Snažíte se najít nejekonomičtější let?

Bahamy Long Island

Ubytování Bahamy Long Island


Long Island je překrásný ostrov, který se nachází na Bahamách. Je obklopen tyrkysově modrým mořem, bílými písečnými plážemi a bujnou zelení. Toto exotické místo je skvělou destinací pro ty, kteří hledají dovolenou plnou klidu, relaxace a úžasných přírodních scenérií.

Na Long Islandu najdete mnoho možností ubytování, které splní všechny vaše požadavky a přání. Můžete si vybrat luxusní hotely s výhledem na oceán a pláže nebo si pronajmout apartmán nebo chatu pro větší soukromí. K dispozici také jsou rodinné penziony a bed and breakfast, kde se budete cítit jako doma.

Pokud jste milovníky přírody, můžete se rozhodnout pro pobyt v jednom z ekoresortů na ostrově. Tyto resorty dbají na udržitelný rozvoj a respektování přírody. Užijete si krásné chvíle strávené v upravených zahradách, pozorování ohromujících exotických zvířat a rostlin, a budete mít možnost ochutnat místní gastronomii, která je plná čerstvého ovoce, ryb a mořských plodů.

Jednou z největších předností ubytování na Long Islandu je jeho blízkost ke krásným plážím. Mnohé hotely mají vlastní soukromou pláž, kde si budete moci užít dovolenou bez velkého shonu turistů. Na pláži si můžete lehnout na lehátko, opalovat se na slunci, vykoupat se v teplém moři nebo si zahrát různé plážové hry. Milovníci vodních sportů ocení možnost surfování, potápění či šnorchlování.

V okolí Long Islandu také najdete mnoho přírodních zajímavostí, které stojí za návštěvu. Jedním z nich je slavná modrá díra Dean's Blue Hole, která je nejhlubší modrou dírou na světě a láká potápěče z celého světa. Můžete také navštívit přírodní park Perpall Cay, kde se nachází unikátní ekosystém mangrovů a mnoho druhů tropických ptáků.

Podnebí na Long Islandu je tropické, s teplotami kolem 25-30°C celý rok. Nejlepší dobou pro návštěvu je od listopadu do dubna, kdy je méně dešťových srážek a nižší vlhkost vzduchu. Nezapomeňte si tedy přibalit plavky, sluneční brýle, opalovací krém a lehké oblečení.

Long Island je opravdu rájem pro ty, kteří hledají únik od všedního života a chtějí zažít něco jedinečného. Na Bahamách je Long Island bezpochyby jedním z nejkrásnějších ostrovů s úžasnou přírodou, bohatým ekosystémem a ideálním ubytováním pro každého. Přijeďte a objevte tento skrytý klenot Karibiku!


Dovolená Bahamy Long Island


Bahamy jsou oblíbenou destinací pro dovolenou a mezi nimi se nachází ostrov Long Island. Tento ostrov je jednou z méně známých částí Baham a nabízí návštěvníkům klidné a přírodní prostředí, které je ideální pro relaxaci a odpočinek.

Long Island se nachází asi 265 kilometrů jihovýchodně od hlavního města Baham Nassau a je zhruba 130 kilometrů dlouhý. Ostrov je známý svými nekonečnými plážemi s bílým pískem a tyrkysovými vodami, které lákají turisty z celého světa. Tyto pláže jsou ideální pro opalování, procházky po břehu nebo vodní sporty jako potápění, šnorchlování či rybaření.

Přestože Long Island není tak turisticky přeplněný jako jiné části Baham, nabízí své návštěvníkům širokou škálu aktivity. Zajímavostí tohoto ostrova je jeho geografie, která zahrnuje poloostrov s vysokými útesy a také nádherný korálový útes. Tato oblast je domovem mnoha druhů korálů a tropických ryb, což dělá z tohoto místa skvělé místo pro potápění a šnorchlování.

Ve vnitrozemí ostrova najdete mnoho přírodních zázraků. Mezi nejznámější patří Dean's Blue Hole, což je nejhlubší známá modrá díra na světě. Tento přírodní úkaz je oblíbeným cílem pro potápěče, kteří se rádi potápějí do hloubek a objevují podmořské krásy. Na ostrově jsou také překrásné sopky a slané bažiny, které lákají přírodovědce a ornitology, protože jsou domovem mnoha druhů ptáků.

Kromě přírodní krásy nabízí Long Island také možnost vychutnat si místní kulturu a gastronomii. Můžete navštívit různé festivaly, které se konají po celý rok, a ochutnat tradiční bahamská jídla jako jsou kašovité pokrmy s rybou nebo krevetami, grilované maso a tropické plody.

Navštěvovat Bahamy Long Island je zážitkem samotným o sobě. Ostrov nabízí nádhernou přírodu, bohatou faunu a možnost poznat místní kulturu. Pokud hledáte ideální místo pro dovolenou, které není přeplněné turisty, ale přesto nabízí všechny atrakce a pohodlí, které hledáte, pak je Long Island na Bahamách tou správnou volbou. Bude to dovolená, kterou nezapomenete a na kterou budete rádi vzpomínat.


Počasí Bahamy Long Island


Bahamy jsou známé svou krásnou krajinou, jasným mořem a slunečným počasím. Jednou z nejzajímavějších a nezapomenutelných částí Baham je ostrov Long Island. Tento ostrov je známý svou bohatou historií, úchvatnou přírodou a překrásným počasím.

Počasí na ostrově Long Island je převážně tropické, což znamená, že je teplé po většinu roku. Léto na Bahamách trvá od června do září a teploty často dosahují až 32 °C. V kombinaci s vysokou vlhkostí může počasí být opravdu horké. Návštěvníci by si měli vzít lehké a vzdušné oblečení, aby se udrželi v chladu.

Podzim na Bahamách, který trvá od října do prosince, je mírnější, s teplotami kolem 28 °C. V této době je o něco méně deštivé období, což znamená, že je ideální pro návštěvníky, kteří chtějí užívat slunečného počasí a prázdninové atmosféry.

Zima na Bahamách, která trvá od ledna do března, je nejchladnějším obdobím, ale stále je teplá v porovnání s mnoha jinými destinacemi. Teploty se pohybují kolem 24 až 27 °C, což je stále dostatečně teplé na koupání a potápění.

Jaro na ostrově Long Island přináší příjemné a teplé počasí, s teplotami kolem 28 až 30 °C. To je ideální období pro pláže, vodní sporty a prozkoumávání přírodních krás ostrova.

Kromě slunečného počasí jsou Bahamy také ohromující svou krásnou krajinou. Ostrov Long Island nabízí úchvatné pláže s jemným bílým pískem a průzračným tyrkysovým mořem. Toto krásné moře je také ideální pro potápění a šnorchlování, ať už u pobřeží nebo poblíž korálových útesů.

Celý ostrov je pokrytý zelenou tropickou vegetací a zvlněnými kopcemi, které vytvářejí nádherné panoramatické výhledy. Místo je ideální pro pěší turistiku a objevování tajů přírody.

V neposlední řadě je zde také bohatá historie. Long Island je domovem mnoha historických památek a ruin, které poskytují pohled do minulosti ostrova. Návštěvníci si mohou prohlédnout starobylé kostely, muzea a další kulturní zajímavosti.

Když se rozhodnete navštívit ostrov Long Island na Bahamách, můžete se těšit na nádherné a slunečné počasí, krásnou krajinu a fascinující historii. To všechno dělá tento ostrov nezapomenutelným místem pro dovolenou.


Nejčastější dotazy a odpovědi Bahamy Long Island


Dotazy a odpovědi týkající se Baham Long Island mohou zahrnovat:

1. Jak se dostanu na Long Island na Bahamách?
Odpověď: Nejrychlejším způsobem je letecky se dostat z hlavního města Nassau na Bahamách, kde je mezinárodní letiště.

2. Jaká je nejlepší doba na návštěvu Long Islandu?
Odpověď: Nejlepší doba na návštěvu Long Islandu je během období od listopadu do dubna, kdy je počasí příjemné a teplé.

3. Jaké jsou hlavní atrakce na Long Islandu?
Odpověď: Long Island je známý svými krásnými plážemi, turisticky nejvíce navštěvovanými jsou Dean's Blue Hole, Cape Santa Maria Beach a Gordon's Beach. Dalšími atrakcemi jsou historické památky, jako je zřícenina Christopher Columbus Monument a indiánské skalní kresby.

4. Jaké aktivity a vodní sporty mohu na Long Islandu vykonávat?
Odpověď: Na Long Islandu je možné se věnovat šnorchlování, potápění, rybaření, plachtění, kajakování a jízdě na skútrech. Příroda a podmořský svět jsou zde nádherné, takže je ideální místo pro aktivní trávení času venku.

5. Kde se mohu ubytovat na Long Islandu?
Odpověď: Na Long Islandu jsou k dispozici různé možnosti ubytování, včetně resortů, hotelů, chat a vinných sklepů. Mezi populárními ubytovacími zařízeními patří Stella Maris Resort Club, Cape Santa Maria Beach Resort a Gems At Paradise.

6. Jaká je místní kuchyně na Long Islandu?
Odpověď: Místní kuchyně na Long Islandu je ovlivněna zejména mořskými plody a čerstvým ovocem a zeleninou. Mezi oblíbené pokrmy patří conch salad (salát z koníka), grouper (ryba v rodině okounovitých) a bahamská guava dort.

7. Jaká je místní kultura na Long Islandu?
Odpověď: Místní kultura na Long Islandu je ovlivněna africkými, anglickými a americkými tradicemi. Místní obyvatelé jsou známí svou pohostinností a veselým charakterem.

8. Existují na Long Islandu nějaké možnosti pro výlety mimo pláže?
Odpověď: Ano, na Long Islandu je možné navštívit mnoho památek a historických míst. Například můžete navštívit zříceninu Cartright's, kde si můžete prohlédnout staré plantáže, nebo můžete navštívit kostel St Paul's Anglican Church, který je jedním z nejstarších kostelů na Bahamách.


Letenka Bahamy Long Island


Pokud hledáte ideální pobytovou destinaci s nádhernými plážemi a zajímavými vodními aktivitami, třeba byste mohli zvážit návštěvu Baham a konkrétně ostrova Long Island. Ten se nachází v jihovýchodní části souostroví a nabízí pestrou paletu zážitků pro náročné turisty, kteří chtějí odpočívat, ale zároveň se aktivně zabavit.

Pokud se vydáte na Long Island, nevynechejte návštěvu jedné z největších atrakcí tohoto ostrova - modré a zelené laguny, plné krásných mořských i sladkovodních ryb, jež se nejvíce vyznačují dlouhými písečnými plážemi a křišťálově průzračnou vodou. Ať už se rozhodnete pro potápění nebo jen pro koupání, určitě si užijete nádherné zážitky v této přírodní kráse, která určitě stojí za to vidět.

Ostrov Long Island je znám i pro svou hru na golfovém hřišti, které se nachází v pěkné přírodní zástavbě a nabízí možnosti pro zábavu pro celou rodinu. Navíc, na Long Islandu se nachází spousta malých obcí a vesnic, které nabízejí svým hostům tradiční bahamskou kuchyni. V mnoha místech si můžete vychutnat čerstvé mořské ryby doma na grilu, tradiční čerstvou limonádu nebo slaninu a na posteli se spoustou možností vysokohorských kávy.

Ať už hledáte aktivní dovolenou s vodními sporty, nebo jen relaxaci na krásných plážích, Long Island je pro vás perfektní destinací. Získání letenek do Baham vás vůbec nemusí stát mnoho peněz a pokud si je rezervujete alespoň několik měsíců dopředu, můžete ušetřit spoustu peněz. Bahamy jsou ideální destinací pro páry, rodiny i jednotlivce, tak neváhejte a vydejte se na nezapomenutelnou dovolenou na ostrov Long Island.


Nejrozšířenější online nabídka letenek

Zajištění nejlepší ceny

Tisíce uspokojených klientů

Výhodné ceny letenek

Levné letenky po celém světě na jednom portálu.

Vyhledat letenky