Snažíte se najít nejekonomičtější let?

Dominikánská republika Cayo Levantado

Počasí Dominikánská republika Cayo Levantado


Dominikánská republika je známa svými exotickými plážemi, teplým mořem a tropickým podnebím. Jednou z nejkrásnějších pláží v regionu je Cayo Levantado, ostrov nacházející se v západní části země.

Cayo Levantado je úchvatnou malou pláží v Karibiku. Okouzlující ostrov je lemován palmami a nabízí návštěvníkům bílý písek a azurové moře. To v kombinaci s tichou atmosférou a zeleným prostředím tvoří dokonalý výjev pro relaxaci. Je to malý kus nebe na zemi, který vás vtáhne do jiného světa.

Pokud se chystáte navštívit Cayo Levantado, je dobré mít na paměti, jaké počasí vás čeká. Dominikánská republika má tropické podnebí s teplotami kolem 29 stupňů Celsia po celý rok. Nejteplejší měsíce jsou červenec a srpen, kdy teploty mohou dosáhnout až 35 °C. Nejchladnější měsíce jsou prosinec a ledna, kdy je průměrná teplota 26 °C.

Pokud se chystáte na Cayo Levantado v období od května do listopadu, musíte počítat s větší pravděpodobností dešťových srážek. Ty jsou způsobeny tropickým podnebím, které v tomto období umožňuje výskyt bouřek. Průměrná srážková aktivita v těchto měsících je 191,8 mm.

Cayo Levantado je však krásný i v období dešťů. V této době máte větší šanci na zachycení úžasných fotografií, nejen z ostrova, ale také z blízkých hor a údolí.

Pokud se tedy chystáte na Cayo Levantado, počasí rozhodně nezůstávejte na poslední chvíli. S trochou přípravy a trochou štěstí si užijete dokonalou dovolenou mezi nejkrásnějšími plážemi v Karibiku.


Dovolená Dominikánská republika Cayo Levantado


Není zapotřebí hledat daleko, abychom našli ráj na zemi. Dominikánská republika nabízí širokou škálu nádherných pláží a úchvatných turistických míst, ale mezi všemi, je jeden skrytý poklad – Cayo Levantado.

Cayo Levantado je malý ostrov nacházející se v Karibském moři a je jedním z nejkrásnějších a nejexkluzivnějších letovisek v Dominikánské republice. Dosahuje délky přibližně jednoho kilometru a šířky půl kilometru, takže je to ideální místo pro ty, kteří touží po soukromí a klidu.

Ostrov je pokryt bílým pískem a obklopen průzračně modrou vodou, což z něj činí dokonalé místo k odpočinku a relaxaci. Na pobřeží najdete luxusní pláže s lehátky, které slibují maximální pohodlí pro návštěvníky. Přítomnost kokosových palem a tropické vegetace vytváří dokonalou atmosféru.

Cayo Levantado je také domovem jednoho z nejluxusnějších all inclusive hotelů v regionu. Hosté mají možnost vychutnat si výhled na nádherné pláže z pokoje s výhledem na moře, využít špičkových zařízení hotelu, jako jsou bazény, lázně, posilovna a několik restaurací nabízejících gastronomický zážitek.

Pokud máte rádi dobrodružství, během pobytu na Cayo Levantado si můžete vychutnat šnorchlování nebo potápění v korálových útesech v okolí ostrova. To je jedinečná příležitost prozkoumat podmořský svět a pozorovat mnoho druhů barevných ryb a jiných mořských tvorů.

Stejně tak můžete podniknout výlety na nedaleké ostrovy v okolí, jako je ostrov Samana, který je známý pro svůj přírodní park a neuvěřitelnou biodiverzitu. Můžete si také užívat romantickou plavbu na lodi a obdivovat nádherný západ slunce, což je téměř povinnost při návštěvě Cayo Levantado.

Je důležité zmínit, že v blízkosti Cayo Levantado leží malé dominikánské městečko Samana. Je to ideální místo, kde můžete poznat místní kulturu a tradice. Můžete se projít po malebných uličkách, ochutnat tradiční jídlo a nakoupit suvenýry.

Dovolená na Cayo Levantado je něco, co představuje dokonalý únik od ruchu každodenního života a umožňuje vám prožít okamžiky luxusu, klidu a přírodní krásy. Bez ohledu na to, jestli hledáte romantickou dovolenou nebo relaxaci na pláži, Cayo Levantado vás jistě nezklame.


Ubytování Dominikánská republika Cayo Levantado


Cayo Levantado je malý ostrov nacházející se v karibském moři při severním pobřeží Dominikánské republiky. Tento nádherný ostrov je oblíbeným turistickým cílem díky svým nekonečným plážím, azurově modrému moři a překrásné přírodě.

Pokud plánujete navštívit Dominikánskou republiku a hledáte pro svůj pobyt na ostrově dokonalé ubytování, Cayo Levantado nabízí několik možností. Na ostrově se nachází jedno luksusní all-inclusive resort, které nabízí krásné pokoje, prvotřídní služby a luxusní vybavení.

Toto ubytování je ideální pro páry, kteří hledají romantickou dovolenou na klidném a soukromém místě. Resort má plážový servis, takže si můžete vychutnat sluneční paprsky na písečných plážích a nenechat si ujít osvěžující nápoj pod palmami. Některé pokoje mají vlastní soukromý bazén s krásným výhledem na moře, což poskytuje ještě větší míru soukromí a komfortu.

Ve všech pokojích naleznete moderní vybavení včetně klimatizace, televize a minibaru. Na vyžádání je také k dispozici služba pokojů. Resort nabízí různé typy pokojů, od standardních pokojů až po apartmány a vile. Všechny pokoje jsou vkusně zařízené s důrazem na detail, aby hosté měli co nejpříjemnější pobyt.

V rámci all-inclusive konceptu můžete vychutnat bohaté a rozmanité jídla z místní i mezinárodní kuchyně. Restaurace v resortu nabízejí gastronomické zážitky pro všechny chuťové buňky. Kromě toho si můžete vychutnat příjemný večer v jedné z hotelových barů, kde se podávají výtečné koktejly a odpočinete si po dni plném zábavy a dobrodružství.

Kromě relaxace na pláži a procházek po ostrově můžete také využít nabídku aktivity, kterou resort poskytuje. Mezi nejoblíbenější aktivity patří šnorchlování, potápění, vodní sporty, rybaření a výlety po okolních ostrovech. Personál resortu je vždy připraven pomoci s organizací těchto aktivit a vytvořit vám nezapomenutelné zážitky.

Cayo Levantado je opravdu rájem pro ty, kteří hledají luxusní a soukromé ubytování na Dominikánské republice. Jeho krásné pláže, azurově modré moře a bohatá fauna a flóra poskytují úžasné prostředí pro relaxaci a odpočinek. Pokud tedy plánujete dovolenou na Dominikánské republice, neváhejte a zarezervujte si svůj pobyt na ostrově Cayo Levantado.


Nejčastější dotazy a odpovědi Dominikánská republika Cayo Levantado


Otázky a odpovědi týkající se Dominikánské republiky a Cayo Levantado:

1. Jaké je klima v Dominikánské republice a na Cayo Levantado?
Odpověď: Klima v Dominikánské republice je celoročně teplé a vlhké, s průměrnou teplotou kolem 26-27 stupňů Celsia. V období dešťů, tj. od května do října, může být vlhkost vysoká a často prší. Na Cayo Levantado je klima podobné, ale díky jeho poloze v Karibském moři může být mírně chladnější než na pevninské Dominikánské republice.

2. Jak se dostat na Cayo Levantado?
Odpověď: Cayo Levantado je ostrov, který leží asi tři kilometry od pevninské části Dominikánské republiky. K ostrovu se dá dostat lodí nebo katamaranem z různých přístavů v okolí, například z města Samaná.

3. Jaké jsou nejlepší pláže na Cayo Levantado?
Odpověď: Na ostrově se nachází několik krásných pláží, jako například Playa Rincon nebo Playa Fronton. Nejznámější a nejlepší pláží na Cayo Levantado je však Playa Bacardi, která je velmi písečná a čistá.

4. Jaká je nejlepší doba na návštěvu Cayo Levantado?
Odpověď: Nejlepší doba na návštěvu Cayo Levantado je v období od prosince do dubna, kdy je suché a příjemné počasí. V období dešťů, tj. od května do října, může být návštěva ostrova komplikovaná kvůli silnému dešti.

5. Co si vzít s sebou na návštěvu Cayo Levantado?
Odpověď: Doporučujeme si vzít s sebou lehké a pohodlné oblečení, plavky, opalovací krém s vysokým faktorem, klobouk nebo čepici na slunce, repelent proti komárům, plážový ručník a vodu na pití. Většina věcí, jako jsou sluneční brýle, opalovací krém a další drobnosti, lze zakoupit na místě.


Letenka Dominikánská republika Cayo Levantado


Dominikánská republika je jednou z nejvyhledávanějších destinací pro turisty z celého světa. A právě na ostrově Cayo Levantado si můžete užít nezapomenutelnou dovolenou. Cayo Levantado je malý ostrov, který se nachází v blízkosti Samaná na severovýchodě země. Tento ostrov je oblíbeným místem pro své krásné pláže a křišťálově čisté moře.

Pokud chcete navštívit Cayo Levantado, nejlépe je cestovat letadlem. Existuje mnoho leteckých společností, které nabízejí letenky do Dominikánské republiky. Některé z nich nabízejí přímé lety z různých částí světa, ale i několik přestupů. Záleží na vás, jakou variantu letu si zvolíte.

Když přistanete na letišti, můžete si najmout auto, abyste se dostali na ostrov Cayo Levantado. Cesta autem trvá asi 3 hodiny, ale na zpáteční cestě si můžete užít nádherné výhledy na západ slunce nad Atlantickým oceánem.

Pokud nechcete cestovat autem, můžete si vzít trajekt nebo loď, které vás doveze na Cayo Levantado. Toto je nejvíce populární způsob, jak se dostat na ostrov. Trajekty odjíždí z různých míst v oblasti Samana. Jízda lodí trvá asi hodinu. Během této jízdy si můžete užít krásné výhledy na vlny moře a případně pozorovat delfíny a velryby v jejich přirozeném prostředí.

Cayo Levantado je velmi malý ostrov, téměř zapomenutý časem. Na ostrově není mnoho obchodů a hotelů, ale pokud hledáte klidné místo, kde si můžete užít křišťálově čisté moře, je to místo pro vás.

Nejznámější část ostrova je pláž Playa de los Cocos. Tato pláž se nachází na východním konci ostrova a je obklopena palmami. Je to velmi klidné místo, kde si můžete na chvíli odpočinout, relaxovat a užívat si nádherný výhled na moře.

Pro ty, kteří chtějí prozkoumat více, než jen pláže, jsou zde různé vodní sporty. Můžete si například vypůjčit kajak a plavat po vodě, nebo si vyzkoušet šnorchlování a pozorovat podmořský svět.

Kromě toho jsou zde i jiné místa k prozkoumání, jako je národní park Los Haitises, kde můžete pozorovat mnoho druhů zvířat, jako jsou leguáni nebo dokonce krokodýli.

Celkově lze říci, že Cayo Levantado je velmi pěkné a klidné místo pro dovolenou, kde si můžete užít krásné pláže, křišťálově čisté moře a prozkoumat jedny z nejkrásnějších scenérií v oblasti Samaná. Navštivte tento ostrůvek a zažijte nezapomenutelnou dovolenou.


Nejrozšířenější online nabídka letenek

Zajištění nejlepší ceny

Tisíce uspokojených klientů

Výhodné ceny letenek

Levné letenky po celém světě na jednom portálu.

Vyhledat letenky