Snažíte se najít nejekonomičtější let?

Bahamy Alice Town (Bimini Islands)

Počasí Bahamy Alice Town (Bimini Islands)


Alice Town je malé město na Bimini Islands na Bahamách, které je známé svým tropickým podnebím a krásným počasím. Pro ty, kteří hledají dovolenou plnou slunce, písku a moře, je to ideální destinace.

Bahamy, a zejména Bimini Islands, jsou obklopeny Karibským mořem a Atlantským oceánem, což zajišťuje příjemné teplé počasí po většinu roku. Letní období trvá od května do října a je spojeno s vysokými teplotami a vyšší vlhkostí. Průměrné teploty se pohybují mezi 28 a 33 stupni Celsia, což je ideální počasí pro plážové aktivity a vodní sporty.

V zimních měsících, které trvají od listopadu do dubna, se teploty mírně snižují na 21 až 26 stupňů Celsia. Nicméně, i během této doby je počasí stále velmi příjemné a teplé.

Bahamy jsou také známé jako cíl pro milovníky potápění a šnorchlování. Moře je většinou klidné a teplé, s výjimkou tropických bouří, které se mohou vyskytnout během hurikánové sezóny, která trvá od června do listopadu. Během hurikánu je moře velmi nebezpečné a je vhodné se vyhnout pláži a moři.

Srpnový a zářijový čas je také sezónou dešťů, kdy mohou přijít příležitostné lijáky. Nicméně, ty jsou obvykle krátkodobé a nebrání v provádění venkovních aktivit.

V Alice Town je důležité se řídit doporučeními o ochraně před sluncem, protože sluneční paprsky na Bahamách mohou být velmi intenzivní. Sluneční opalování a nošení ochranného opalovacího krému s vysokým faktorem SPF je nezbytné.

Jako součást Bimini Islands, Alice Town se nachází na relativně malém ostrově, což umožňuje návštěvníkům vychutnat si krásnou přírodu a slunečné počasí, které Bahamy nabízejí. Ostrov je plný bujné vegetace, palmových pláží a křišťálově čistého moře.

Alice Town je také domovem tradičních bahamských restaurací a místních obchodů, které nabízejí autentickou bahamskou kuchyni a různé suvenýry. Návštěvníci mohou také objevovat místní kulturu v muzeu a galerii v Alice Town.

Celkově vzato, Alice Town na Bimini Islands nabízí nádherné počasí s vysokými teplotami a slunečnými dny po většinu roku. Je to ideální destinace pro milovníky pláže, potápění a šnorchlování, kteří chtějí vychutnat si teplo a krásu Baham.


Ubytování Bahamy Alice Town (Bimini Islands)


Bahamy jsou známy jako jedno z nejhezčích a nejexotičtějších míst na světě. A pokud hledáte ideální místo pro dovolenou na Bahamách, Alice Town na Bimini Islands by mohlo být tou pravou destinací.

Alice Town je největším městečkem na Bimini Islands, které se nachází na západním pobřeží nejblíže k Floridě. Toto město je ideální pro ty, kteří hledají klid a odpočinek ve spojení s krásou tropických ostrovů, ale zároveň chtějí zůstat v dosahu civilizace.

Co se týče ubytování, Alice Town nabízí širokou řadu možností. Můžete si zvolit luxusní hotel, apartmán nebo privátní vilu. Pokud jste však na rozpočet, je tu také spousta cenově dostupných možností, jako jsou hostely nebo motelové pokoje.

Jeden z nejznámějších hotelů v Alice Town je Hilton at Resorts World Bimini. Tento luxusní 5hvězdičkový hotel nabízí nádherné výhledy na moře, venkovní bazén, soukromou pláž, wellness centrum a mnoho dalšího. Můžete si také vybrat mezi řadou pokojů, od pokojů s výhledem na zahradu až po plážové apartmány.

Pro ty, kteří preferují menší a útulnější ubytování, jsou zde možnosti jako například Bimini Big Game Club Resort & Marina. Tento resort se nachází v historické budově, která kdysi sloužila jako klub pro lovné rybyře. Nabízí venkovní bazén, plážový bar a restauraci s možností podniknout potápěčskou výpravu.

Alice Town také nabízí možnosti pro ty, kteří cestují s menším rozpočtem. Například motel Rainbow Inn se nachází v centru města a nabízí jednoduché pokoje za velmi přijatelné ceny. Pro ty, kteří hledají ještě cenovější řešení, je tu například hostel Ponce de Leon.

Celkově lze tedy říci, že Alice Town na Bimini Islands nabízí širokou řadu ubytovacích možností pro cestovatele s různými potřebami a předpoklady. Ať už hledáte luxus a pohodlí, nebo jednodušší a cenově dostupné možnosti, Alice Town Vám nabízí vše, co potřebujete k tomu, aby jste si užili dokonalý pobyt na Bahamách.


Nejčastější dotazy a odpovědi Bahamy Alice Town (Bimini Islands)


1. Jak se dostat na Bahamy do Alice Town (ostrovy Bimini)?
- Nejlepším způsobem je letecky přiletět na mezinárodní letiště South Bimini nebo se dostat trajektem z Miami.

2. Jaká je nejlepší doba k návštěvě Baham a Alice Town?
- Nejlepší doba k návštěvě Baham a Alice Town je během zimních měsíců, přesněji od listopadu do dubna. Teplota je příjemná a deště jsou méně časté.

3. Kde se dá ubytovat v Alice Town?
- V Alice Town je k dispozici několik hotelů, resortů a apartmánů. Mezi oblíbené patří například Hilton at Resorts World Bimini nebo Bimini Big Game Club Resort & Marina.

4. Jaké aktivity a atrakce jsou v Alice Town k dispozici?
- V Alice Town si můžete vychutnat fantastické pláže, vodní sporty jako potápění a rybaření, navštívit historické památky jako například ruinu Sapony Hill Creek nebo prozkoumat podmořské jeskyně.

5. Existují ve městě restaurace a obchody?
- Ano, v Alice Town je široká nabídka restaurací, kde si můžete vychutnat tradiční bahamskou kuchyni, stejně jako různé obchody, ve kterých můžete nakupovat suvenýry a další zboží.

6. Jak se dostat mezi ostrovy v souostroví Bahamy?
- Mezi ostrovy v souostroví Bahamy je možné se dopravit trajektem, letadlem nebo malým soukromým plavidlem.

7. Jaké jsou turistické atrakce v okolí Alice Town?
- V blízkosti Alice Town se nachází pláže, korálové útesy ideální k potápění, rybářská místa a také možnost výletů na sousední ostrovy, jako je Velký Bahamský ostrov.

8. Je nutný vízum k návštěvě Baham?
- Pro občany některých zemí je nutné získat turistické vízum před cestou do Baham. Doporučujeme se předem informovat o platných cestovních požadavcích.

9. Jaká je místní měna a jak lze platit v Alice Town?
- Místní měnou je bahamský dolar (BSD), ale americké dolary jsou také běžně přijímány. V místech jako hotely, restaurace a obchody se také často akceptují platební karty.

10. Je Alice Town bezpečné místo pro turisty?
- Alice Town a obecně celé Bahamy jsou považovány za bezpečné místo pro turisty. Nicméně je vždy důležité dodržovat obvyklá opatření pro osobní bezpečnost, jako je uchovávání cenností na bezpečném místě a vyhýbání se nebezpečným situacím.


Letenka Bahamy Alice Town (Bimini Islands)


Bimini Islands jsou malý ráj nacházející se na Bahamách, kde se splétají živá korálová útesy, tyrkysové vody a všechny ingredience pro dokonalou dovolenou. A pokud sníte o dobrodružství, nezapomeňte navštívit městečko Alice Town, které se nachází právě na tomto ostrově.

Letenka na Bahamy je snem mnoha lidí, a pokud se rozhodnete navštívit Bimini Islands, určitě nebudete zklamáni. Ostrov patří mezi nejmenší a nejseverněji položené Bahamy, což mu dodává zcela unikátní atmosféru a klidnou energii. Své jméno si ostrov získal díky dvěma malým ostrovům zvaným North Bimini a South Bimini, které jsou spojené otevřeným mořem.

Alice Town je největší osadou na ostrově North Bimini a přestože je malá, nabízí mnoho zajímavých aktivit. Můžete se projet na místním golfovém hřišti s nádhernými výhledy na moře, ochutnat místní kuchyni ve výborných restauracích nebo navštívit malebný rybářský přístav, kde si můžete zakoupit čerstvé mořské plody.

Na ostrově najdete také historické památky, jako je Bimini Museum, kde se můžete dozvědět více o historii a kultuře ostrova. Zde jsou vystaveny staré artefakty a předměty, které vám dodají lepší představu o životě lidí žijících na Bimini v minulosti. Historie a kulturu této oblasti můžete blíže poznat také návštěvou ruin Sapona Shipwreck, starého vraku lodi, který se potopil ve 20. století. Tato atrakce přitahuje potápěče z celého světa.

Největší předností Alice Town a celých Bimini Islands je však jejich podmořský svět. Korálové útesy jsou domovem rozmanitých druhů ryb a dalšího mořského života. Pokud se věnujete potápění nebo šnorchlování, určitě si zde přijdete na své. Můžete se vydat na loď a jet za delfíny, kteří se volně pohybují v okolí ostrovů, nebo si pronajmout kajak a vydat se na objevování přilehlých ostrůvků.

Není tajemstvím, že návštěva Baham je spojena s relaxací a odpočinkem na pláži. A Bimini Islands mají, co nabídnout. Pobřeží je tvořeno písečnými plážemi a teplými vodami Atlantského oceánu. Můžete si zde lehnout na pláž a sledovat západ slunce nebo si zapůjčit paddleboard a projet se podél pobřeží.

Letenka do Alice Town na Bimini Islands je skutečným lákadlem pro všechny milovníky moře, slunce a dobrodružství. Navštívte tento ráj na Bahamách a zažijte nezapomenutelnou dovolenou plnou krásných pláží, úchvatných korálových útesů a skvělého jídla. Nedopusťte, aby vám unikla tato malebná destinace ve středu Karibiku!


Dovolená Bahamy Alice Town (Bimini Islands)


Bimini Islands, konkrétně Alice Town na Bahamách, jsou jedním z nejúžasnějších a nejexotičtějších cílů pro dovolenou. Městečko, ležící na jihozápadním pobřeží ostrova Bimini, láká turisty svými bílými písčitými plážemi, azurovým mořem a bohatým podmořským životem.

Alice Town je malé rybářské městečko, které si uchovává autentickou atmosféru s tradičními barevnými domky, uličkami a přístavy. Přestože je velmi malé, nabízí mnoho možností pro zábavu a relaxaci. Hlavním lákadlem jsou samozřejmě pláže, které jsou čisté, nekonečné a obklopené palmami. Můžete si zde užívat opalování na lehátku, procházky po pobřeží nebo se vydat na dobrodružný výlet lodí do okolních ostrovů.

Jeden z nejznámějších turistických spotů v Alice Town je pláž Radio Beach. Je to skvělé místo pro šnorchlování a potápění, protože je bohatá na korály a další podmořské živočichy. Můžete si zde zapůjčit vybavení a objevovat fascinující svět pod hladinou. Další atrakcí je Dolphin House, jedinečný dům postavený z mořských ulit, korálů a dalších mořských předmětů. Tento domek nabízí fascinující pohled na umění a kulturu Baham.

Přestože Alice Town není velké město, nabízí také možnosti procházek a nakupování. Můžete se procházet malebnými uličkami plnými obchůdků s módními doplňky, suvenýry a místními specialitami. Pokud máte chuť na místní kuchyni, můžete ochutnat čerstvé mořské plody, tradiční bahamské pokrmy a tropické nápoje v jednom z mnoha restaurací a barů v okolí.

Pro aktivní turisty je také možné pronajmout si kajak nebo pádlo a projet se podél pobřeží. Můžete objevovat malebné laguny, jeskyně a opuštěné pláže. Další možností je rybaření na otevřeném moři, které je velmi populární mezi návštěvníky Bimini Islands.

Pokud se rozhodnete strávit svou dovolenou v Alice Town na Bimini Islands, budete mít jedinečnou příležitost prozkoumat krásy a poklady Karibiku. Pláže, průzračné moře, bohatý podmořský život a relaxační atmosféra udělají z vaší dovolené opravdový ráj na zemi.


Nejrozšířenější online nabídka letenek

Zajištění nejlepší ceny

Tisíce uspokojených klientů

Výhodné ceny letenek

Levné letenky po celém světě na jednom portálu.

Vyhledat letenky