Snažíte se najít nejekonomičtější let?

Bahamy Coral Harbour

Nejčastější dotazy a odpovědi Bahamy Coral Harbour


1. Jak se dostanu z letiště Coral Harbour na Bahamách do centra města?
Odpověď: Z letiště Coral Harbour je možné se dostat do centra města buď taxíkem nebo autobusem. Taxíky jsou k dispozici přímo před letištěm, zatímco autobusová zastávka se nachází asi 10 minut chůze od letiště.

2. Jaké jsou nejlepší pláže v Coral Harbour?
Odpověď: Coral Harbour je známé svými krásnými plážemi. Mezi nejoblíbenější patří Love Beach, Albany Beach a Coral Harbour Beach. Tyto pláže nabízejí jemný písek, průzračnou vodu a možnost si užít sluneční záření a relaxaci.

3. Kde se nachází nejlepší možnosti potápění v Coral Harbour?
Odpověď: Coral Harbour je skvělým místem pro potápění. Jedním z nejlepších míst pro potápění je národní park Conception Island, který nabízí úchvatné korálové útesy a pestrou podmořskou faunu. Dalšími populárními lokalitami jsou Shark Rodeo a Blue Hole.

4. Kde se nachází nejlepší restaurace v Coral Harbour?
Odpověď: V Coral Harbour najdete několik skvělých restaurací, které nabízejí místní speciality i mezinárodní kuchyni. Mezi oblíbené restaurace patří Poop Deck at Sandyport, Fish Fry at Arawak Cay a Café Matisse.

5. Jaké aktivity a atrakce navštívit v Coral Harbour mimo pláže?
Odpověď: Kromě pláží nabízí Coral Harbour i další aktivity a atrakce. Můžete navštívit Exuma Cays Land and Sea Park, kde se můžete potápět nebo prozkoumat přírodní rezervaci. Dalšími zajímavými místy jsou Fort Charlotte, Blue Lagoon Island a Ardastra Gardens, Zoo & Conservation Centre.


Ubytování Bahamy Coral Harbour


Coral Harbour je malebné letovisko na Bahamách, které je oblíbené mezi turisty z celého světa. Toto nádherné místo se nachází na západním pobřeží ostrova Nassau, asi 10 kilometrů jihovýchodně od mezinárodního letiště Lynden Pindling.

Coral Harbour je ideálním místem pro ty, kteří hledají klidné a pohodové ubytování. Zdejší pláže jsou nádherné, s bílým pískem a tyrkysově modrou vodou, která láká ke koupání a opalování. Místní klima je tropické, což znamená, že teploty jsou většinou velmi příjemné po celý rok.

V Coral Harbour si můžete vybrat z mnoha druhů ubytování, které vyhovuje vašim potřebám a rozpočtu. Od luxusních letovisek po domky a apartmány s výhledem na oceán, zde najdete všechno, co potřebujete pro dokonalou dovolenou.

Pokud se rozhodnete pobývat v luxusním letovisku, budete moci využívat různé vybavení, jako jsou bazény, lázně, restaurace a bary. Některá z letovisek také nabízejí různé vodní aktivity, jako je potápění, šnorchlování, rybaření a plavání s delfíny.

Ti, kteří preferují větší soukromí, si mohou pronajmout jedno z mnoha domů nebo apartmánů v Coral Harbour. Tyto ubytovací jednotky často nabízejí vlastní pláže a soukromé zahrady, které vám poskytnou pocit úplného klidu a odpočinku.

V okolí Coral Harbour je také mnoho restaurací, které nabízejí tradiční bahamskou kuchyni i mezinárodní speciality. Můžete si vychutnat čerstvé mořské plody, grilované maso a lahodné koktejly přímo na pláži.

Přestože Coral Harbour nabízí klidné a odlehlé ubytování, do centra Nassau je to jen krátká jízda autem. Zdejší hlavní město Baham je plné historických památek, jako je koloniální architektura, muzea a umělecké galerie. Můžete také navštívit místní trhy, kde si můžete zakoupit tradiční suvenýry.

Coral Harbour je ideálním místem pro ty, kteří hledají jedinečnou kombinaci krásných pláží, pohodového ubytování a výletů do města. Pokud máte rádi klid a zároveň blízkost občanské vybavenosti, určitě si užijete pobyt v tomto malebném letovisku na Bahamách.


Letenka Bahamy Coral Harbour


Bahamy jsou jedním z nejatraktivnějších turistických cílů v Karibiku. Toto oblíbené souostroví nabízí nejen nádherné pláže, ale také bohatou historii a kulturu. Pokud se rozhodnete pro návštěvu této exotické destinace, letenka do Coral Harbour je skvělou volbou.

Coral Harbour je malé městečko nacházející se na ostrově New Providence v západní části Baham. Místo je velmi oblíbené u potápěčů a milovníků vodních sportů, kteří zde mohou objevovat nesčetné množství tajemných a kouzelných podvodních lokalit. Coral Harbour má také přístav, který slouží jako výchozí bod pro výlety na jiné ostrovy Baham.

Při hledání letenek do Coral Harbour je dobré začít s některou z největších leteckých společností, které tuto trasu poskytují, například s American Airlines, Delta Air Lines nebo United Airlines. Pokud hledáte levné lety, můžete také zvážit možnosti s nízkonákladovými společnostmi jako je Spirit Airlines.

Ceny letenek do Coral Harbour se mohou lišit podle sezóny, ve které cestujete. Obvykle jsou lety v zimních měsících dražší, než v letních. Stejně tak období Vánoc a Velikonoc jsou pro letenky do Baham velmi oblíbené, což způsobuje nárůst cen. Pokud plánujete cestu do Baham s co nejnižšími náklady, doporučujeme hledat letenky s předstihem a srovnávat ceny na různých webových stránkách, jako jsou například Expedia, Kayak nebo Skyscanner.

Samotné letiště v Coral Harbour disponuje moderním zázemím a slabším provozem, což znamená, že při příletu a odletu bývají kontroly vyřízeny velmi rychle. Do centra města se lze dostat taxíkem, který najdete na letištních terminálech. Pokud plánujete pobyt na ostrově, je dobré si pronajmout auto předem nebo se poradit s místními cestovními kancelářemi, které nabízejí osobní přepravu.

Při návštěvě Coral Harbouru určitě nevynechejte návštěvu populárních pláží jako je Clifton Beach nebo Love Beach, kde si můžete užít nádherný pohled na azurové moře a bílý písek. Pokud chcete objevovat skryté krásy podvodního světa, doporučujeme kontaktovat místní potápěčské kluby, které nabízejí exkurze na různé podvodní lokality v okolí Coral Harbour.

Letenka do Coral Harbour je tedy nejen úžasnou cestou za dobrodružstvím, ale také velmi pohodlnou a bezpečnou volbou pro návštěvu tohoto kouzelného místa v Karibiku.


Počasí Bahamy Coral Harbour


Bahamy Coral Harbour jsou ostrovy karibského moře, které jsou známé svým tropickým klimatem, s dlouhými, slunečnými dny a příjemnými teplotami. Klima na Bahamách Coral Harbour je výrazně ovlivněno tropickými bouřemi a hurikány, které mohou zasáhnout oblast během období dešťů.

V obecném ročním období jsou teploty na Bahamách Coral Harbour příjemné, s průměrnou teplotou kolem 26 až 28 °C. Období od prosince do května je nejsušší a nejteplejší částí roku, s velmi málo srážek a vysokým počtem slunečných dnů. V těchto měsících se teploty mohou vyšplhat až k 32 °C, takže vhodné oblečení je náramně důležité.

Od června do listopadu se Bahamy Coral Harbour dostanou do období dešťů, kdy se průměrné srážky zvyšují a teploty začínají klesat. V této době může být poměrně vlhko a úmorně horko, což dělá pobyt na ostrovech trochu obtížnějším. Navíc Bahamy Coral Harbour mohou být zasaženy silnými hurikány v této době, takže je důležité být připraven na náhlé změny počasí.

Vzhledem k tomu, že Bahamy Coral Harbour jsou oblastí s vlhkým subtropickým klimatem s vysokou úrovní slunce, je důležité být dbát opatření při vystavení slunci. Pokud se chcete věnovat turistice nebo jiným venkovním aktivitám, doporučuje se používat opalovací krémy s vysokým faktorem a nosit klobouky a lehké oblečení, které chrání před sluncem.

Celkově lze říci, že Bahamy Coral Harbour jsou krásným místem pro návštěvu během celého roku. Pokud hledáte slunečnou dovolenou, je nejlepší navštívit oblast v období od prosince do května, kdy je nejteplejší a nejsušší. Pokud se ale chystáte v létě nebo na podzim, můžete zažít oblíbené turistické aktivity s méně lidmi a za nižší ceny. Nezapomeňte na přípravu na náhlé změny počasí nebo na ochranná opatření proti slunci, abyste mohli v plné míře užít svůj pobyt na Bahamách Coral Harbour.


Dovolená Bahamy Coral Harbour


Bahamy jsou známy svými nádhernými plážemi, tyrkysově modrými vodami a úchvatnou přírodou. Jednou z atrakcí na Bahamách, kterou stojí za to navštívit, je Coral Harbour.

Coral Harbour je malebné přímořské město nacházející se na západním pobřeží ostrova New Providence, největšího ostrova Baham. Nachází se pouhých 10 minut jízdy od hlavního města Nassau, což z něj dělá ideální místo pro dovolenou.

Hlavní atrakcí Coral Harbour jsou samozřejmě jeho korálové útesy, které se táhnou podél pobřeží. Tyto útesy jsou domovem rozmanitého mořského života, včetně korálů, ryb a dalších vodních tvorů. Turisté mohou využít možností šnorchlování či potápění, aby prozkoumali tuto podvodní krásu. Poblíž se také nachází několik potopených vraků, které lze prozkoumat při potápění. Pro potápěče, jak začátečníky, tak pokročilé, je Coral Harbour ideálním místem pro potápění.

Kromě korálových útesů nabízí Coral Harbour také nádherné pláže s jemným bílým pískem a tyrkysově modrou vodou. Pláže jsou ideálním místem pro odpočinek, opalování nebo procházky podél pobřeží. Není nic lepšího, než si vychutnat pohled na slunečný západ nebo si zahrát vodní sporty, jako je například windsurfing nebo paddleboarding.

Navíc, v Coral Harbour se nachází Blue Lagoon Island, oblíbený turistický cíl. Na ostrově si můžete užít relaxaci na pláži, plavání se delfíny či procházku po přírodní stezce. Je to ideální místo pro rodinný výlet, kde si můžete vychutnat krásy přírody a provozovat různé vodní aktivity.

Pokud jste milovníci přírody, můžete si také udělat výlet do Clifton Heritage National Park, který se nachází nedaleko Coral Harbour. Park nabízí příležitosti k poznávání přírody, procházky zájmovými stezkami a sledování místní fauny a flory.

Coral Harbour je také známé svým bohatým kulturním dědictvím. Má zajímavou historii spojenou s piráty a zlatým věkem Baham. Místní obyvatelé jsou hrdí na své kořeny a turisté mají příležitost poznat místní kulturu a tradice prostřednictvím různých festivalů a událostí, které se konají po celý rok.

Nezáleží na tom, zda jste dobrodruh, milovník přírody nebo jen hledáte relaxační dovolenou na pláži, Coral Harbour nabízí něco pro každého. Je to skrytý klenot v srdci Karibiku, který stojí za to objevit a vychutnat si jeho neuvěřitelnou krásu. Ať už jste tam na týden, nebo jen na krátkou dovolenou, Coral Harbour vám nabídne nezapomenutelný zážitek.


Nejrozšířenější online nabídka letenek

Zajištění nejlepší ceny

Tisíce uspokojených klientů

Výhodné ceny letenek

Levné letenky po celém světě na jednom portálu.

Vyhledat letenky