Snažíte se najít nejekonomičtější let?

Egypt Sharm El Sheikh Naama Bay

Ubytování Egypt Sharm El Sheikh Naama Bay


Egypt je jednou z nejoblíbenějších turistických destinací na světě a nabízí mnoho úchvatných míst k prozkoumání. Jedním z nejznámějších a nejkrásnějších letovisek v Egyptě je Sharm El Sheikh, které se nachází na Sinajském poloostrově.

Sharm El Sheikh je obklopen malebnými horami a křišťálově čistým Rudým mořem, což jej činí perfektním místem pro potápění a šnorchlování. Kromě toho je Sharm El Sheikh také ideálním místem pro relaxaci a odpočinek na pláži. Jedním z nejvyhledávanějších míst k pobytu v Sharm El Sheikh je Naama Bay.

Naama Bay je nejživější částí Sharm El Sheikh a je známá svou bohatou nabídkou hotelů a resortů. Ubytování v Naama Bay je skvělou volbou pro ty, kteří chtějí mít všechno na dosah ruky. V blízkosti hotelů se nachází velké množství restaurací, obchodů a nočních klubů, které nabízejí nepřeberné množství zábavy a aktivit.

Jedním z nejlepších hotelů, které můžete najít v Naama Bay, je luxusní hotel Hilton Sharks Bay Resort. Tento pětihvězdičkový resort nabízí prostorné pokoje s výhledem na moře, wellness centrum, bazény a pláže. Hosté se mohou těšit na širokou nabídku restaurací a barů, kde si mohou vychutnat tradiční egyptskou kuchyni i mezinárodní speciality.

Další rozšířenou možností ubytování v Naama Bay je Royal Albatros Moderna Resort, který je vhodný pro rodiny s dětmi. Tento resort nabízí all-inclusive stravování, dětský klub, vodní skluzavky a velké množství aktivit pro dospělé i děti.

Pokud preferujete menší a tiché ubytování, můžete se rozhodnout pro menší hotely a apartmány v okolí Naama Bay. Tyto ubytovací zařízení často nabízejí klidnější atmosféru a snadný přístup k nedotčeným plážím a potápěčským lokalitám.

Během pobytu v Naama Bay máte mnoho možností, jak si užít svou dovolenou. Můžete se vydat na výlety do nedalekého Národního parku Ras Mohammed, kde můžete obdivovat jedinečnou mořskou faunu a floru. K dispozici jsou také možnosti pro safari na poušti nebo prozkoumání egyptských památek v blízkém okolí.

Jedním z nejlepších způsobů, jak si vychutnat pobyt v Sharm El Sheikh Naama Bay, je strávit den plážováním a šnorchlováním v jednom z místních aquaparků. Tyto parky nabízejí skvělou zábavu pro celou rodinu a jsou ideální pro relaxaci a odpočinek na slunci.

Egypt Sharm El Sheikh Naama Bay je tedy skutečnou turistickou perly na plážích Rudého moře. Nabízí širokou škálu ubytování, od luxusních resortů až po menší hotely a apartmány v klidnějším prostředí. S neustálým slunečním svitem a aktivitami pro každého, je Sharm El Sheikh Naama Bay ideálním místem pro dokonalou dovolenou.


Nejčastější dotazy a odpovědi Egypt Sharm El Sheikh Naama Bay


1. Jaké jsou nejlepší pláže v Sharm El Sheikh Naama Bay?

Nejlepší pláží v Sharm El Sheikh Naama Bay jsou Shark's Bay, Naama Bay Beach a Rixos Beach.

2. Jaký je nejlepší způsob, jak se dostat z letiště do Sharm El Sheikh Naama Bay?

Nejlepší způsob, jak se dostat z letiště do Sharm El Sheikh Naama Bay, je taxíkem nebo předem objednaným přepravním vozem.

3. Jaká jsou nejlepší místa na potápění v Sharm El Sheikh Naama Bay?

Nejlepší místa na potápění v Sharm El Sheikh Naama Bay jsou Ras Mohammed, Tiran Island a Jackson Reef.

4. Je v Sharm El Sheikh Naama Bay bezpečno cestovat?

Sharm El Sheikh Naama Bay je považováno za poměrně bezpečné místo pro cestování. Nicméně, jako u každého dalšího cestovního cíle, je dobré být obezřetný a mít na paměti základní bezpečnostní opatření.

5. Jaké jsou nejlepší restaurace v Sharm El Sheikh Naama Bay?

Některé z nejlepších restaurací v Sharm El Sheikh Naama Bay jsou Fares Seafood, Sofra, Dolphina a na lido.

6. Jaké jsou nejlepší hotely v Sharm El Sheikh Naama Bay?

Některé z nejlepších hotelů v Sharm El Sheikh Naama Bay jsou Rixos Sharm El Sheikh, SUNRISE Arabian Beach Resort a Aqua Blu Sharm El Sheikh.

7. Kdy je nejlepší čas na návštěvu Sharm El Sheikh Naama Bay?

Nejlepší čas na návštěvu Sharm El Sheikh Naama Bay je od října do března, kdy jsou teploty příjemné a nejsou příliš vysoké. Nicméně, během léta může být také velmi příjemné a krásné počasí k prožití.


Dovolená Egypt Sharm El Sheikh Naama Bay


Egypt je zemí s mnoho turistickými destinacemi, ovšem jednou z nejoblíbenějších je Sharm El Sheikh. Ležící na pobřeží Rudého moře, Sharm El Sheikh je městem plným krásných pláží, bájných podmořských světů a bohatou historií. Nejvíce turistů se přitom vypravuje do části Naama Bay.

Naama Bay je střediskem turistického ruchu v Sharm El Sheikh. Nachází se vzdáleno jen několik kilometrů od mezinárodního letiště a nabízí mnoho možností ubytování, restaurací, barů a nákupních možností. Fakt, že v Naama Bay je téměř vše, na co si turista může vzpomenout, činí toto místo ideálním pro rodinné dovolené i pro mladé lidi, kteří hledají zábavu a vzrušení.

Pokud jde o pláže, Naama Bay má mnoho k napsání. Tyto pláže jsou velmi oblíbené pro své jemný písek, průzračnou vodu a dokonalý pohled na korálové útesy, ze kterých jsou tyto pláže obklopeny. Oblíbenou pláží je k tomu i Old Market Beach, která se nachází v samém středu města a nabízí dokonalý spojení pláže, moře a nakupování.

Jestli jste fanouškem potápění, Naama Bay je rozhodně to pravé místo pro vás. Podmořský svět je bohatý na různé druhy života, např. krevety, korálů, ryb, ale i mnoho druhů žraloků, jako jsou žraloci bílí a žraloci tygři. Podmořský svět je ale rovněž velmi citlivý a křehký, proto potápění často probíhá jen s odbornými dozorci, aby nedošlo k ničení těchto krás rostlin a živočichů.

Sharm El Sheikh je rovněž určitě ideální pro všechny, kteří hledají trochu kultury. Existuje mnoho možností, jak si připomenout dávnou historii Egypta, a to např. prohlídka chrámu v Luxoru nebo návštěva Chrámu královny Hatshepsut. Mnoho z těchto míst zároveň nabízí perfektní příležitosti pro nakupování a zbavení se svých pokladů, jako jsou třeba tradiční suvenýry, cenné drahokamy a exotické kusy oblečení.

Nakonec, Naama Bay nemůže nabídnout jen krásné pláže, podmořský svět a kulturu, ale rovněž nabízí perfektní způsob, jak se celý den zabavit. Bowling, kina, golfové a tenisové kurty, a rovněž mnoho různých barů a klubů s mužem tanci, toto místo patří rozhodně mezi nejzábavnější turistické destinace v Egyptě.

Sharm El Sheikh Naama Bay je dokonalým místem pro každého turistu, jejímž hlavním účelem je najít zábavu a odpočinek na své dovolené. Díky své kulturní, podmořské a zábavní scéně nabízí kromě pláží mnoho dalších aktivit pro její návštěvníky. Celkově lze tedy konstatovat, že zájemci o dovolenou plnou zábavy, odpočinku a kulturního obohacení by si měli určitě zvážit Sharm El Sheikh Naama Bay jako svůj cíl.


Letenka Egypt Sharm El Sheikh Naama Bay


Egypt je země starověkých civilizací, břehů Rudého moře a oázy přežívající v poušti, která pokrývá téměř celou zemi. Jedním z nejpopulárnějších míst v Egyptě pro turisty je letovisko Sharm El Sheikh. Nachází se na jižním pobřeží Sinajského poloostrova, které se pyšní nejkrásnějším mořem v Egyptě, a nabízí bohatý program aktivit, jako jsou potápění, šnorchlování, výlety do pouště, jízda na velbloudech a mnoho dalšího.

Pokud přemýšlíte o dovolené v Egyptě a navštívit Sharm El Sheikh, nebojte se, že byste museli platit za vysokou letenkou, která by překročila váš rozpočet. K dispozici je mnoho společností nabízejících levné letenky do Sharm El Sheikh, včetně leteckých společností Fly Egypt, Egypt Air, Air Cairo a několika dalších. Tyto společnosti nabízejí různé ceny a nabídky pro letenky, takže je vždy dobré porovnávat, než se rozhodnete, kde nakoupit.

Při hledání letenek do Sharm El Sheikh je důležité si uvědomit, že se stále jedná o turistickou destinaci. Nejlepší ceny letenek najdete mimo sezónu v letních a hlavních prázdninách, kdy jsou ceny letenek někdy až čtyřikrát vyšší. Pokud se tedy můžete ubytovat a letět mimo hlavní sezónu, můžete si ušetřit velké množství peněz, které by mohly být vynaloženy jinak.

Naama Bay, která se nachází na jihozápadním konci Sharm El Sheikh, je jedna z nejoblíbenějších oblastí pro turisty. Naama Bay nabízí mnoho moderních hotelů, kaváren, barů a restaurací, stejně jako mnoho aktivit na vodě. Když nestojíte o plážový odpočinek, můžete navštívit četné potápěčské školy, kde si můžete pronajmout výstroj a vyrazit na výlet na moře.

Pokud se cítíte odvážně, můžete vyrazit na výlet do pouště, kde se můžete projíždět na velbloudech, nebo můžete navštívit mnoho historických míst v okolí, jako je hrad v Aqabě, nebo si můžete prohlédnout starověké město Petra. Sharm El Sheikh má pro turisty mnoho nabídek, takže určitě zde nenastane nudný okamžik.

Všechny výlety začínají nejčastěji letištěm v Sharm El Sheikh, takže pokud chcete navštívit tohoto krásného místa, hledejte letenky a připravte si své oblečení na slunce a dobrodružství. Pamatujte si, že toto místo se pyšní krásnou pláží, přenádherným zákoutím, fascinující historií a mnoha zážitky, které si budete pamatovat navždy.


Počasí Egypt Sharm El Sheikh Naama Bay


Egyptské město Sharm El Sheikh se nachází na pobřeží Rudého moře a je oblíbenou turistickou destinací, kterou navštěvují lidé z celého světa. Město je známé především svým nádherným koralovým útesem, který přitahuje milovníky potápění. V tomto článku se budeme zaměřovat na počasí v oblasti Naama Bay, která je jednou z nejpopulárnějších lokalit v Sharm El Sheikh.

Počasí v Naama Bay

Počasí v Naama Bay se v průběhu roku mění – v létě zde vládnou velmi vysoké teploty, zatímco v zimě se může stát, že se teplota sníží až k bodu mrazu.

Léto

Léto v Naama Bay začíná v červnu a trvá do září. Teploty mohou dosahovat až 40 stupňů Celsia a slunce svítí téměř celý den. Moře má průměrnou teplotu okolo 28-30 stupňů Celsia, což je ideální čas pro koupání.

Podzim

Podzim v Naama Bay trvá od září do listopadu a je to ideální doba na návštěvu této oblasti, protože teploty jsou mírné, slunce svítí a voda je stále teplá. Průměrná teplota vzduchu se pohybuje okolo 27 stupňů Celsia, zatímco mořská teplota je kolem 26 stupňů Celsia.

Zima

Zimní období v Naama Bay trvá od prosince do února a teploty se mohou snížit až k bodu mrazu. Nicméně, většinu dne je stále slunečno a vzduch má průměrnou teplotu kolem 22 stupňů Celsia. Voda má již nižší teplotu, v průměru okolo 22 stupňů Celsia.

Jaro

Jarní období v Naama Bay trvá od března do května a je to opět ideální doba pro návštěvu této oblasti, protože teploty jsou příjemné a voda je již dostatečně teplá na koupání. Průměrná teplota vzduchu v jarních měsících se pohybuje okolo 25 stupňů Celsia, zatímco mořská teplota je okolo 24 stupňů Celsia.

Shrnutí

Vzhledem k tomu, že se jedná o město na pobřeží, je průměrná vlhkost vzduchu v Naama Bay vysoká po celý rok. Nicméně, nejlepší dobou pro návštěvu města je od září do května, kdy jsou teploty příjemné a moře dostatečně teplé na koupání a potápění. V létě je zde velmi horko a mohou nastat extrémně vysoké teploty, zatímco v zimě mohou teploty klesnout až k bodu mrazu. V každém případě byste měli být připraveni na slunečné a teplé dny a chladné noci.


Nejrozšířenější online nabídka letenek

Zajištění nejlepší ceny

Tisíce uspokojených klientů

Výhodné ceny letenek

Levné letenky po celém světě na jednom portálu.

Vyhledat letenky