Snažíte se najít nejekonomičtější let?

Bahrajn Awali Golf Club

Počasí Bahrajn Awali Golf Club


V Bahrajnu se nachází mnoho úchvatných golfových hřišť, která lákají golfisty z celého světa. Jedno z nejznámějších hřišť v této oblasti je Awali Golf Club, který se nachází v Jižního Gesskového pole v Awali, jen asi 40 kilometrů od hlavního města Manama.

Awali Golf Club je jedním z nejstarších golfových hřišť v Bahrajnu a byl otevřen v roce 1945. Hřiště je vybudováno v idylickém prostředí mezi pouští a vysokými palmy, které dodávají celému místu pohádkovou atmosféru. Hřiště je navrženo podle pravidel škotského linksovitého stylu, který staví na strategické hře a přirozené kráse okolní krajiny.

Celé hřiště se rozkládá na ploše přibližně 6 650 yardů (6 080 metrů) a má 18 jamek. Hráči mají možnost procházet si nádhernými fairways, které jsou obtížné a plné výzev. Hřiště je známé svou pestrou vegetací, která obsahuje více než 60 druhů rostlin, včetně oleandrů, růží a datlí. Staré rostliny a vysoce posazené palmy dodávají hřišti nejen krásu, ale také značnou odolnost proti větru.

Bahrajn je známý svými vysokými teplotami a Awali Golf Club není výjimkou. Léto v Bahrajnu je extrémně horké, s průměrnými teplotami přesahujícími 40°C. Tento extrémní klimatický faktor může být pro hráče golfu velmi náročný. Hráči musí být dobře hydratovaní a používat opalovací krémy s vysokým faktorem ochrany, aby předešli přehřátí a poškození kůže.

Awali Golf Club však nabízí zároveň i několik možností, jak se vyhnout tomuto extrémnímu teplu. Hřiště má moderní zázemí, které zahrnuje kluby s klimatizací, relaxační oblasti a venkovní terasy s výhledem na hřiště. Hráči mohou využít i tzv. "twilight golf", což je hra na hřišti večer, kdy jsou teploty příjemnější.

Jedinečné prostředí, které Awali Golf Club nabízí, ho řadí mezi jedno z nejkrásnějších golfových hřišť v Bahrajnu. Je oblíbené jak pro začínající hráče, tak pro zkušené golfisty. Pro ty, kteří si užijí výzvy a krásy Awali Golf Club je to jednoznačně must-see místo při návštěvě Bahrajnu.


Nejčastější dotazy a odpovědi Bahrajn Awali Golf Club


Dotaz: Jaké aktivity jsou k dispozici na Bahrajn Awali Golf Club?
Odpověď: Na Bahrajn Awali Golf Club je k dispozici golfové hřiště, tréninkové plochy, restaurace a bar.

Dotaz: Je nutné být členem klubu, abych hrál na golfovém hřišti?
Odpověď: Ne, není nutné být členem klubu. Hřiště je otevřeno pro veřejnost, ale doporučuje se rezervace.

Dotaz: Jaké jsou poplatky za hrání na golfovém hřišti?
Odpověď: Poplatky se liší v závislosti na denní době a dni v týdnu. Doporučuje se zkontaktovat klub pro aktuální ceny.

Dotaz: Je na hřišti povoleno kouření?
Odpověď: Kouření na hřišti je povoleno pouze na určených místech.

Dotaz: Má Bahrajn Awali Golf Club pro začátečníky lekce golfu?
Odpověď: Ano, klub nabízí lekce golfu pro všechny úrovně hráčů.

Dotaz: Je v klubu k dispozici půjčovna golfového vybavení?
Odpověď: Ano, klub má k dispozici půjčovnu golfového vybavení.

Dotaz: Je v klubu k dispozici parkoviště?
Odpověď: Ano, klub má k dispozici parkoviště pro své návštěvníky.


Ubytování Bahrajn Awali Golf Club


Bahrajn Awali Golf Club je jedním z nejprestižnějších golfových středisek v Bahrajnu a je zároveň velmi oblíbeným místem ubytování pro golfisty a turisty z celého světa. Tento skvělý resort se nachází v blízkosti hlavního města Manama a nabízí svým hostům vynikající ubytovací a rekreační zařízení.

Awali Golf Club je znám pro své nádherné golfové hřiště, které je považováno za jedno z nejlépe udržovaných v celém regionu. S rozlohou přesahující 7 500 yardů nabízí hřiště skvělou výzvu jak pro začátečníky, tak pro pokročilé golfisty. Zdejší fairwaye jsou pečlivě upravené a zelené, a díky svému strategickému designu nabízí hráčům různorodé herní situace. Navíc existuje možnost zapůjčení golfových vozíků a zařízení pro každého, kdo si přeje vyzkoušet tento skvělý sport.

Kromě golfových aktivit nabízí Bahrajn Awali Golf Club také luxusní ubytování. Hlavní budova resortu je elegantní a moderní, s nabídkou různých typů pokojů a apartmánů. Každý pokoj je prostorný, vkusně zařízený a vybaven veškerým potřebným komfortem pro pohodlný pobyt. Některé z pokojů mají dokonce výhled na golfové hřiště, což je pro milovníky tohoto sportu jistě zajímavé.

Pro hosty, kteří se chtějí zcela ponořit do golfového prostředí, je k dispozici také možnost rezervace golfových lekcí u profesionálních trenérů. Tito odborníci vám pomohou zdokonalit váš golf a naučí vás nejlepší techniky a strategie. Pro ty, kteří se nechtějí příliš namáhat, je připraven také relaxační bazén a lázně, kde si hosté mohou užít chvíle klidu a odpočinku.

Kromě ubytování a golfových aktivit nabízí Bahrajn Awali Golf Club také vynikající stravovací služby. V resortu se nachází několik restaurací a barů, které nabízejí širokou škálu jídel z různých kuchyní světa. Hosté si mohou vychutnat nejen tradiční bahrajnské speciality, ale také mezinárodní kuchyni a vybrat si z bohaté nabídky nápojů.

Celkově lze říci, že Bahrajn Awali Golf Club je ideálním místem pro ty, kteří se chtějí vydat na golfový výlet do Bahrajnu. Jeho kombinace kvalitního ubytování, skvělého golfového hřiště a prvotřídních rekreačních zařízení jistě uspokojí jak golfové nadšence, tak i ty, kteří jen rádi relaxují a odpočívají.


Letenka Bahrajn Awali Golf Club


Bahrajn je malý, ale fascinující ostrov ležící v Perském zálivu. Je známý svými luxusními hotely, moderní architekturou a světovými obchodními centry. Avšak má také mnoho dalších zajímavostí, včetně sportovních aktivit, které lze zažít na ostrově.

Jedním z nejoblíbenějších sportů na Bahrajnu je golf. A najdete zde jedno z nejkrásnějších golfových hřišť v regionu - Awali Golf Club. Nachází se v městě Awali, které je známé pro svůj bohatý ropný průmysl. Toto hřiště se však stalo oblíbeným místem nejen pro místní hráče golfu, ale také pro turisty.

Awali Golf Club je jedinečným příkladem spojení sportovních aktivit s krásou přírody. Hřiště je obklopeno nádhernými zahradami a rostlinami, které tvoří přírodní ráj pro golfisty. Na hřišti se nachází 18 jamek a nabízí jak začátečníkům, tak zkušeným hráčům vyjímečný herní zážitek.

Hřiště bylo navrženo společností Peter Harradine, který je renomovaným architektem golfových hřišť. Při navrhování Awali Golf Clubu se zaměřil na to, aby se golfoví hráči cítili, jako by se procházeli přírodou, a zároveň aby byla zachována strategická a technicky náročná herní výzva. Každá jamka je navržena tak, aby poskytovala hráčům různé úrovně obtížnosti a přinášela radost z hry.

Navíc hřiště Awali Golf Clubu nabízí také další vybavení pro golfisty. K dispozici jsou moderní tréninkové plochy, kde hráči mohou zdokonalovat své dovednosti. Klubovna je vybavena restaurací a relaxačními prostory, kde si mohou hráči odpočinout po náročném dni na hřišti.

Awali Golf Club také často pořádá golfová turnaje pro místní i mezinárodní hráče. Tyto turnaje přitahují golfové nadšence z celého světa a přinášejí do Bahrajnu zájem o golfový sport. Tyto události jsou skvělou příležitostí k setkání s profesionálními hráči a k pozorování jejich umění a dovedností.

Pokud se chystáte na Bahrajn a máte rádi golf, navštívit Awali Golf Club by mělo být na vašem seznamu. Budete mít možnost zažít úžasnou kombinaci sportu a přírody. Bez ohledu na vaši úroveň zkušeností v golfu, tato golfová oáza je zárukou nezapomenutelného zážitku.

Ještě více půvabu a kouzla ostrova Bahrajn přineslo Awali Golf Clubu. Toto hřiště je důkazem toho, že golf může být nejen sportem, ale také zážitkem krásy a harmonie s přírodou. Při návštěvě Bahrajnu nezapomeňte vyzkoušet tento skvělý golfový zážitek, který jistě zůstane v paměti navždy.


Dovolená Bahrajn Awali Golf Club


Bahrajn je malý ostrovní stát ležící v Perském zálivu, který se stává oblíbenou turistickou destinací pro lidi z celého světa. Mezi hlavní atrakce Bahrajnu patří jeho bohatá historie, kultura a gastronomie. Pro milovníky golfu je Bahrajn také ideální destinací s mnoha čtyřhvězdičkovými a pětihvězdičkovými golfovými resorty.

Jedním z nejoblíbenějších golfů je Awali Golf Club, který se nachází v městě Awali, na jihozápadě Bahrajnu. Klubového domu okouzlí všechny návštěvníky svým tradičním bahrajnským designem interiéru, a to včetně všeho vybavení a moderních technologií.

S hřištěm poskytujícím překrásné výhledy na horu Ad-Dakhiliyah a západní útesy Bahrajnu jsou golfoví hráči uvědoměni s působivou scenérií. Awali Golf Club nabízí 18-ti jamkové hřiště, které je vhodné pro hráče všech úrovní. Hřiště je postaveno s ohledem na tradiční arabskou architekturu a využívá místní kameny a rostliny.

Club House Golf Clubu Awali je velkolepé místo pro relaxaci a odpočinek po náročném dni na hřišti. Možnosti se velmi rozmanité, od jídla v tradičním bahrajnském stylu až po vrcholové nápoje a vodní dýmky. Pokud jste unaveni po dni hraní golfu, horkému počasí nebo náročnějšímu pořadí, může jít na masáže a wellness s terapií oleje z arabského ropných polí.

Golf Club Awali také nabízí prostory pro oslavy nebo konání konferencí. Pro firemní klientelu jsou k dispozici moderní konferenční místnosti s vysokorychlostním Wi-Fi připojením, dataprojektorem a audiovizuálním vybavením.

Awali Golf Club je dostupný pro veřejnost, což znamená, že jakékoliv zkušenosti s hráním golfu nejsou nutné pro návštěvu tohoto nádherného klubu. Pokud se chystáte na dovolenou do Bahrajnu, návštěva Golf Clubu Awali zaručeně zlepší vaši cestu!

Váš golfový zážitek na Bahrajnu se výrazně zlepší v Golf Clubu Awali, kde můžete relaxovat, jíst a vychutnat si hru na krásném hřišti. Awali Golf Club má velmi dobré recenze a je vůbec nejlépe hodnocený golfový klub v Bahrajnu, ujistěte se, že se na nejméně den zastavíte během vaší návštěvy Bahrajnu.


Nejrozšířenější online nabídka letenek

Zajištění nejlepší ceny

Tisíce uspokojených klientů

Výhodné ceny letenek

Levné letenky po celém světě na jednom portálu.

Vyhledat letenky