a mnoho dalších.

Safarista si může vybrat z různých typů safari, které jsou k dispozici. Tradiční safari v otevřených vozidlech umožňuje návštěvníkům prozkoumat přírodu v autentickém stylu. Při tomto typu safari máte možnost spatřit řadu zvířat ve volné přírodě a sledovat jejich chování zblízka.

Další možností je rybářský safari, který je ideální pro milovníky rybaření. Park je známý svými bohatými vodními zdroji, které poskytují ideální podmínky pro rybolov. Můžete si vyzkoušet chytání sladkovodních ryb, jako jsou tilapie a draví ryby, a prožít unikátní zážitek v prostředí divočiny.

Pro ty, kteří mají rádi adrenalinová dobrodružství, je k dispozici trekkingové safari. Během tohoto typu safari se vydáte na dlouhé výlety pěšky přes divočinu, kde budete mít jedinečnou příležitost objevit skryté krásy parku a pozorovat zvířata zblízka.

Gabon N'Gomo Safari Park se však neorientuje pouze na zábavu návštěvníků, ale také na ochranu přírody a vzácných druhů zvířat. Park spolupracuje s různými ochranářskými organizacemi a provádí různé programy pro ochranu a zachování přírodního prostředí.

Pokud se rozhodnete navštívit Gabon N'Gomo Safari Park, můžete se těšit na naplnění svých představ o dobrodružství v Africe. Budete mít možnost prozkoumat úžasnou přírodu, pozorovat vzácná zvířata ve volné přírodě a zároveň přispět k jejich ochraně. Tato destinace je pro každého dobrodruha a milovníka přírody skutečným rájem na zemi.


Ubytování Gabon N'Gomo Safari Park


Gabon je jedním z nejlépe střežených tajemství na africkém kontinentu. Tato země nabízí návštěvníkům bohatství divoké přírody, neporušených pláží a pozoruhodných kulturních zážitků. Mezi nejvíce fascinujícími místy v Gabonu patří N'Gomo Safari Park, který nabízí jedinečný zážitek z africké divočiny.

N'Gomo Safari Park se nachází na jihovýchodě Gabonu, nedaleko národního parku Loango, který je známý svou rozmanitostí divoké zvěře a nádhernými plážemi. Safari park se rozkládá na rozloze přibližně 5400 hektarů a je domovem několika druhů vzácných a ohrožených zvířat.

Jedním z největších lákadel N'Gomo Safari Parku je jeho bohatá populace slonů. Stejně jako jiní obří savci, sloni jsou ohroženi pytláky a ztrátou svého přirozeného prostředí. N'Gomo Safari Park se snaží chránit tuto vzácnou populaci slonů a poskytuje jim bezpečné útočiště. Návštěvníci mohou shlédnout tyto impozantní tvory ve volné přírodě a pozorovat jejich chování a sociální interakce.

Dalšími zvířaty, která můžete zde v Safari Parku potkat, jsou levharti, gorily, antilopy, buvoli a krokodýli. Mnoho druhů ptáků také obývá tento region, což ho činí rájem pro ornitology a milovníky volně žijících ptáků.

Kromě jedinečných zvířat má N'Gomo Safari Park také mnoho krásných přírodních scenérií. Území parku je bohaté na pastviny, bažiny, řeky a husté pralesy, které nabízejí fascinující pohled na africkou krajinu. Návštěvníci mohou využít různé aktivity, jako je pěší turistika, safari procházky, rybaření nebo jízdy na lodi po řece, a objevovat tímto způsobem rozmanitost gabonské přírody.

Pro ty, kteří se chtějí ponořit do místní kultury, N'Gomo Safari Park nabízí také možnost setkat se s místními komunitami. Gabon má bohaté kulturní dědictví a návštěvníci mohou navštívit vesnice, zúčastnit se tradičních tanců a poslouchat příběhy místních obyvatel.

Ubytování v N'Gomo Safari Park je velmi příjemné a nabízí různé možnosti. Návštěvníci si mohou vybrat mezi luxusním táborem pod širým nebem nebo ubytováním ve venkovských chatách. Bez ohledu na vybrané ubytování, budete mít příležitost pobývat v srdci africké divočiny a prožít autentický zážitek.

Gabon N'Gomo Safari Park je bezpochyby ideálním místem pro ty, kteří chtějí zažít nezapomenutelnou dovolenou v Africe. S jeho bohatou divokou přírodou, vzácnými zvířaty a působivými krajinami je to místo, které vás uchvátí svou krásou a jedinečností. Pokud váháte, kam se vydat na svou další dovolenou, Gabon a N'Gomo Safari Park by mohly být tou správnou volbou pro vás!


Letenka Gabon N'Gomo Safari Park


Gabon N'Gomo Safari Park je jedním z nejvýznamnějších přírodních parků v Gabonu, který láká turisty z celého světa díky své úžasné divoké přírodě a fascinujícím zvířatům. Pokud si chcete užít skutečně autentickou africkou safari, není nic lepšího, než si zakoupit letenku do tohoto krásného parku.

Po příletu na letiště v Libreville, hlavním městě Gabonu, můžete pokračovat v cestě směrem k N'Gomo Safari Parku. Park se rozkládá na více než 1 000 hektarech původní africké džungle, která se zachovala v takové podobě, v jaké byla před stoletími. Zde se dostanete až k samotnému srdci divočiny a můžete pozorovat zvířata v přirozeném prostředí, jako jsou sloni, lvi, leopardi, krokodýli a mnoho dalších.

V N'Gomo Safari Parku se můžete také projít po mnoha turistických stezkách, které vedou přes rozmanité krajiny a přírodní památky. Můžete navštívit například vodopády, hory nebo dokonce pobřeží Atlantského oceánu. Kromě toho můžete v parku navštívit také mnoho kmenů místních obyvatel a získat tak lepší představu o africké kultuře a životě.

Pokud se rozhodnete navštívit N'Gomo Safari Park, je nejlepší koupit letenku dopředu, abyste si zajistili dostupnost vstupenek v parku. Letenky lze zakoupit u místních cestovních kanceláří nebo online přes webové stránky specializující se na africké safari.

Gabon N'Gomo Safari Park je jedním z nejlepších míst pro dobrodružné cestování a poznávání kouzla přírody. Pokud hledáte odpočinek od hektického života a chcete zažít něco zcela nového a netradičního, pak si určitě kupte letenku do Gabonu a navštivte tuto úžasnou destinaci na safari.


Nejčastější dotazy a odpovědi Gabon N'Gomo Safari Park


1. Jak dlouho trvá safari v Gabon N'Gomo Safari Park?

Safari trvá obvykle asi 2-3 hodiny, ale délka závisí na počtu zvířat, která budete pozorovat, a na vaší zájmové oblasti.

2. Která zvířata mohu vidět v Gabon N'Gomo Safari Park?

V parku můžete vidět různé druhy zvířat, včetně slonů, levhartů, nosálů, goril, šimpanzů, antilop a dalších druhů.

3. Jaké jsou ceny vstupenek do parku?

Ceny vstupenek se mohou lišit v závislosti na vaší zájmové oblasti a typu safari, které si vyberete. Pro více informací navštivte oficiální webovou stránku parku.

4. Můžu v parku přenocovat?

Ano, park nabízí možnost přenocování v různých typech ubytování, včetně safari stanů a luxusních lodí.

5. Jak se dostat do Gabon N'Gomo Safari Park?

Park se nachází v Gabonu, můžete se tam dostat letecky z hlavního města Libreville nebo z dalších měst v regionu. Na místě se doprava zajišťuje pomocí vozidel parku.


Nejrozšířenější online nabídka letenek

Zajištění nejlepší ceny

Tisíce uspokojených klientů

Výhodné ceny letenek

Levné letenky po celém světě na jednom portálu.

Vyhledat letenky