Snažíte se najít nejekonomičtější let?

Dominikánská republika Bavaro

Letenka Dominikánská republika Bavaro


Dominikánská republika je jedním z nejoblíbenějších cestovních cílů turistů z celého světa. Nachází se na ostrově Hispaniola v Karibiku a je známá svými dovolenkovými letovisky, krásnými plážemi a teplým, slunečným počasím. Jednou z nejpopulárnějších destinací v Dominikánské republice je oblast Bavaro, která poskytuje návštěvníkům kombinaci relaxace, adrenalinových sportů a kulturních zážitků.

Bavaro se nachází na východním pobřeží Dominikánské republiky a je známé svými bílými písečnými plážemi, průzračnými azurovými vodami a palmami, které dodávají plážím romantickou atmosféru. Pláže Bavaro jsou ideální pro opalování, koupání, potápění a další vodní sporty, jako je surfování, šnorchlování a rybaření. Pro milovníky adrenalinových sportů je tu také možnost vyzkoušet si paragliding, windsurfing nebo jízdu na skútru.

Bavaro nabízí také širokou škálu aktivit a atrakcí mimo pláže. Oblast je domovem mnoha luxusních letovisek, které nabízí vysoce kvalitní služby, all-inclusive ubytování a řadu zábavných aktivit pro návštěvníky. Zdejší letoviska mají také vlastní golfová hřiště, tenisové kurty, wellness centra a odpočinkové bazény.

Kromě pláží a letovisek můžete v Bavaro navštívit také ekologický park Manatí nebo rezervaci Ojos Indigenas, kde se můžete projít mezi stovkami exotických rostlin a obdivovat přírodu. V rezervaci se nachází také několik lagun s průzračnou vodou, které nabízí možnost koupání. Milovníci golfování si zde mohou zahrát na některém z prestižních golfových hřišť s výhledem na oceán.

Pokud máte zájem o poznání místní kultury, můžete navštívit také přilehlé město Higüey, které je vzdálené jen krátkou cestou autem. Zde se nachází slavná bazilika La Altagracia, která je jedním z nejvýznamnějších poutních míst v Dominikánské republice. Každý rok sem míří tisíce poutníků, aby se poklonili soše Panny Marie z Altagracia, patronky země.

Pokud plánujete letenku do Dominikánské republiky, Bavaro je skvělou volbou pro dovolenou plnou sluníčka, relaxace a dobrodružství. Pláže, luxusní letoviska, adrenalinové sporty a kulturní zážitky vás určitě nezklamou. Připravte se na nezapomenutelnou dovolenou v jednom z nejkrásnějších míst na Karibiku!


Dovolená Dominikánská republika Bavaro


Dovolená v Dominikánské republice Bavaro je nevšedním zážitkem, který si budete pamatovat celý život. Bavaro je oblíbenou turistickou destinací na východě Dominikánské republiky, kde najdete nejenom krásné pláže a azurové moře, ale také mnoho aktivit a památek.

Pláže v Bavaru jsou to nejkrásnější, co Dominikánská republika nabízí. Bílý písek a průzračné moře okouzlí každého návštěvníka. Nejznámější pláží v Bavaru je Playa Bavaro, která je dlouhá téměř 20 kilometrů. Na pláži najdete mnoho plážových barů a restaurací, kde si můžete vychutnat nejen klasickou dominikánskou kuchyni, ale také exotické koktejly.

Pokud shlédnete trochu historie, během vaší dovolené v Bavaru musíte navštívit město Higuey, které je kulturním centrem východu Dominikánské republiky. Higuey je hlavním městem provincie La Altagracia a domovem největšího kostela v zemi – Basílica de Nuestra Señora de la Altagracia. Tento kostel hraje důležitou roli v dominikánské kultuře a v katolickém světě. Každoročně se zde koná i masivní poutě, které přitahují tisíce poutníků.

Další zajímavou aktivitou v Bavaru je návštěva města Punta Cana, které je vzdálené pouhých 20 kilometrů. Punta Cana nabízí návštěvníkům mnoho možností pro zábavu, jako jsou například poslech černošské hudby, ale také návštěva zábavních parků a nákupních center.

Pro milovníky přírody v Bavaru je ideálním místem návštěva národního parku Los Haitises. Tento park se nachází na severu východní oblasti země a zahrnuje celou řadu unikátních míst, jako jsou mangrovníky, pralesy a jeskyně, které jsou poseté neuvěřitelnými skalami. Národní park Los Haitises je pro svou jedinečnost zapsán na seznamu UNESCO.

Proč se rozhodnout pro dovolenou v Dominikánské republice Bavaro? Pokud hledáte krásné pláže, kulturní zážitky, aktivitu a přírodu, Bavaro je pro vás ideálním místem. Dominikánská republika je také cenově dostupnou destinací a pro Čechy jsou ideální lety z Prahy. Určitě stojí za to vyzkoušet a vydat se na nevšední dovolenou, která vám zanechá nevymazatelné zážitky!


Ubytování Dominikánská republika Bavaro


Dominikánská republika je jednou z nejpopulárnějších turistických destinací v Karibiku. A když se jedná o jedno z nejoblíbenějších letovisek v této zemi, Bavaro je nevyhnutelně na prvním místě.

Bavaro, které se nachází v regionu Punta Cana, je známé svými nádhernými plážemi, tyrkysovým mořem a luxusními all-inclusive hotely. Tato oblast láká turisty z celého světa díky svému malebnému okolí, bohatým možnostem vodních sportů a překrásnému podmořskému světu.

Když přijedete do Bavara, překvapí vás na první pohled velký výběr ubytovacích možností. Od luxusních resortů až po menší hotely je zde co vybírat. Nejvíce oblíbené jsou samozřejmě all-inclusive hotely, kde si můžete užít odpočinek a zábavu bez starostí o jídlo a pití.

Tyto hotely nabízejí nejen pohodlné a prostorné pokoje, ale také širokou škálu vybavení a aktivit. Na pláži většinou najdete lehátka a slunečníky zdarma, stejně jako vodní aktivity jako je šnorchlování, potápění, surfování a jetové lyžování. Kromě toho mohou hosté využívat fitness centrum, tenisové kurty, golfové hřiště a wellness centrum.

Ale nejen all-inclusive hotely jsou v Bavaru k dispozici. Pokud hledáte něco menšího a intimnějšího, existuje mnoho menších hotelů a apartmánů, které nabízejí příjemné a cenově dostupné ubytování. Některé z těchto možností se nacházejí přímo na pláži, což je vynikající volbou pro ty, kteří chtějí strávit maximum času u moře.

Bavaro nabízí také několik možností levného ubytování pro ty, kteří nepreferují luxus. Existuje mnoho hostelem, penzionů a apartmánových komplexů, které poskytují bezproblémové a příjemné ubytování za dostupnou cenu. Díky nim je Bavaro vhodné pro každý typ turisty a každou velikost peněženky.

Pokud se rozhodnete navštívit Bavaro, budete mít také možnost poznat místní kulturu, gastronomii a život. Existuje mnoho restaurací, barů a obchodů, kde si můžete vychutnat domácí speciality a nakoupit suvenýry. Bavaro je známý také svým nočním životem, kde můžete navštívit kluby a diskotéky a tančit do rána.

Bavaro je skvělým místem pro dovolenou, ať už cestujete s rodinou, přáteli nebo svým partnerem. Tento ráj na zemi nabízí nespočet možností pro relaxaci, dobrodružství a zábavu. Takže neváhejte, vydejte se na Dominikánskou republiku a objevte skvosty Bavara.


Nejčastější dotazy a odpovědi Dominikánská republika Bavaro


1. Co je nejlepší čas na návštěvu Dominikánské republiky a Bavara?

Nejlepší čas na návštěvu Dominikánské republiky a Bavara je v období od prosince do dubna, kdy je nejlepší počasí a minimální srážky.

2. Jaké jsou nejlepší pláže v Bavaro?

V Bavaro se nachází několik nádherných pláží, jako je například pláž Bávaro, pláž Arena Gorda nebo pláž Macao.

3. Je nutné mít vízum pro vstup do Dominikánské republiky?

Občané mnoha zemí, včetně České republiky, nemusí při vstupu do Dominikánské republiky žádat o vízum. Stačí mít platný cestovní pas.

4. Jaké jsou nejlepší turistické atrakce v Dominikánské republice a Bavaru?

V Dominikánské republice a Bavaru jsou oblíbené turistické atrakce, jako je Punta Cana Ecological Reserve, Hoyo Azul nebo Dolphin Explorer.

5. Může se pít voda z kohoutku v Dominikánské republice?

Nedoporučuje se pít vodu z kohoutku v Dominikánské republice, je lepší používat balenou vodu. V mnoha hotelových zařízeních jsou také k dispozici vody s filtrem.


Počasí Dominikánská republika Bavaro


Dominikánská republika je krásná země v Karibiku, která je známá pro své krásné pláže, palmové háje a jasné modré moře. Bavaro, které se nachází východní části země, se stalo oblíbeným cílem turistů z celého světa. Má mnoho hotelů, resortů a aktivit pro turisty všech věkových kategorií.

Počasí Bavaro je celoročně teplé a vlhké, díky své poloze v tropické klimatické zóně. Průměrná teplota v zemi se pohybuje kolem 25-30 °C. V závislosti na ročním období může být o něco tepleji nebo chladněji. Nejteplejším měsícem je srpen, kdy se teploty mohou pohybovat až kolem 35 °C, zatímco nejchladnějším měsícem je leden a únor, kdy se teploty můžou pohybovat kolem 23 - 25 °C.

Kromě tepla vlhkost vzduchu hraje velkou roli v počasí v Bavaro. Vlhkost vzduchu způsobí, že se budete potit a cítit se o něco tepleji, což svědčí o trošku gorčím pocitu. Vlhká klima také umožňuje průtržě mračen a prudké bouřky v létě. Z toho důvodu je vhodné si zabalit do zavazadel dobré pláštěnky a nepromokavé boty.

Nejlepší dobu pro návštěvu Bavaro je během prosince a ledna, kdy teploty jsou poměrně plyšové a bouřky jsou méně časté, což je také nejvyšší sezóna turistů, kteří hledají únik od své zimy. Pokud tedy plánujete návštěvu Dominikánské republiky a speciálně Bavaro, v rekreačním zájmu vybere správné oblečení a dobře se přizpůsobíte vlhkému klimatu.

Celkové počasí v Bavaro je příznivé pro turisty, kteří hledají slunečné pláže, až teploty v rozmezí sedmadvaceti a třiceti stupňů se budete prohánět celý den v plavkách a užívat si sluníčka. Ovšem vzhledem k vlhkosti vzduchu, byste měli dbát na hydrataci a vodu si pít v dostatečném množství. Bavaro nabízí krásnou dovolenou s deštěm, ale také vychutnání si slunce, nočního života, vodních sportů a všeho, co Karibská oblast nabízí.


Nejrozšířenější online nabídka letenek

Zajištění nejlepší ceny

Tisíce uspokojených klientů

Výhodné ceny letenek

Levné letenky po celém světě na jednom portálu.

Vyhledat letenky