Snažíte se najít nejekonomičtější let?

Bahrajn Lost Paradise of Dilmun Water Park

Nejčastější dotazy a odpovědi Bahrajn Lost Paradise of Dilmun Water Park


1. Jak dlouho je Lost Paradise of Dilmun Water Park otevřený?

Lost Paradise of Dilmun Water Park je otevřený denně od 10:00 do 18:00.

2. Jakou má Lost Paradise of Dilmun Water Park vstupní cenu?

Ceny vstupenek se mohou lišit v závislosti na sezóně a výběru balíčku. Vstupenka na celý den pro dospělého se pohybuje kolem 20 USD.

3. Můžu si jako návštěvník vlastní jídlo a pití přinést?

Zákazníci si nemohou přinést vlastní jídlo a pití. Aqua Café v areálu parku nabízí různé druhy jídel a nápojů.

4. Jsou v parku k dispozici skříňky na cennosti?

Ano, v parku jsou návštěvníkům k dispozici skříňky na cennosti za poplatek. Ceny se mohou lišit podle velikosti skříňky.

5. Můžu přijít do parku s dětmi různého věku?

Ano, park je vhodný pro návštěvu s dětmi různého věku. Nabízí různé atrakce pro dospělé i děti.

6. Jsou v parku k dispozici parkovací místa?

Ano, park nabízí pro návštěvníky parkoviště zdarma.

7. Je nutné si vstupenky kupovat předem online?

Zákazníci mohou si vstupenky koupit buď předem online, nebo na místě v pokladně.

8. Jsou v parku k dispozici ubytovací možnosti?

V parku nejsou k dispozici ubytovací možnosti. V blízkosti parku však najdete různé hotely a penziony.

9. Smím fotografovat či natáčet v parku?

Ano, fotografování a natáčení jsou v parku povoleny. Nicméně, pouze pro osobní potřebu.

10. Jsou v parku k dispozici zvýhodněné vstupenky pro rodiny či skupiny?

Ano, park nabízí zvýhodněné vstupenky pro rodiny a skupiny návštěvníků. Podrobné informace je možné najít na webových stránkách parku.


Počasí Bahrajn Lost Paradise of Dilmun Water Park


Bahrajn, malý ostrov ležící na Perském zálivu, známý svými bohatými kulturními dědictvím a moderními vymoženostmi, hostí jedno z nejpopulárnějších a zábavných míst na světě - Lost Paradise of Dilmun Water Park. Tento vodní park je oázou vysoko v horách a poskytuje zábavu, napětí a relaxaci ve stejnou dobu pro návštěvníky všech věkových kategorií.

Svým názvem a designem je Lost Paradise of Dilmun Water Park inspirován starověkou civilizací Dilmun, která existovala na Bahrajnu před tisíci lety. Park je rozložen na dvou a půl hektaru a nabízí širokou škálu atrakcí, bazénů a vodních skluzavek, které zajistí, že se návštěvníci nebudou nudit.

Jednou z nejexkluzivnějších atrakcí je vodní skluzavka s názvem "Dilmun Flyer", která poskytuje adrenalinový zážitek rychlostí až 60 kilometrů v hodině. Návštěvníci, kteří se odváží zvládnout tento úžasný výzvědčík, si mohou užít 20sekundový sjezd a pocit volného padání.

Pro ty, kteří hledají trochu klidnější zábavu, je zde řada bazénů - od dětských bazénů, přes rozsáhlé bazény pro rodiny až po bazény jen pro dospělé. Tato různorodost uspokojí potřeby všech návštěvníků a umožní jim vybrat si, jaké aktivity a zážitky si užijí.

Další populární atrakcí Lost Paradise of Dilmun Water Park je "Wave Pool", který simuluje silné vlny oceánu. Tato simulace přitahuje nejen milovníky surfování, ale také ty, kteří se chtějí jen ponořit do vln a užít si relaxaci.

Tento vodní park si také klade za cíl vzdělávat návštěvníky o dědictví Bahrajnu a jeho okolí. Má naučné tabule, které poskytují informace o starověké civilizaci Dilmun a historii Bahrajnu.

Pokud jde o počasí, Bahrajn je známý svými horkými, suchými léty a mírnými zimami. V létě mohou teploty dosahovat až 40 °C, což je ideální příležitost pro návštěvu Lost Paradise of Dilmun Water Park a ochlazení se ve vodních atrakcích.

V zimě se teploty pohybují kolem 20 °C, což je také perfektní počasí pro venkovní aktivity v Lost Paradise of Dilmun Water Park, jako je třeba relaxace u bazénu nebo procházky po okolních zahradách.

Nezávisle na ročním období a počasí, Lost Paradise of Dilmun Water Park na Bahrajnu je bezpochyby jednou z nejlepších destinací pro zábavu a relaxaci. Jeho atrakce, výhodná poloha a názvem inspirovaný design vytváří nezapomenutelné zážitky a obohacující dobrodružství pro všechny návštěvníky, kteří se sem vypraví.


Ubytování Bahrajn Lost Paradise of Dilmun Water Park


Bahrajn je exotická země na Arabském poloostrově, která je známá svým bohatým kulturním dědictvím, luxusními hotely a nádhernými plážemi. Jedním z nejpopulárnějších turistických atrakcí v této zemi je Lost Paradise of Dilmun Water Park – jedno z největších a nejlepších vodních parků na Blízkém východě.

Lost Paradise of Dilmun Water Park se nachází v hlavním městě Bahrajnu, Manamě, a rozkládá se na rozloze více než 77 000 metrů čtverečních. Park je inspirován starověkým dědictvím Bahrajnu a je pojmenován po starověké civilizaci Dilmun.

Nabízí návštěvníkům širokou škálu vzrušujících atrakcí, které uspokojí jak náročné dobrodruhy, tak i rodiny s dětmi. Park má 18 bazénů, 32 skluzavek a dalších více než 30 zábavných a relaxačních zařízení. Existuje zde několik nejoblíbenějších atrakcí, jako například super rychlé skluzavky "Space Bowl" a "Kamikaze", kde návštěvníci klesnou ze strmých skluzavek do obrovských bazénů.

Pro ty, kteří preferují spíše večerní zábavu, park nabízí noční představení vodního divadla, kde můžete zhlédnout okouzlující a ohromující show na vodě. Kromě toho se zde také konají různé akce a soutěže, které poskytují možnost vyhrát atraktivní ceny.

Jeden z hlavních důvodů, proč navštívit Lost Paradise of Dilmun Water Park, je jeho atmosféra a prostředí. Park je obklopen zelení a květinami, které tvoří krásnou kulisu pro návštěvníky. K dispozici je také několik restaurací, kde si můžete vychutnat různé gastronomické speciality, od místní kuchyně po mezinárodní pokrmy.

Vodní park poskytuje vysoce kvalitní zařízení a zabezpečení, aby se návštěvníci cítili v bezpečí a pohodlně. Je také přístupný pro osoby se zdravotním postižením, což z něj činí vhodný cíl pro širokou škálu návštěvníků.

Pokud plánujete návštěvu Bahrajnu, nezapomeňte zahrnout do svého itineráře zastávku v Lost Paradise of Dilmun Water Park. Tento vodní park nabízí jedinečnou a nezapomenutelnou zábavu pro všechny věkové skupiny. Ponořte se do osvěžujících vod, prozkoumejte jejich atrakce a vytvořte si vzpomínky na celý život.

Bahrajn je luxusní destinace, která nabízí nádherná místa k návštěvě, a Lost Paradise of Dilmun Water Park je jednou z těchto nezapomenutelných zastávek.


Dovolená Bahrajn Lost Paradise of Dilmun Water Park


Bahrajn Lost Paradise of Dilmun Water Park je jedním z největších a nejmodernějších aquaparků v celé oblasti Perského zálivu. Tento nádherný park se nachází v jihovýchodní části Bahrajnu, na pobřeží Arabian Gulf, a nabízí mnoho možností pro zábavu a relaxaci.

Tento park byl otevřen v roce 2006 a od té doby si získal srdce mnoha návštěvníků. Jeho nádherné exteriéry, fascinující vodopády a fantastické tobogány jdou ruku v ruce s nabídkou nejmodernějších technologií a zábavných atrakcí.

Hlavní atrakce v Bahrajn Lost Paradise of Dilmun Water Parku jsou Lazy River, Typhon, Poseidon, Triton, Aqua Loopnebo Aquaconda. Lazy River je ideální pro ty, kteří chtějí odpočinout a užít si klidnou jízdu po řece. Typhon je určen pro ty, kteří si chtějí užít rychlou jízdu po dráze, na které se dosahuje rychlosti až 70 km/hod. Aqua Loop a Aquaconda jsou dráhy, které poskytují nezapomenutelnou adrenalinovou jízdu.

Dále park nabízí pro návštěvníky mnoho jiných atrakcí, včetně bazénu s vlnami, dětského parku s brouzdalištěm a mnoha dalších aktivit. Pokud jste na dovolené s rodinou, nebojte se nechat své děti v hráčské zóně, kde se mohou plně vyřádit a užít si mnoho her.

Kromě toho je v parku k dispozici celá řada nabídek na jídlo a nápoje. Ochutnejte některé z místních specialit nebo se osvěžte chlazeným nápojem z nápojového stánku.

Celý park je plně vybaven a modernizován za použití nejnovějších technologií a postupů, aby zaručil maximální bezpečnost a pohodlí pro své návštěvníky. Existuje také řada obchodů, kde si mohou turisté koupit nějaký suvenýr a tím si připomenout svou návštěvu tohoto nádherného parku.

Celkově je Bahrajn Lost Paradise of Dilmun Water Park ideálním místem pro trávení dovolené, zejména v letních měsících, kdy potřebujete ochladit své tělo a užít si odpočinku od horkého počasí. Tento nezapomenutelný zážitek stojí určitě za to.


Letenka Bahrajn Lost Paradise of Dilmun Water Park


Bahrajn se mnohými považuje za skrytý poklad Perského zálivu, a pokud hledáte nezapomenutelnou dovolenou plnou zábavy a osvěžení, neměli byste přehlédnout Lost Paradise of Dilmun Water Park. Tento úchvatný vodní park se nachází ve městě Riffa, nedaleko bahrajnského hlavního města Manama.

Lost Paradise of Dilmun není jen obyčejný vodní park. Je to jedinečná kombinace zábavy, adrenalinu a kulturního odkazu starobylého Bahrajnu. Park se rozprostírá na rozloze 77 000 metrů čtverečních a nabízí nekonečné možnosti pro zábavu a relaxaci.

Pokud milujete extrémní vodní atrakce, Lost Paradise of Dilmun rozhodně nezklame. Napumpujte si adrenalin do žil na jedné z mnoha tobogánů s neuvěřitelnými zatáčkami a rychlostmi. Odvážní se mohou vydat na tobogánech s názvy jako The Space Bowl nebo The Twister, zatímco ti mírnější si mohou užít relaxační jízdu na řekách proudících parkem.

Pro ty, kteří preferují klidnější zábavu, Lost Paradise of Dilmun nabízí lázně a bazény s umělými vlnami. Můžete se také nechat unášet na lenošce řekou vystlanou palmovými stromy a vychutnat si klidný okamžik pod slunečními paprsky.

Odpočinek a relaxace jsou však jen součástí toho, co vodní park nabízí. Lost Paradise of Dilmun má také bohatou kulturu a historii, kterou můžete objevovat při procházce po parku. Každý koutek je zdoben krásnou architekturou a sochami inspirovanými starověkým Bahrajnem, což vytváří jedinečnou atmosféru. Zároveň se můžete seznámit se starými mýty a legendami, které ožívají v rámci každé atrakce.

Další zajímavostí tohoto vodního parku je jeho přístupnost a příznivé ceny. Lost Paradise of Dilmun je snadno dostupný z mnoha ubytovacích zařízení v Bahrajnu. Můžete si také zakoupit lístky s možností celodenního nebo polodenního vstupu, což je skvělá možnost pro rodiny s dětmi.

Pokud se tedy chystáte na dovolenou v Bahrajnu, nevynechejte Lost Paradise of Dilmun Water Park. Tento fascinující vodní park vám nabídne nejen osvěžení a zábavu, ale také možnost poznat kulturu a historii tohoto regionu. Ať už jste adrenalinový nadšenec nebo milovník relaxace, tento park má pro každého návštěvníka něco speciálního.


Nejrozšířenější online nabídka letenek

Zajištění nejlepší ceny

Tisíce uspokojených klientů

Výhodné ceny letenek

Levné letenky po celém světě na jednom portálu.

Vyhledat letenky