Snažíte se najít nejekonomičtější let?

Bahamy Ragged Island

Počasí Bahamy Ragged Island


Bahamy jsou skupinou ostrovů v Atlantiku, které jsou známy svým nádherným počasím a bílými písečnými plážemi. Mezi těmito ostrovy se nachází i Ragged Island, který má podobné počasí jako většina ostatních ostrovů.

Ragged Island je jedním z menších ostrovů v Bahamách, který se nachází v jižní části země. Tento ostrov má charakteristické kopce, mangrovy a dlouhé pláže, které jsou ideální pro odpočinek a relaxaci.

Klima na Ragged Islandu je typické pro tropické oblasti - horké a vlhké po celý rok. Průměrná teplota se pohybuje kolem 27°C, ale v letních měsících může dosáhnout až 32°C. V noci teploty klesají na 20-22°C, což je stále poměrně teplé.

Období dešťů na Ragged Islandu trvá od května do října, což je stejné jako většině ostatních ostrovů v Bahamách. V průměru zde spadne 800 až 1000 mm srážek ročně. Během tohoto období jsou časté bouřky, ale většinou trvají pouze krátkou dobu.

Nejlepší období pro návštěvu Ragged Islandu je od listopadu do dubna, kdy prší méně a teploty jsou příjemné. Během tohoto období je také vhodné si užít vodní sporty, jako je například potápění, plavání a rybaření.

Celkově lze říci, že počasí na Ragged Islandu je ideální pro milovníky slunce a tepla. Vzhledem k tomu, že je to menší ostrov, může být zdejší atmosféra klidná a více odpočinková než na větších a turisty hojně navštěvovaných ostrovech.


Letenka Bahamy Ragged Island


V posledních letech se staly Bahamy jedním z nejoblíbenějších turistických destinací na Karibských ostrovech. Ragged Island je však dosud poměrně málo známý ostrov a je ideálním cílem pro ty, kteří chtějí uniknout shonu a přeplněným plážím.

Ragged Island se nachází na jihu Baham a je jedním z nejmenších ostrovů souostroví. Jeho pláže jsou neuvěřitelně krásné a nedotčené. Když se na ostrov dostanete, budete mít pocit, že jste objevili tajemný kout světa.

Nejpohodlnějším způsobem, jak se na ostrov dostat, je letecky. Existuje mnoho leteckých společností, které nabízejí lety z různých přístavů na Bahamách. Vyberte si ty nejlepší lety a zarezervujte si letenky na Ragged Island s několika kliknutími myši.

Letecké spojení s Ragged Islandem zahrnuje mezipřistání na některých větších ostrovech, jako jsou Nassau nebo Georgetown. Tyto lety bývají poměrně krátké a jsou často spojeny s krásnými pohledy na okolní krajinu.

Při příletu na Ragged Island vás přivítá nespočet vodních kanálů, zátok a pláží. Ostrov je obklopen korálovými útesy, což činí z pobytu na této pláži neopakovatelný zážitek. Pláže jsou také ideální pro potápění a šnorchlování, protože v zátoce se nacházejí mnohé druhy ryb a dalších mořských živočichů.

Pokud hledáte dovolenou, která vám poskytne úplné soukromí a klid, pak Ragged Island je pro vás tou pravou volbou. Ostrov nabízí mnoho činností, jako je rybaření, potápění a pozorování divokých zvířat. Pokud jste nadšený pozorovatel přírody, můžete si vychutnat pozorování želv všech druhů, delfínů, krokodýlů a mnohých dalších divokých zvířat. Je to ideální místo pro ty, kteří hledají dovolenou daleko od přeplněných hotelů a pláží.

Věříme, že tento článek vás přesvědčil o tom, proč byste měli navštívit Ragged Island na Bahamách. Pokud zvažujete návštěvu tohoto ostrova, doporučujeme vám rezervovat si letenky co nejdříve, abyste si mohli užít krásy této jedinečné destinace.


Dovolená Bahamy Ragged Island


Dovolená na Bahamách je snem mnoha lidí. Ragged Island je jedním z nejkrásnějších a neostenějších ostrovů souostroví. Chcete se přenést do světa tropického ráje? Pokud ano, přečtěte si dále!

Ragged Island se nachází necelých pět set kilometrů od Floridy a je jedním z nejmenších ostrovů na Bahamách. Má jen 180 obyvatel a hustou zelenou vegetaci. Tento malý ostrov se pyšní nejen krásnými bílými plážemi, ale také tím, že je považován za místo, kde se mohou turisté úplně odpojit od každodenního stresu a uspěchaného tempa života.

Pokud se rozhodnete pro dovolenou na Bahamách Ragged Island, můžete si užít pláže a krásné břehy, ale také najdete spoustu dalších aktivit, jako například potápění, rybaření, šnorchlování, vodní sporty a další. Co se týče ubytování, na ostrově najdete spíše menší a soukromější hotely, které poskytují výborné služby a atmosféru.

Jednou z největších předností Ragged Islandu je nádherné podvodní divadlo, které poskytuje úžasnou příležitost k potápění a šnorchlování. Vody okolo ostrova jsou plné různých druhů ryb a živočichů, včetně zubatce, žraloků, rejnoků, měkkýšů, korálů a dalších. Všichni potápěči a šnorchlaři se mohou těšit z úžasného a neopakovatelného zážitku.

Další výhodou Ragged Islandu je nabídka rybářských aktivit. Zde můžete chytit různé druhy ryb, včetně mořských jehňátek, zebry, tuňáka a dalších. Rybářské výlety jsou ideální pro ty, kdo si chtějí užít nerušený rybářský zážitek a poznat místní rybářské tradice.

Když se vám nechce potápět, šnorchlovat ani rybařit, tak můžete strávit svůj čas na plážích. Pláže na Ragged Islandu jsou nejen krásné, ale také klidné a soukromé. Ideální pro ty, kteří chtějí relaxovat a užít si radost z krásného počasí a výhledu na oceán.

Vypadá to, že být na dovolené na Bahamách, konkrétně na Ragged Islandu, je jednoduše báječné. Navštivte jeho krásné pláže, zúčastněte se některých výletů nebo si prostě užívejte pocitu klidu a pohody. Každý návštěvník tohoto ostrova zjistí, že je to místo, které stojí za návštěvu.


Ubytování Bahamy Ragged Island


Bahamy jsou oblíbenou turistickou destinací díky svým bílým plážím, tyrkysovým vodám a bohatému podmořskému životu. Jednou z nejmenších a nejméně známých ostrovů v tomto souostroví je Ragged Island, který nabízí jedinečné a autentické zážitky pro turisty.

Ragged Island, také známý jako Duncan Town, je malý, nedotčený ostrov nacházející se na jihozápadě Bahamů. S rozlohou pouhých 4 čtverečních kilometrů a populací okolo 50 obyvatel, ostrov je ideální pro ty, kteří hledají poklidný a odlehlý pobyt. Ragged Island je známý svou klidnou atmosférou, přátelskými místními obyvateli a fascinující historií.

Jakmile přistanete na ostrově, budete překvapeni krásou a nezkresleností jeho přírodní krajiny. Bíle pískové pláže protkané palmami a tyrkysová mořská voda jsou nádherné a zvou vás ke koupání, potápění a jiným vodním aktivitám. Ostrov je obklopen korálovými útesy a můžete se těšit na pozorování pestrobarevných tropických ryb a dalšího podmořského života při potápění nebo šnorchlování.

Díky své nedostupnosti a malé populaci je Ragged Island ideálním místem pro ty, kteří chtějí uniknout davům a stresujícímu životnímu stylu města. Můžete se procházet po plážích a objevovat skryté zátoky a jeskyně. Nejznámější pláží na ostrově je která se nazývá "Benson Beach". Tato pláž je dlouhá 9 kilometrů a nabízí nádherný výhled na obrovskou oblast nevinných modrých vod.

Pokud se zajímáte o historii a kulturu, na ostrově najdete také několik zajímavých míst k návštěvě. Například můžete navštívit starý maják na severním konci ostrova, který byl postaven v roce 1876 a je stále funkční dodnes. Můžete také prozkoumat vesnici Duncan Town, která je hlavním sídlem ostrova a domovem místních obyvatel. Tato vesnice je známá svou jednoduchou a autentickou karibskou atmosférou.

Co se týče ubytování, Ragged Island nabízí omezené možnosti. Můžete se rozhodnout využít jednoho z malých resortů, které se nacházejí na ostrově, nebo se ubytovat v jednom z pěkných soukromých domů a vil, které jsou k dispozici k pronájmu. Od března 2023 bude také dostupný luxusní hotel s plnou obsluhou, který přinese větší škálu ubytovacích možností.

Ať už se rozhodnete zůstat na Ragged Island na krátkou dovolenou nebo déle, určitě budete fascinováni krásou tohoto malého a nedotčeného ostrova. Ragged Island je ideálním útočištěm pro ty, kteří hledají klid, krásu a autentičnost v rámci bahamského ráje.


Nejčastější dotazy a odpovědi Bahamy Ragged Island


1. Jak se dostanu na Ragged Island na Bahamách?
Odpověď: Nejbližším letištěm na Ragged Islandu je Duncan Town Airport, které je přístupné přímým letem z hlavního letiště na Bahamách, Nassau International Airport. Let trvá asi hodinu a půl.

2. Jaké je počasí na Ragged Islandu?
Odpověď: Ragged Island má tropické podnebí s vysokými teplotami a vlhkostí po většinu roku. Průměrné teploty se pohybují od 23 °C v zimě až po 32 °C v létě.

3. Kde mohu ubytovat na Ragged Islandu?
Odpověď: Na Ragged Islandu není mnoho tradičních hotelů, ale můžete se ubytovat v některém z místních penzionů nebo pronajmout soukromou chatu. Doporučuje se rezervace předem.

4. Jaké aktivity mohu na Ragged Islandu podniknout?
Odpověď: Ragged Island nabízí ideální prostředí pro rybaření, potápění, šnorchlování a plavání. Můžete si také prohlédnout místní památky, jako je Ruins Plantation, nebo si užít odpočinek na krásných plážích.

5. Jaká je tamní místní kuchyně?
Odpověď: Na Bahamách je běžné jíst ryby a mořské plody. Můžete ochutnat pokrmy jako conch salad (salát z mořských plžů), cracked conch (smažený mořský plž) nebo bahamské rybí polévky.

6. Existuje veřejná doprava na Ragged Islandu?
Odpověď: Na Ragged Islandu není veřejná doprava, takže je nejlepší si pronajmout auto, nebo se pohybovat pěšky či na kole. Mezi ostrovy můžete také využít soukromé lodní taxislužby.

7. Jaké jsou nejlepší pláže na Ragged Islandu?
Odpověď: Mezi nejlepší pláže na Ragged Islandu patří Duncan Town Beach, Grassy Bay Beach a Chester Bay Beach. Všechny nabízejí jemný bílý písek a křišťálově čistou vodu.

8. Jaká je ideální doba pro návštěvu Ragged Islandu?
Odpověď: Nejlepší čas pro návštěvu Ragged Islandu je od listopadu do května, kdy je tam sucho a teploty jsou mírné. V létě je možné zaznamenat silné deště a hurikány.

9. Jak dlouho bych měl zůstat na Ragged Islandu?
Odpověď: Doporučuje se zůstat na Ragged Islandu minimálně 2-3 dny, aby si bylo možné užít hlavní atrakce ostrova. Pokud máte rádi vodní aktivity, můžete zde zůstat i déle.

10. Existují na Ragged Islandu možnosti pro potápění a šnorchlování?
Odpověď: Ano, Ragged Island nabízí úžasná místa pro potápění a šnorchlování. Můžete si prohlédnout korálové útesy, vraky lodí a různé druhy tropických ryb a mořských živočichů.


Nejrozšířenější online nabídka letenek

Zajištění nejlepší ceny

Tisíce uspokojených klientů

Výhodné ceny letenek

Levné letenky po celém světě na jednom portálu.

Vyhledat letenky