Snažíte se najít nejekonomičtější let?

Beliz Silk Cayes

Ubytování Beliz Silk Cayes


Beliz Silk Cayes je souostroví tvořené sedmi ostrůvky, které se nachází na pobřeží Belize v Karibském moři. Tento úchvatný klenot je jedním z nejlépe utajených tajemství Belize a poskytuje návštěvníkům úžasný pobyt v jednom z nejkrásnějších a nejluxusnějších odpočinkových resortů na planetě.

Beliz Silk Cayes se pyšní svými krásnými bílými písečnými plážemi a průzračnými tyrkysovými vodami, které jsou domovem neuvěřitelného množství korálových útesů a mořských živočichů. Pro milovníky potápění je to rajský kout, který nabízí nezapomenutelné potápěčské zážitky. Útesy jsou plné pestrobarevných ryb, želv a úchvatných korálů, které přitahují potápěče z celého světa.

Ubytování na Beliz Silk Cayes je vhodné pro ty, kteří hledají klid a odpočinek daleko od ruchu města. Zde nenajdete žádné přeplněné pláže ani hlučné dovolenkové letovisko. Místo je navrženo tak, aby na maximální míru respektovalo okolní přírodu a zároveň nabídlo pohodlné a luxusní ubytování pro hosty.

Resorty na Beliz Silk Cayes jsou vybaveny soukromými bungalovy, které jsou postaveny přímo na pláži. Tyto bungalovy jsou dokonale začleněny do přírodního prostředí a nabízejí úžasný výhled na oceán. Každý bungalov je prostorný, elegantně zařízený a disponuje soukromou terasou, kde si můžete v klidu vychutnat výhled na romantické západy slunce.

Kromě potápění a šnorchlování nabízí Beliz Silk Cayes i mnoho dalších aktivit, které vám umožní prozkoumání tohoto nádherného místa. Můžete si zapůjčit kajak a vydat se na objevování okolních ostrovů, projížďku na jachtaře nebo vyzkoušet rybaření. Místní ostrůvky jsou také domovem mnoha vzácných druhů ptáků, takže je to skvělé místo i pro ornitology.

Beliz Silk Cayes vám nabízí jedinečnou možnost prožít nezapomenutelnou dovolenou na tropických ostrovech. Přirozená krása tohoto místa vás okouzlí a luxusní ubytování vám poskytne dokonalý komfort. Jestliže toužíte po odpočinku na opuštěných plážích a objevování jednoho z nejkrásnějších korálových útesů na světě, Beliz Silk Cayes je pro vás ideálním cílem.


Letenka Beliz Silk Cayes


Pokud hledáte jedinečný a exotický útěk na karibské pobřeží, pak byste se měli zaměřit na destinaci Belize. Tato malá země v Střední Americe je známá svými krásnými plážemi, azurově modrou vodou a úžasnými korálovými útesy. Mezi jedno z nejvíce fascinujících míst v Belize se řadí ostrovy Silk Cayes.

Silk Cayes jsou tvořeny malou skupinou tří ostrovů, které se nacházejí jen pár kilometrů od východního pobřeží Belize. Jejich název je odvozen od místních rybářů, kteří kdysi na ostrovech sušili vejce mořských želv (ze španělského "silk", což znamená hedvábí).

Přístup na ostrovy Silk Cayes je poměrně jednoduchý. Nejprve musíte doletět do hlavního města Belize City, a odtud se přesunout na menší ostrovy lodí nebo hydroplánem. Můžete si vybrat mezi tím, zda se rozhodnete pro užití těchto místních letových služeb, nebo se na ostrovy dopravíte na odpolední plavbě pověstnou Garifuna výletní lodí.

Jakmile dorazíte na Silk Cayes, budete okouzleni nekonečnými bílými plážemi a průzračnou vodou laguny. Ostrovy jsou malé a nepřeplněné turisty, což zajišťuje klid a soukromí. Na rozdíl od jiných karibských ostrovů si zde můžete vychutnávat klidné okamžiky a pozorovat bohatý podmořský život.

Silk Cayes jsou rájem pro milovníky potápění a šnorchlování. Bílé písečné pláže se postupně mění v korálové útesy, které jsou domovem různých druhů barevných ryb, mořských želv a rejnoků. Voda je téměř křišťálově čistá, což vám umožňuje vidět vše, co se kolem vás děje. Pokud nejste zkušenými potaplkaři, nemějte strach. Jsou zde také vodní aktivity pro začátečníky, jako je šnorchlování v mělkých vodách, kde se můžete vydat na pozorování podmořského života z blízka.

Na Silk Cayes je také možné zažít místní kulturu Belize. Několik rybářských komunit poblíž ostrovů poskytuje možnost vaření čerstvých místních specialit, jako je ceviche či grilovaná ryba. Pokud máte zájem se dozvědět více o tradičním způsobu života Belize, můžete se setkat s místními obyvateli a naučit se o jejich tradicích a zvyklostech.

Pokud hledáte jedinečnou dovolenou na karibském pobřeží, není lepší destinace než Silk Cayes v Belize. Tyto malé ostrůvky nabízejí nádherné pláže, bohatý podmořský svět a klid, který jinde jen těžko najdete. Seznamte se s tímto skrytým karibským rájem a zažijte dobrodružství, které si na dlouho budete pamatovat.


Nejčastější dotazy a odpovědi Beliz Silk Cayes


1. Jak se dostat na Beliz Silk Cayes?
Odpověď: Nejlepší způsob, jak se dostat na Silk Cayes, je lodí z města Placencia nebo z města Dangriga. Trajekt je k dispozici také z města Belize City. Doba cesty trvá přibližně 45 minut až 1,5 hodiny, v závislosti na východisku.

2. Jaké jsou hlavní aktivity na Beliz Silk Cayes?
Odpověď: Hlavními aktivitami na Silk Cayes jsou potápění, šnorchlování, rybaření, plavání a relaxace na pláži. Oblast je známá svým úžasným korálovým útesem a pestrou podmořskou faunou.

3. Kdy je nejlepší čas k návštěvě Beliz Silk Cayes?
Odpověď: Nejlepší období pro návštěvu Silk Cayes je během suchého období, které trvá od prosince do dubna. Během těchto měsíců je více slunečných dní a menší pravděpodobnost deště.

4. Je potřeba rezervovat ubytování předem na Beliz Silk Cayes?
Odpověď: Ano, je doporučeno si rezervovat ubytování předem, protože počet ubytovacích zařízení na ostrovech je omezený. To zajistí, že budete mít zajištěné místo na pobytu během své návštěvy.

5. Jak dlouho bych měl zůstat na Beliz Silk Cayes?
Odpověď: Doporučuje se zůstat minimálně 2-3 dny na Silk Cayes, abyste měli dostatek času na prozkoumání podmořského života a vychutnání klidu a relaxace na ostrovech.

6. Může se na Beliz Silk Cayes tábořit?
Odpověď: Ne, táboření na Silk Cayes není povoleno. Existují však ubytovací zařízení, jako jsou chatky a pokoje, které můžete pronajmout během své návštěvy.

7. Je na Beliz Silk Cayes možné se stravovat?
Odpověď: Ano, některá ubytovací zařízení na ostrovech poskytují stravování. Existuje také možnost vlastního stravování, pokud si přejete si připravit jídlo ve vlastním zařízení.

8. Existují na Beliz Silk Cayes záchody a sprchy?
Odpověď: Ano, ubytovací zařízení na ostrovech obvykle poskytují záchody a sprchy pro své hosty. V některých případech mohou být sdílené.

9. Jaké jsou možnosti dopravy mezi ostrovy na Beliz Silk Cayes?
Odpověď: Většina ostrovů na Silk Cayes je vzájemně propojena, takže se můžete pohybovat mezi nimi pěšky. Existují také lodní taxi, která poskytují služby přepravy mezi ostrovy.

10. Je na Beliz Silk Cayes možné vidět další druhy živočichů kromě podmořského života?
Odpověď: Ano, na ostrovech možná uvidíte různé druhy ptáků, jako jsou pelikáni a bobule. Místní výlety také často zahrnují pozorování zachraňování mořských želv na některých ostrovech.


Dovolená Beliz Silk Cayes


Beliz Silk Cayes je jedním z nejlákavějších cílů pro milovníky tropických pláží, bílých písků a korálových útesů. Mnoho turistů z celého světa si tuto ostrůvkovou destinaci oblíbilo pro svou nádhernou přírodu a čistý karibský způsob života.

Beliz Silk Cayes se nachází nedaleko jižního pobřeží Belize, kde se setkává Karibské moře s Mexickým zálivem. Ostrůvky jsou ostrovy koralového původu, tvořené koralovými útesy a jemným bílým pískem. Patří do chráněné oblasti Belize Barrier Reef, který je největším korálovým útesem v Atlantiku a druhým největším na světě.

Turisté si mohou užít nespočet aktivit, jako jsou šnorchlování, potápění, rybaření, plachtění, relaxace na pláži a pozorování místních zvířat. Většina z turistů si pronajímá místní lodě a plují mezi ostrůvky v okolí, kde mohou objevovat úžasné podvodní scenérie.

Beliz Silk Cayes je také domovem pro mnoho druhů mořských živočichů, včetně delfínů, želv, mant, a mnoha ryb. Šnorchlování v těchto vodách je nadmíru fascinující a turisté se mohou těšit na plavání s různými druhy ryb a mořských živočichů.

Beliz Silk Cayes je také místem nespočetných druhů ptáků, kteří přilétají sem z okolních oblastí. Mezi tyto druhy patří například pelikáni, volavky a kolpíci. Turisté si mohou zapůjčit kajaky a vydat se na pozorování ptáků do okolí.

Zkrátka a dobře, Beliz Silk Cayes je nejlepším místem pro ty, kteří hledají skvělou dovolenou na exotické ostrovy. V této krásné destinaci si snadno odpočinete a zapomenete na stres a starosti běžného života. Také si můžete užít mnoho různých aktivit, které vás budou bavit a pobaví.

Pokud tedy hledáte destinaci na svou další dovolenou, Beliz Silk Cayes doporučujeme. Je to skvělé místo pro všechny, kteří se chtějí zrelaxovat a užít si krásnou atmosféru tropických ostrovů v Karibiku.


Počasí Beliz Silk Cayes


Beliz Silk Cayes je skupina drobných ostrovů nacházejících se v Karibiku, asi 21 kilometrů jižně od pláže Placencia v Belize. Tyto ostrovy jsou jedinečným místem na světě a ideálním místem pro milovníky přírody, plavání, potápění a šnorchlování. Beliz Silk Cayes se nacházejí v blízkosti útesů, což umožňuje návštěvníkům pozorování rozmanitého mořského života a zdrojů s úžasnou vizibilitou.

Počasí na ostrovech Beliz Silk Cayes je jakoby opředeno pověstmi o stálém teplém počasí. Tento ráj rozkvétá v teplém tropickém podnebí s vysokými teplotami po celý rok. Průměrná teplota po většinu roku dosahuje 27-29 °C a teplota mořské vody okolo 26-28 °C. V období nejteplejších letních měsíců (června a července) mohou teploty stoupnout až na 33 °C.

Ve srovnání s ostatními zeměpisnými šířkami Karibiku je v období od srpna do října nejvlhčí a nejdeštivější. Během tohoto období mohou být deštivé bouřky bohaté na záblesky, které mohou během několika hodin proplakat celé ostrovy. Pokud jste však plánováním návštěvy Beliz Silk Cayes, nemusíte se znepokojovat, protože tyto bouřky nejsou obvykle velmi chaotické a způsobují pouze krátkodobé přerušení.

Nejlepší období pro návštěvu Beliz Silk Cayes je od listopadu do května. Za tuto dobu se teplota snižuje a prší méně, což umožňuje ideální podmínky pro milovníky vodních sportů a plážové dovolené. Navíc v tomto období je možné pozorovat žraloky, velryby a další mořské živočichy.

Pokud plánujete návštěvu Beliz Silk Cayes, je důležité dodržovat bezpečnostní opatření a být si vědomy možných sezónních vlivů, pro plánování výletu. Přestože počasí může být někdy nepředvídatelné, každý kdo navštíví toto místo, se může těšit na pestré množství vodních aktivit a krásné scenérie obklopující ostrovy Beliz Silk Cayes.


Nejrozšířenější online nabídka letenek

Zajištění nejlepší ceny

Tisíce uspokojených klientů

Výhodné ceny letenek

Levné letenky po celém světě na jednom portálu.

Vyhledat letenky