Snažíte se najít nejekonomičtější let?

Barbados Welchman Hall Gully

Počasí Barbados Welchman Hall Gully


Barbados je karibský ostrov, který je známý svým příjemným tropickým podnebím a krásnými plážemi. Jedním z nejzajímavějších míst na ostrově je Welchman Hall Gully, což je přírodní rezervace s unikátním mikroklimatem.

Welchman Hall Gully se nachází v srdci Barbadosu a je jednou z nejušlechtilejších částí tohoto ostrova. Je to úžasně zachovalá těžbou cukrové třtiny vytvořená prohlubeň, kde se dnes můžeme projít a obdivovat bohatou floru a faunu.

Toto místo je známé svým hustým tropickým lesním porostem, který poskytuje útočiště mnoha endemickým a ohroženým druhům rostlin a živočichů. Procházka úzkými stezkami Welchman Hall Gully vás přenese do jiného světa, plného exotickejších rostlin, květin a zvířat, které nelze najít nikde jinde na Barbadosu.

Počasí v Welchman Hall Gully je typické pro tropickou oblast. Většinu roku zde panuje teplé a vlhké klima, s průměrnými teplotami kolem 26 °C. Nejteplejší období je od června do října, kdy teploty mohou dosáhnout až 31 °C. V tomto období je také nejvíce srážek, které dokážou být krátké a prudké, ale rychle se vyčistí. Nejchladnější období je od listopadu do února, kdy teploty klesají na příjemných 20-24 °C.

Díky kombinaci tropického podnebí a specifického mikroklimatu Welchman Hall Gully najdeme zde mnoho vzácných rostlin, jako je například palmovité druhu Cycad, který je ohrožen vyhynutím. Tato přírodní rezervace je také domovem pro mnoho druhů stromů, jako jsou mahagon, mahónie, bamboové a bambusové houby, které vytvářejí zvláštní atmosféru tohoto místa.

Pokud plánujete navštívit Barbados a Welchman Hall Gully, doporučujeme vám připravit se na teplé a vlhké počasí. Nezapomeňte si vzít opalovací krém, klobouk a dostatek vody, abyste se udrželi hydratovaní během vaší procházky přírodní rezervací. Můžete se těšit na šumění listů ve větru, vůni květin a exotických zvuků ptáků, které vytvářejí jedinečnou atmosféru.

Welchman Hall Gully je skvělým místem pro milovníky přírody a dobrodružství. Je to útočiště od rušného života na pláži a nabízí vám možnost objevovat krásu karibské přírody. Přijďte a zažijte jedinečný zážitek ve Welchman Hall Gully a uvidíte, proč je toto místo tak zvláštní a obdivované na Barbadosu.


Nejčastější dotazy a odpovědi Barbados Welchman Hall Gully


1. Co je Welchman Hall Gully?
Welchman Hall Gully je úžasná přírodní rezervace na Barbadosu, která se nachází v oblasti Saint Thomas. Je to tropický lesový prales s unikátní flórou a faunou.

2. Jak se dostanu do Welchman Hall Gully?
Rezervace Welchman Hall Gully je snadno přístupná automobilem nebo taxíkem. Nachází se na západní straně ostrova Barbados poblíž vesnice Welchman Hall.

3. Kolik stojí vstup do Welchman Hall Gully?
Vstupné do Welchman Hall Gully je 30 USD pro dospělé a 15 USD pro děti do 12 let. Prohlídky jsou zajištěny průvodcem, který vás provede po rezervaci a poskytne vám detailní informace o místním ekosystému.

4. Jak dlouho trvá prohlídka Welchman Hall Gully?
Prohlídka rezervace Welchman Hall Gully obvykle trvá přibližně jednu hodinu. Během této doby se projdete přírodními stezkami a podél vodopádů a budete si moci vychutnat nádhernou krajinu.

5. Jaké druhy rostlin a zvířat mohu v Welchman Hall Gully vidět?
V Welchman Hall Gully můžete vidět různé druhy vzácných rostlin, jako jsou orchideje, bambus, gigantické kapradiny a více než 200 druhů stromů. Kromě toho můžete spatřit i vzácné druhy zvířat, jako jsou volavky, opice a leguáni.

6. Je Welchman Hall Gully vhodná pro děti?
Ano, Welchman Hall Gully je vhodná pro děti. Nabízí edukační prohlídky a děti mají možnost objevovat přírodu a naučit se více o místním ekosystému.

7. Je možné v Welchman Hall Gully udělat piknik?
Ano, v Welchman Hall Gully je povoleno udělat piknik. Rezervace má piknikovou zónu, kde si můžete přinést jídlo a strávit čas s rodinou a přáteli.

8. Kdy je nejlepší čas navštívit Welchman Hall Gully?
Nejlepší čas pro návštěvu Welchman Hall Gully je v období sucha, které trvá od prosince do května. V tuto dobu je počasí příjemné a rezervace je plná kvetoucí rostlin a místního života.

9. Můžu si přinést foťák nebo fotoaparát do Welchman Hall Gully?
Ano, je vám povoleno si přinést foťák nebo fotoaparát do Welchman Hall Gully. Můžete si zachytit krásné přírodní scenérie a vzácné druhy rostlin a zvířat.

10. Je Welchman Hall Gully otevřená i v neděli?
Ano, Welchman Hall Gully je otevřená i v neděli. Provozní doba je od 9:00 do 17:00, přičemž poslední prohlídka odchází v 16:00.


Ubytování Barbados Welchman Hall Gully


Welchman Hall Gully je malebné místo na karibském ostrově Barbados, které je velmi oblíbené u turistů. Toto místo nabízí nejen krásnou přírodu, ale také možnost ubytování pro ty, kdo chtějí zůstat blízko a poznat všechny jeho krásy.

Ubytování v Welchman Hall Gully je pro každého, kdo hledá klidné a idylické místo pro svůj pobyt na Barbadosu. Spravuje ho místní rodina, která má více než dvacetiletou zkušenost s pohostinstvím a vždy dokáže přivítat hosty s úsměvem.

Pokoje nabízené v Welchman Hall Gully jsou vkusně zařízené a nabízejí veškeré pohodlí, které si turisté mohou přát. Každý pokoj je vybaven vlastní koupelnou, klimatizací, televizí a bezplatným Wi-Fi připojením. Hosté zde mají také možnost využívat společnou kuchyňku a posezení v zahradě.

Jednou z největších výhod ubytování v Welchman Hall Gully je jeho poloha. Nachází se ve velmi blízkosti přírodní rezervace Welchman Hall Gully, která je známá svou výjimečnou flórou a faunou. Návštěvníci mohou procházet úzkými stezkami vedoucími přímo skrze bujnou tropickou vegetaci a obdivovat nejrůznější druhy rostlin a vzácných ptáků.

Kromě blízkosti přírodní rezervace je Welchman Hall Gully také jen kousek od několika krásných pláží, které jsou pro Barbados typické. Hosté mohou snadno prozkoumávat okolí, včetně oblíbených turistických atrakcí, jako je Harrisonova jeskyně nebo zřícenina St. Nicholas Abbey.

Welchman Hall Gully je také ideálním výchozím bodem pro všechny, kdo chtějí objevovat zbytek ostrova. Barbados je známý svými bílými písečnými plážemi, tyrkysovým mořem a pestrou kulturou. Hosté si mohou vypůjčit automobil nebo motocykl a vyrazit na výlety po ostrově, navštívit historické památky, přírodní rezervace, rybářské vesničky nebo se prostě jen procházet kolem a poznávat místní atmosféru.

Pro ty, kdo hledají pravou Barbadoskou atmosféru a ubytování na idylickém místě blízko přírody, je Welchman Hall Gully ideální volbou. Nabízí příjemné pokoje, skvělou polohu a možnost poznat krásy tohoto karibského ostrova.


Letenka Barbados Welchman Hall Gully


Barbados is a beautiful island nation in the Caribbean that is known for its pristine beaches and exotic wildlife. One of the hidden gems of this island is the Welchman Hall Gully, which is a large nature reserve that is home to a variety of plants and animals.

To get to Welchman Hall Gully, you can book a flight to Grantley Adams International Airport, which is the main airport in Barbados. From there, you can hire a taxi or rent a car to drive to the gully, which is located just outside the town of Welchman Hall.

The gully is a narrow valley that is surrounded by steep hillsides and is filled with lush vegetation. As you follow the walking trail through the gully, you will have the opportunity to see a variety of exotic plants and animals, including monkeys, turtles, and birds.

One of the highlights of the gully is the collection of trees and plants that have been imported from all over the world. These include bamboo, mahogany, and avocado trees, as well as orchids, begonias, and other flowering plants.

While the gully is primarily a nature reserve, there are also several small shops and cafes along the walking trail where you can buy souvenirs, snacks, and drinks. And if you're lucky, you may even catch a live musical performance or take part in a traditional Barbadian festival while visiting the gully.

Overall, Welchman Hall Gully is a must-visit destination for anyone traveling to Barbados. With its exotic plants and animals, stunning scenery, and unique cultural experiences, it is sure to be a highlight of your trip to this Caribbean paradise. So, don't hesitate to book your flight to Barbados and start exploring this beautiful island today!


Dovolená Barbados Welchman Hall Gully


Barbados je nádherný ostrov v Karibiku, který nabízí návštěvníkům pestrou škálu aktivit a atrakcí. Jednou z nejvíce unikátních a fascinujících lokalit na Barbadosu je Welchman Hall Gully.

Welchman Hall Gully je úchvatný údolí, kterým protéká malý potok. Toto údolí bylo přirozeně vytvořeno erozí a vytváří jedinečné přírodní prostředí. Řídce zalesněné území je domovem mnoha druhů rostlin a živočichů, které jsou charakteristické pro Karibik. Vydejte se na procházku po chodníku vedoucím údolím a objevte jeho krásy.

Během procházky Welchman Hall Gully se setkáte se stromy jako mahagon, bambus, jakož i různými druhy palmy. Můžete zde také pozorovat některá vzácná zvířata, jako jsou opice Zelenem čelí, které jsou od roku 1924 chráněny a žijí zde volně. Tato oblast je oázou klidu a klidným útočištěm od rušného života na pláži.

Jednou z hlavních atrakcí Welchman Hall Gully je jeho botanická zahrada. Zahrada byla založena v roce 1977 a může se pochlubit velkým množstvím tropických rostlin a květin. Projděte se po jejich stezkách a ponořte se do nádherného zeleného prostředí, které nabízí Welchman Hall Gully.

Pro ty, kteří by si chtěli důkladně prohlédnout toto působivé údolí, je k dispozici i průvodce. Průvodci znají prostředí v údolí velice dobře a rádi vás provedou jeho zajímavostmi a ukáží vám skrytá místa, která byste jinak snadno přehlédli. Tento zážitek je ideální pro ty, kteří chtějí získat hlubší porozumění k místní přírodě a historii tohoto místa.

Vstupné do Welchman Hall Gully je relativně levné a jeho návštěva je skvělým způsobem, jak strávit odpoledne na Barbadosu. Můžete si vzít piknikový koš a vydat se na procházku údolím s celou rodinou, nebo si prostě užít klid a krásu přírody sami.

Barbados a jeho Welchman Hall Gully nabízejí návštěvníkům jedinečnou příležitost prozkoumat místní floru a faunu a zažít místa, která mnoho ostatních destinací nemá. Pokud se chystáte na dovolenou na Barbadosu, nezapomeňte zařadit Welchman Hall Gully do svého seznamu míst, která chcete navštívit. Budete ohromeni jeho krásou a klidem.


Nejrozšířenější online nabídka letenek

Zajištění nejlepší ceny

Tisíce uspokojených klientů

Výhodné ceny letenek

Levné letenky po celém světě na jednom portálu.

Vyhledat letenky