Snažíte se najít nejekonomičtější let?

Dominikánská republika Playa Grande Golf Course

Dovolená Dominikánská republika Playa Grande Golf Course


Playa Grande Golf Course - destinační ráj pro golfisty v Dominikánské republice

Dominikánská republika je oblíbenou destinací mezi turisty, kteří touží po tropickém ráji s krásnými plážemi, modrým mořem a luxusními resorty. Nicméně, pro golfisty je toto místo ještě mnohem zajímavější díky svému nejlepšímu golfovém hřišti, Playa Grande Golf Course.

Playa Grande Golf Course se nachází na severním pobřeží Dominikánské republiky, v blízkosti města Rio San Juan. Toto nádherné golfové hřiště se rozkládá na ploše 370 akrů a nabízí nádherný výhled na Karibské moře z většiny jeho devatenácti jamek.

Jde o jedno z nejvíce prestižních hřišť v Karibiku, které bylo navrženo světoznámým Robertem Trent Jonesem. Hřiště je známé svými dramatickými panoramatickými pohledy a strmými útesy, které padají do hluboké modré vody Karibiku. Tato kombinace způsobuje, že hra na Playa Grande Golf Course je nezapomenutelnou zkušeností pro každého golfistu.

Každá z devatenácti jamek na Playa Grande Golf Course je jedinečná a nabízí výzvu pro jakéhokoli hráče. Údolí, hory a klidný zvuk mořských vln tvoří přirozenou kulisu, která zvýrazňuje krásu tohoto hřiště. Jednou z nejznámějších jamek je šestnáctá, která je označována jako "Přirozený amfiteátr", protože hráči mohou obdivovat nádherný výhled na modré moře z vrcholu kopce.

Playa Grande Golf Course nabízí skvělé služby pro své návštěvníky. Hřiště má moderní klubovnu s restaurací, kde si mohou golfisté odpočinout a vychutnat si tradiční dominikánskou kuchyni po hře. Kromě toho je zde také škola golfu pro ty, kteří se chtějí naučit hrát nebo zlepšit své dovednosti.

Pro návštěvníky, kteří se nezajímají o golf, je zde také mnoho aktivit v okolí, které si mohou vychutnat. Dominikánská republika je známá svými nádhernými plážemi, kde si můžete dopřát opalování na slunci nebo provozovat vodní sporty jako je potápění, surfing nebo rybaření.

Pokud se rozhodnete strávit dovolenou na Dominikánské republice, nezapomeňte navštívit Playa Grande Golf Course. Toto golfové hřiště poskytuje jedinečnou kombinaci krásy přírody a špičkového golfování. Ať už jste začátečníkem nebo zkušeným golfistou, tato destinace vám nabídne nezapomenutelný zážitek.


Ubytování Dominikánská republika Playa Grande Golf Course


Dominikánská republika je pro mnoho cestovatelů jedním z nejoblíbenějších míst pro dovolenou v Karibiku. A jste-li milovníkem golfu, nemůžete si nechat ujít pobyt na Playa Grande Golf Course v severovýchodní části Dominikánské republiky. Tento nádherný 18-ti jamkový golf course nabízí nádherný pohled na nekonečné modré Karibikské moře a čistě bílé pláže.

Ale co ubytování? Máte na výběr několik možností ubytování přímo na místě. Můžete si zarezervovat pokoje v luksusním The Amanera Resort nebo Island House, nebo si pronajmout jednu z plážových vil. Tyto ubytovací možnosti nabízejí luxusní a soukromé přístřešky pro vaši dovolenou s výhledem na hory a pláž.

The Amanera Resort, který je součástí skupiny Aman Resorts, je jedním z nejluxusnějších resortů na Playa Grande Golf Course. Tento resort se nachází na vrcholu útesů s výhledem na pláže a hory. Nabízí 25 luxusních vil s terasami, soukromými bazény, obývacími místnostmi a velkými ložnicemi. Součástí resortu je také restaurace, bar, bazén a centrum fitness.

Island House je další možností, kterou si můžete zvolit pro ubytování na Playa Grande Golf Course. Tento resort nabízí vilky s třemi ložnicemi, soukromými bazény a terasami s výhledem na pláž a moře. Kromě toho má Island House také bar, restauraci a bazén.

Pokud hledáte ještě větší soukromí a více prostoru, můžete si pronajmout jednu z plážových vil, které jsou k dispozici na Playa Grande Golf Course. Tyto soukromé vily nabízejí dostatek prostoru pro rodiny nebo skupiny přátel s výhledem na moře a pláže. Součástí vil jsou také kuchyně, bazény a grilovací plochy.

Ubytování na Playa Grande Golf Course je pro milovníky golfu a luxury jedním z nejlepších míst pro strávení dovolené v Dominikánské republice. S výhledem na pobřeží, bouřlivě modré moře a křišťálově čisté pláže, vás tato dovolená jistě nezklame. Můžete si zvolit různé možnosti ubytování, které jsou připraveny splnit všechny vaše požadavky.


Letenka Dominikánská republika Playa Grande Golf Course


Playa Grande Golf Course - Ráj pro golfovou srdce v Dominikánské republice

Dominikánská republika je známá svými bílými plážemi, tyrkysovými vodami a luxusními letovisky. Ale pro golfisty po celém světě je to také země, která je domovem některých nejlepších golfových hřišť na Karibiku. Jedno z těchto úžasných míst je Playa Grande Golf Course.

Playa Grande Golf Course se nachází na severu ostrova, v krásném přímořském městečku Rio San Juan. Toto hřiště je obklopeno úchvatným přírodním prostředím, které se skládá z panenské pláže, útesů a tropického lesa. Je navrženo tak, aby hráčům poskytlo nezapomenutelný zážitek při hře a zároveň zachovalo přírodní krásy tohoto regionu.

Hřiště, které vzniklo pod taktovkou světově proslulého architekta Roberta Trent Jonese, láká golfisty z celého světa. Má 18 jamek a je považováno za jedno z nejtěžších na Karibiku. Během hry hráči čelí různým výzvám, jako jsou vysoké větry, překážky a náročné greenu. Ale zároveň mají příležitost obdivovat panoramatický výhled na oceán z téměř každého místa na hřišti.

Playa Grande Golf Course je známé svou jedinečnou kombinací kopcovitého terénu a mořských útesů. Hráči zde mají tedy možnost zažít nejen vzrušení ze hry golfu, ale také překrásnou přírodu. Tento harmonický mix přírodních prvků poskytuje hráčům příležitost prozařít své dovednosti na oblouku hřiště a zároveň se těšit z fantastického pohledu na azurovou oblohu a tyrkysové moře.

Kromě skvělého designu nabízí Playa Grande Golf Course také prvotřídní vybavení a služby. Má moderní klubový dům s kompletním obchodem se sportovními potřebami a restaurací. Golfisté zde mohou relaxovat po náročném dni na hřišti a těšit se z vysoce kvalitního občerstvení.

Pokud si přejete strávit dovolenou na Dominikánské republice a jste věrnými fanoušky golfu, neměli byste si nechat ujít příležitost zahrát si na Playa Grande Golf Course. Budete ohromeni jeho krásou, výzvami a exkluzivní atmosférou. A i když jste začátečníkem, můžete si najmout golfového instruktora, který vás provede hrou a pomůže vám zdokonalit vaše dovednosti.

Playa Grande Golf Course je zkrátka nezapomenutelným místem pro každého golfistu. Přijďte a zažijte tento rajský kousek na Dominikánské republice. Vaše golfová dobrodružství na tomto úchvatném hřišti vás nezklame.


Počasí Dominikánská republika Playa Grande Golf Course


Dominikánská republika je známá svými nádhernými plážemi, teplým a slunečným počasím a vynikajícími golfovými hřišti. Jedním z nejoblíbenějších golfových hřišť v této destinaci je Playa Grande Golf Course, které se nachází v oblasti Rio San Juan na severu ostrova. Toto hřiště patří mezi nejobtížnější na Karibiku a nabízí jedinečný zážitek pro golfisty všech úrovní.

Playa Grande Golf Course bylo navrženo světoznámým golfovým architektem Robertem Trent Jonesem Senior. Jeho záměrem bylo vytvořit hřiště, které využívá krásné přírodní prostředí a nabízí jedinečné výhledy na oceán. Hřiště se táhne podél pobřeží Atlantského oceánu a místy míjí písečné pláže a vápencové útesy. Kombinace nádherného prostředí a těžkých strategických prvků dělá z této hřiště opravdu zvláštní místo pro golfování.

Hřiště Playa Grande má celkovou délku 7 085 yardů a skládá se z 18 jamek. Každá jamka má svou vlastní složitost a výzvu. Hráči se musí vypořádat s různými překážkami, jako jsou vodní nádrže, duny a záludné fairwaye. Nejobtížnější částí hřiště je Jamka 7, která se nachází na okraji útesu, a hráči musí překonat oceán, aby se dostali na zelenou. Tato jamka poskytuje úžasný výhled na hladinu oceánu a působí jako skutečná atrakce pro golfisty i diváky.

Kromě úžasných výhledů a obtížnosti je Playa Grande Golf Course také známé svým exkluzivním prostředím. Hřiště je součástí luxusního letoviska, které nabízí prvotřídní ubytování, vynikající jídlo a další aktivity pro návštěvníky. Golfisté mají možnost rezervovat si green fee a pronajmout si golfový vozík nebo golfové hole.

Dominikánská republika je skvělou destinací pro golfování a Playa Grande Golf Course je jedním z jejích nejvýznamnějších golfových hřišť. Pokud jste fanoušek golfování a hledáte zážitek na Karibiku, Playa Grande Golf Course by mělo být na vašem seznamu. Toto hřiště vám nabízí jedinečnou kombinaci nádherného prostředí a obtížných překážek, které si jistě zamilujete.


Nejčastější dotazy a odpovědi Dominikánská republika Playa Grande Golf Course


Nejčastější dotazy a odpovědi týkající se Playa Grande Golf Course v Dominikánské republice:

1. Kde se nachází Playa Grande Golf Course?
Playa Grande Golf Course se nachází na severu Dominikánské republiky v oblasti Rio San Juan.

2. Jak dlouho trvá hra na Playa Grande Golf Course?
Délka hry závisí na skupině hráčů a jejich dovednostech, ale obvykle hra trvá asi 4 až 5 hodin.

3. Jaké je rozložení jamek na Playa Grande Golf Course?
Hřiště Playa Grande má 18 jamek a nabízí nádherný výhled na oceán. Hráči se budou potýkat s různými terény, vodními překážkami a bunkry.

4. Jaké jsou poplatky za hru na Playa Grande Golf Course?
Ceny se mohou lišit v závislosti na sezóně a denní době, ale obvykle se pohybují mezi $100 a $200 za 18 jamek.

5. Je na Playa Grande Golf Course možné si vypůjčit golfová vozítka a vybavení?
Ano, na hřišti je možné si vypůjčit golfová vozítka a vybavení, včetně golfových hole a vozíků.

6. Může na Playa Grande Golf Course hrát kdokoliv nebo je nutná rezervace?
Obvykle je nutné si rezervovat čas na hřišti předem, protože popularity Playa Grande Golf Course je poměrně vysoká. Nicméně není to nezbytné, a pokud jsou k dispozici volné sloty, může hráč přijít bez rezervace.

7. Má Playa Grande Golf Course restauraci nebo bar?
Ano, na hřišti je restaurace a bar, kde si můžete doplnit energii po hře.

8. Je Playa Grande Golf Course otevřené v průběhu celého roku?
Ano, Playa Grande Golf Course je otevřené celoročně, ale mohou existovat omezení v případě údržby nebo speciálních událostí.

9. Má Playa Grande Golf Course golfový instruktážní program?
Ano, na hřišti je dostupný instruktážní program pro začátečníky i pokročilé hráče, který je veden profesionály.

10. Je Playa Grande Golf Course vhodné pro profesionální golfisty?
Ano, Playa Grande Golf Course je známé svou náročností a je často vyhledáváno profesionálními hráči.


Nejrozšířenější online nabídka letenek

Zajištění nejlepší ceny

Tisíce uspokojených klientů

Výhodné ceny letenek

Levné letenky po celém světě na jednom portálu.

Vyhledat letenky